Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od evlad67 » Pon Jun 08, 2009 12:26 pm

Selam,
imam jedno pitanje u vezi sihira.
Imal kakav naci da se nadje mjesto gdje je postavljen sihir, posto mi je ustanovljeno da imam dzina kao podstanara(ili vise njih kako je on rekao ucacu rukje "ima nas kamara" i u drugom momentu na pitanje "koliko vas ima" je odgovorio " ima nas koliko hoces")
imali nacina da se nadje sihir, mislim mjesto gdje se nalazi i kojom metodom se trazi mjesto posto dzin nije htio da oda gdje je sihir niti je htio da izadje, kaze "meni je ovdje lijepo" (misli u meni :( )???
U knjizi "Ostri mac protiv sihirbaza" stoji da se moze klanjat nafila i tako zatrazit od Allaha dz.s. da pokaze gdje je sihir, samo sto ja neznam bas tumacit snove tako da me to malo zbunjuje,
ja sam usnio te veceri samog sebe na postelji kako spavam, i svoju suprugu kako se smjeska na mene??

Selam
evlad

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od bajro17 » Uto Jun 09, 2009 9:22 am

naso sam da to znaci da ces se ubrzo rijesiti onoga od cega bolujes

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od evlad67 » Uto Jun 09, 2009 9:56 am

AMIN!!!!


selam
evlad67

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od sadaka » Uto Jun 09, 2009 1:08 pm

evlad67 napisao:AMIN!!!!


selam
evlad67
Amin Brate
To ti ja isto zelim iz sveg srca ,samo napred bez predaje .Dragi Allah moze sve ,njemu niste nije tesko ,njemu je sve lako, samo budi strpljiv ,ustrajan u ovome oz Allahuvu pomoc i budi nepokolebljiv kad sa u pitanju sejtanove spletke ,jer najace oruzje protiv prokletog sejtana je nepokoljeblivost,
Zelim da ti Dragi Allah olaksa kao sto je i meni
Amin.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od sadaka » Uto Jun 09, 2009 8:03 pm

evlad67 napisao:Selam,
imam jedno pitanje u vezi sihira.
Imal kakav naci da se nadje mjesto gdje je postavljen sihir, posto mi je ustanovljeno da imam dzina kao podstanara(ili vise njih kako je on rekao ucacu rukje "ima nas kamara" i u drugom momentu na pitanje "koliko vas ima" je odgovorio " ima nas koliko hoces")
imali nacina da se nadje sihir, mislim mjesto gdje se nalazi i kojom metodom se trazi mjesto posto dzin nije htio da oda gdje je sihir niti je htio da izadje, kaze "meni je ovdje lijepo" (misli u meni :( )???
U knjizi "Ostri mac protiv sihirbaza" stoji da se moze klanjat nafila i tako zatrazit od Allaha dz.s. da pokaze gdje je sihir, samo sto ja neznam bas tumacit snove tako da me to malo zbunjuje,
ja sam usnio te veceri samog sebe na postelji kako spavam, i svoju suprugu kako se smjeska na mene??

Selam
evlad
Selam Allejkum Brate

Mnogo je bitan razgovor izmedzu Ucaca i dzina uz Allahovu pomoc i milost .Ako Ucac nema dovvoljno iskustvo u toku razgovora sa dzinom i pritom dozde do velikih ispada sa strane Ucaca ,moze da dodze do katostrafalnih gresaka i pogorsavanje stanje kod bolesnika.
U ovom slucaju primetio sam na pitanje o strana Ucaca "Koliko vas ima" a dzin je odgovorio ima nas koliko hoces ,sa ovim odgovorom dzin je u prednosti ,zato sto stime hoce Ucacu naneti neki strah i staviti ga u nezngodnom polozaju ,da bi cela rukja isla nekim sasvim pogresnim smerom.Brojka dzina u telu bolesnika se zna ,ma koliko ih je .Ucac mora oz Allahovu pomoc i milost da sazna od dzina koliko ih je ,da bi stim saznanjem Ucac dao sebi nekiu pretpostavkku ili cilj ,kako ce dalje ici rukja i sta ce preuzeti u borbu sa dzinom.
Brate moja iskrena namera i preporuka je da skoknes do naseg brata Enesa u Zavidovici i InsaAllah bice sve u redu,Ako Dragi Allah da.
Selam Allejkum

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od Farshi_turaab » Uto Jun 09, 2009 10:57 pm

sadaka napisao: Mnogo je bitan razgovor izmedzu Ucaca i dzina uz Allahovu pomoc i milost .Ako Ucac nema dovvoljno iskustvo u toku razgovora sa dzinom i pritom dozde do velikih ispada sa strane Ucaca ,moze da dodze do katostrafalnih gresaka i pogorsavanje stanje kod bolesnika.
U ovom slucaju primetio sam na pitanje o strana Ucaca "Koliko vas ima" a dzin je odgovorio ima nas koliko hoces ,sa ovim odgovorom dzin je u prednosti ,zato sto stime hoce Ucacu naneti neki strah i staviti ga u nezngodnom polozaju ,da bi cela rukja isla nekim sasvim pogresnim smerom.Brojka dzina u telu bolesnika se zna ,ma koliko ih je .Ucac mora oz Allahovu pomoc i milost da sazna od dzina koliko ih je ,da bi stim saznanjem Ucac dao sebi nekiu pretpostavkku ili cilj ,kako ce dalje ici rukja i sta ce preuzeti u borbu sa dzinom.
Brate moja iskrena namera i preporuka je da skoknes do naseg brata Enesa u Zavidovici i InsaAllah bice sve u redu,Ako Dragi Allah da.
Selam Allejkum
We 'alejkumu selam

Kad smo već kod broja džina, ja sam čitala da se to može znati ukoliko oboljelom džini smetaju i u snu. Npr. sanjas da te ganjaju dva psa svu noć, a ti bjezis al nikako da im utekneš - to bi značilo da imaš dvojicu džina u sebi, i slično tome.
Mene u snu vazda proganja samo jedna životinja, ili pauk ili vuk, tako da eto, insha'Allah da je tako, da imam problema samo sa jednim napasnikom - da ga Allah uputi ako je za upute i da izađe, a ako nije onda nek ga u prah pretvori. Amin!

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od evlad67 » Sre Jun 10, 2009 7:49 am

Selam,
nisam znao za to, al eto opet kod mene jedno pitanje na tu poruku od Farshi_turab :), sta ako te jedna zivotinja ganja, a druga iste rase te brani, kako to onda tumacit, evo vidi:
skoro sam usnio da me goni jedan covjek sa crnim psom, nisam nikad prije vidjeo da crno moze bit bas toliko crno, mislim ono bas crno, cak sam i rasu psa prepoznao, veliki crni dobermann.
Ali u snu mi taj covjek nije bio glavni neprijatelj, nego bas taj pas je bio nekako "sef", a sa mnom je bio isto jedan pas, pas kojeg smo mi imali do 92-ge cuvar u avliji.
I tako gone oni nas i vidim da ce oni nas stici, i ja cucnem iza jednog grma hajd kontam u snu, mozda nas nece vidjet i proci kraj nas. Al ne oni su nas primijeitli tj. taj crni dobermann nas nanjusio
i ja sam samo jos jedno pogledao u tog psa naseg sto je bio u snu sa mnom, "hajd ti Dzeki bjezi, spasi se makar ti od one zvijeri"(stvarno san kao na javi, ja sam se u snu i pripao) i bas kad sam ja onako u snu
pomislio "sad je sve gotovo dosao mi je kraj" kad taj pas Dzeki sto je bio sa mnom, skoci i u sekundi podera onu zvijer od psa, i ja ono zahvalan Allahu dz.s. sto nas je spasio(sve u snu),
a covjek sto ga je vodio odjednom nestade, mislim nije u snu negdje pobjegao, nego bas nestao u onom momentu kad je i Dzeki onog "smazo"!
Mislio sam da sanjati pse nije dobro, mada neznam tumacit snove i to. al eto!

I jos vazno, nek nam administratori oproste sto mi nekad skrenemo sa teme, al nekad su i sporeden informacije od koristi da bi se mozda o problemu vise saznalo i nek nas ne kore :)

Selam alekum
evlad67

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od Haris » Sre Jun 10, 2009 12:33 pm

Selam,

evlad67, jedne prilike sam pricao sa Enesom i kazem mu kako bih volio znati ko je to uradio cisto onako da se pazim te osobe, ne da pravim neki problem, konflikt, raspravu oko toga i dao mi je odgovor sasvim dobar da potkrijepi moju zelju za tom informacijom, a to je "da je Allah dz.s. htio da saznas ko je, dao bi da dzin/sejtan progovori".. tako je situacija i kod tebe..

Da Allah dz.s. hoce da ti znas nesto vise o tome, dao bi da saznas i ko i sta i gdje i koliko... Razumijem te u kakvoj si situaciji, svi mi sa foruma smo imali kakvih takvih problema i svima nam dodje 5 do 12. Moja ti je preporuka da se ne zamaras time, mirnije ces zivjet. Nastoji da ne mislis o "njima" (dzinima), ignorisi ih kao da i ne postoje...

Molim dragog Allaha swt da te postedi ovog iskusenja, i podari ozdravljenje. Amin.

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od evlad67 » Sre Jun 10, 2009 12:53 pm

Selam aleikum,
hvala tebi na lijepim zeljama, a ja se uistinu ne zamaram previse tim mislima "ko je, koliko je, od kada je, zasto je" itd. , meni samo da ja budem opet "normalan" da vodim normalan zivot
i svjestan sam da je sve od Allaha dz.s.
I da stvar bude gora i neki psiholozi se ukljucili zbog djece "kao da nebi djeca patila" a sve nas ispituju o nasim problemima i privatnim stvarima koje sa djecijom skolom nemaju nikakve veze, barem ne za mene.
A sto se tice ignorisanja, ja bi njih ignoriso da hoce i oni mene :(
Ipak, poslije teskoce dolazi olaksica, insallah!

Selam aleikum
evlad67

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od Farshi_turaab » Pet Jun 12, 2009 4:29 pm

evlad67 napisao:Selam,
nisam znao za to, al eto opet kod mene jedno pitanje na tu poruku od Farshi_turab :), sta ako te jedna zivotinja ganja, a druga iste rase te brani, kako to onda tumacit, evo vidi:
skoro sam usnio da me goni jedan covjek sa crnim psom, nisam nikad prije vidjeo da crno moze bit bas toliko crno, mislim ono bas crno, cak sam i rasu psa prepoznao, veliki crni dobermann.
Ali u snu mi taj covjek nije bio glavni neprijatelj, nego bas taj pas je bio nekako "sef", a sa mnom je bio isto jedan pas, pas kojeg smo mi imali do 92-ge cuvar u avliji.
I tako gone oni nas i vidim da ce oni nas stici, i ja cucnem iza jednog grma hajd kontam u snu, mozda nas nece vidjet i proci kraj nas. Al ne oni su nas primijeitli tj. taj crni dobermann nas nanjusio
i ja sam samo jos jedno pogledao u tog psa naseg sto je bio u snu sa mnom, "hajd ti Dzeki bjezi, spasi se makar ti od one zvijeri"(stvarno san kao na javi, ja sam se u snu i pripao) i bas kad sam ja onako u snu
pomislio "sad je sve gotovo dosao mi je kraj" kad taj pas Dzeki sto je bio sa mnom, skoci i u sekundi podera onu zvijer od psa, i ja ono zahvalan Allahu dz.s. sto nas je spasio(sve u snu),
a covjek sto ga je vodio odjednom nestade, mislim nije u snu negdje pobjegao, nego bas nestao u onom momentu kad je i Dzeki onog "smazo"!
Mislio sam da sanjati pse nije dobro, mada neznam tumacit snove i to. al eto!
Ne znam ni ja tumačiti snove, Allahu 'alem, al mi se ovaj tvoj san čini kao borba među džinima. Znamo da ima i džina muslimana, pa je moguće da te taj neki brani, Allah najbolje zna. Al eto opet, prema ovome što si sanjao insha'Allah da je kraj noćnih mora blizu... molim Allaha da nam podari sabura i lijeka, hvala Allahu na svakom stanju jer mi uistinu ne znamo šta je za nas hajr. Allah vas nagradio svakim hajrom, lakše mi je puno kad mogu ovo s nekim podijeliti a da me ne smatraju ludom :)

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od evlad67 » Pon Jun 29, 2009 7:52 am

Selam aleikum,
evo necu zapocinjat novu temu nego cu na ovu navezat, pa ako je bolje da bude nova nije tesko prebacit :)
Mene zanima dali se sihir moze na dlake napravit, mislim na kosu, ja se nikad nisam plaho interesovao zasto kod nas, dok smo supruga i ja bili zajedno, stalno nalazim pramen dlaka i kao da je taj pramen nekako u sredini svezan!?
Nadjem u kupatilu na primjer, ja kontam hajd to je od kupanja, posto ona ima dugu kosu i znam da opada puno, al nikako nisam skonto, kako da takve iste pramenova sam stalno nalazio i na peskirima, onim za brisanje,
izvadim da cistog iz ormara, i na njemu skoro zalepljen takav pramen, i uvijek iste velicine i oblika, bas isto!!?
Ja nikad nebi mogao da zavezem tako tanak pramen kose u cvor, al cvor nije do kraja stegnut, nego je nekako kao alka, ono moze se prst kroz taj cvor proturit!
Pa evo zasto ja to pitam: ja sam bio kod Enesa i hvala bogu, meni je pravo bolje sada i dobro se osjecam vecinom!
Al nekad mi se povrate isti problemi zbog kojih sam i isao kod njega, i ja onda ponovo iste tegobe imam i moram skoro sve iz pocetka, samo sto fala bogu sada puno brze ja se povratim u normalu neku, ako se to tako moze nazvat!
I eto, hajd da kazem da je stvarno spalo sa neke od njih(mati ili supruga) al kako da uvijek isti oblik imaju ti pramenovi, i uvijek su iste velicine??
I to me je navelo da pitam dali je moguce sihir na kosu napravit i dali je moguce sihir obnavljat kad se jednom napravi( pa sam zato ja posumnjao da mozda se obnavlja ta "bolest" kod mene)!?
Evo jedan kratak razgovor sinoc izmedju mene i majke:
Mati: "kakve su ovo dlake u kupatilu"
Ja: "nemam pojma, ja sam mislio da si ti se kupala pa ostale(a nije se kupala, tad mi to nije ni naum palo)"
Mati: "kakva ja, ja cu njih bacit"
Ja: "nemoj, osusi i zapali ih"

I tako i bi, samo sto ona njih zapali u stanu a ja sam htio da ih iznesem vani i da ih zapalim,i tako tek sinoc ja nekako poce kontat o njima ono malo vise, jer i ja znam da ih nije bilo tamo kad sam izaso iz banje :(

Selam
evlad67

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od bajro17 » Pon Jun 29, 2009 12:15 pm

moze se napraviti na jer je i Poslaniku s.a.w. na dlake koje otpadnu pri cesljanju moze se napraviti na svemu sto ima veze sa tobom npr. na majicu koji nosas pa ima na njoj tragova tvoga znoja, na kosu, na noktima itd. obavezno prije paljenja prouciti felek i nas a za te cvorove zna se da sihrbazi kad prave sihr vezu cvorove i pusu u njih

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od evlad67 » Pon Jun 29, 2009 12:27 pm

Selam,
interesantno da ja tako dugo nisam nista ni pomisljao na te stvari, samo sam to bacao i nista nisam dalje poduzimao, al eto ...
Samo me onda jos interesuje, kako i odakle ta kosa onda u mom stanu :D, od mene nije, nije ni od majke kako kaze, pa nemogu same doc :?: :!: :?: :!: :shock:

Selam
evlad67

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od be.ma » Pon Jun 29, 2009 5:38 pm

eto vidis, ti si mene sad uplasio sa tim dlakama. ima jedna sto je poznajem od djetinstva. prije jedno godinu dvi ona i njezina sestra su mom kumu svasta radile, i njegovoj rodici. ta rodica je cak nalazila dlake svezane u trosjedu. i ta zena je kod mene nedavno skoro svaki dan dolazila, sto prije nikad nije i isla je u WC par puta, u nas je WC i kupatilo zajedno i normalno cesljam se tamo..... prije kadgod me vidi poljubi se samnom, a sad kad me negdje vidi jedva mi pruzi ruku. i od tad je vise nikad nema kod mene.

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Kako nac mjesto gdje se nalazi sihir???

Post od evlad67 » Pon Jun 29, 2009 6:01 pm

pa nije mi bila namjera :( samo sam i sam trazio informacije :((( jer ja 2-3 godine to stalno nalazim kod nas,
a sada, ovako je kod nas:
mati NIKAD se ne ceslja onako da nije nista prostrla ispod gdje ce dlake spadat, to sam ja jos kao mali djecak upratio onda kod nasih starih nena, i onda ona njih skupa sve baci.
A vec tri mjeseca zivim odvojeno a kod mene kratka kosa!!!
Pa odkud onda, eto sto je mene zainteresiralo :(
I gledaj to pozitivno, sada znas jednu informaciju vise o mogucim spletkama :(

evlad67

Odgovori