Prvi susret sa (vjerovatno)sihirbazom!!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Prvi susret sa (vjerovatno)sihirbazom!!!

Post od evlad67 » Sre Maj 06, 2009 2:23 pm

Selam aleikum,
vec nekoliko dana se omisljam dali da vam ispricam ovaj dozivljaj ili ne, i ako da, onda kako i na koji nacin pa cu pokusat sto jednostavnije i krace!
Naime, dok covjek ne zapadne u neku nevolju, o toj vrsti problema i ne razmislja, i misli "to moze samo druge zadesit, mene sigurno nece", priznajem da sam i ja bio ubijedjen da meni sihir nemoze nista,
nemojte me pitat ili me osudjivati zbog toga, jednostavno sam tako mislio, neznam zasto!!
I tako, cujem ja da je kod jedne nase komsinice dosao nekakav tip iz Afrike(najkasnije ovdje sam trebao da posumjam u njega) i koji navodno lijeci "opsjednute" osobe, ok, i ja i moja mati kontamo hajd da vidimo kako to tip radi i na koji nacin mislim on lijeci!
E pazite sada, tip prvo trazi sliku, i onda po slici kaze dali neko ima problem sa dzinima ili ne!!!
A ako kaze da ima neko problem sa dzinima treba da doticna osoba se izjasni dali da on lijeci ili ne!
A kako lijeci???
On sa sobom nosi u jednoj kutijici morske skoljkice, ili mislim da su to u stvari kucice od morskih puzeva, ali one malo finije,
onako male kako se cesto vide na onim rucnim radovima kad neko od nasih dodje sa mora pa kupi
dole od onih mjestana, koje kakve kutijice prekrivene i oblijepljene takvim tim morskim predmetima!
E, te skoljkice on baci po podu(ko stare nene grah kad bace), i kako sada te skoljke(ili puzeve kucice) panu on odatle cita necije trenutno stanje,
situaciju, bolest, financijski problemi i tako, i kao kaze dali ima dzin ili ne!
Do sada nista posebno, ono, vracar pa hajd, al onda ....
On se zatvori sam u jednu sobu, kad otuda jaka skripa, pravo jaka skripa i zvizga i piska, al ono pravo glasno, radio nije ukljucen, nije ni tv, nije nikakav drugi uredjaj nista!!! Samo ti zastrasujuci zvukovi!!!
Mati se pripade i ni sada jos nakon par dana nije otisla kod te zene sto je dovela tog tipa, a dobri smo sa njom, ona(mati) i ja mislimo da je taj tip sihirbaz i da radi sa dzinima, dali sa dobrim ili losim neznam, al mislim da salje jedne dzine na druge ili u tom smislu nesto(ako je to uopste moguce!!)
Uglavnom mi ne idemo tamo vise, jer on jos "gostuje" kod te porodice, a mislim da cemo se mi distancirat od njih, to mi je malo previse da pravo kazem!! :(
Pa je moje pitanje: STA VI MISLITE O OVOME COVJEKU I NJEGOVOM RADU DALI JE ON SIHIRBAZ A MENI SE CINI DA JESTE NEKAKAV JE SAV CUDAN KAO DA JE ONO PLEMENSKI VRAC TAKAV DOJAM OSTAVLJA!
Nesto sam slicno kod te iste "kone" dozivio kad joj je dosao nekakav mrk nas hodza iz bh, da "ogleda" i kaze dali ima sihir ili ne i cak on prorice dali ce neko u necemu uspjet ili ne, samo sto ovaj nas baca tespih po stolu, velik tespih sa dosta krupnim zrnima, do sada najkrupniji koje sam vidjeo, mislim da mogu njegovo ime saznat, i kako tespih pane na sto on onda kaze sta je u pitanju, a ne uci nista, barem nisam primijetio da ista ucio, jednom je samo na kratko pogledo u nekakvu malu knjizicu ucinilo mi se da je arapski pisano, i to je sve, uglavnom tespih radi!

Selam svima
HMirsad

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Prvi susret sa (vjerovatno)sihirbazom!!!

Post od Haris » Sre Maj 06, 2009 3:56 pm

Ne mora znacit da je taj iz Afrike sihrbaz, ali sigurno nije ni ispravan, a Allah najbolje zna.

Inace sihrbazi traze sliku i td.

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Prvi susret sa (vjerovatno)sihirbazom!!!

Post od evlad67 » Sre Maj 06, 2009 4:00 pm

Selam,
ko ce ga znat, meni je dosta da ti pravo kazem i ono sto sam vidio, cini mi se da ja nebi mogao nikom osim nasima ic, nezeleci druge imame da diskriminiram, ipak se osjecam nekako prijatnije kod nasih :)

Selam
HMirsad

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Prvi susret sa (vjerovatno)sihirbazom!!!

Post od H@n@ » Čet Maj 07, 2009 7:28 pm

Evlade, nemas se sta pitati da li je taj lik sihirbaz il ne....ociot je..o svemu malo vise procitaj po ovoj stranici.
A molim te za svoje dobro, distanciraj se ti od te kone, i njenih sihirbaza koji gostuju kod nje.....Boze nas sacuvaj.

Selam

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Prvi susret sa (vjerovatno)sihirbazom!!!

Post od evlad67 » Pet Maj 08, 2009 12:26 pm

Selam
H@n@: vec jesam :D

selam aleikum
evlad67

Odgovori