Reakcije kad dzin izlazi??

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Reakcije kad dzin izlazi??

Post od be.ma » Pon Jun 08, 2009 1:13 pm

interesuje me, kakve mogu biti reakcije kad dzin izlazi? na koji nacin moze sve izaci? hvala

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Reakcije kad dzin izlazi??

Post od bajro17 » Uto Jun 09, 2009 9:15 am

trebala si odmah pitati najbolja je tokom ucenja da se probode prst i istra se ta prljava krv moze da izadje naprimjer da odjednom se ovais malu nuzdu ili veliku nuzdu pa tim putem izadje moze da proba izaci na oci sto ne valja jer covjek moze da ostane sljep moze da izadje kroz usta ali i to se nebi preporucilo jer neki kazu da moze da covjek zanijemi svagdje gdje ima otvor ali cesto puta izadje kroz usta bez posljedica

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Reakcije kad dzin izlazi??

Post od evlad67 » Uto Jun 09, 2009 9:26 am

Selam,
bas i ja ovdje imam jedno pitanje, sto se tice izlaska dzina.
Dali se dzin moze "natjerat" ili na neki drugi nacin "privolit" da on izadje sam, recimo prije nego sto se pocne ucit rukja??
Na primjer stalno koristim terapiju, zikr i namaz su uvijek prisutni, na pc-u rukja i bekare uce non stop, dakle 24 sata dnevno itd. dali time se moze dzin "natjerat" da on sam napusti tijelo!
U zadnje vrijeme stalno imam nagon povracanja i gusenja u grlu, i jos neke druge reakcije da nekazem drugacije, mozeli to "njega" dovest do toga da to njemu tako rec dojadi slusat i trpit i da on sam ode????
Dali ima i takvih slucajeva?
I juce samo kad sam pomislio na Enesa i da uzmem termin kod njega, ja u dreku ko malo dijete, onako bez ikakvog vidljivog razloga, nakon 15-20 minuta ja se smiri i reko "ma nemoram jos ic nikom dobro je meni" i odjednom i plac prestade!
Mislim sramota je vidjet odraslog muskarca u takvom stanju, al stvarno nisam imao kontrole nad sobom, i to jos u voznji autoputom :(

Selam
evlad67

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Reakcije kad dzin izlazi??

Post od bajro17 » Uto Jun 09, 2009 9:29 am

ma i muskarac ima srce moze plakati :) al da kazem za izlazak moze on sam da izadje jer njemu ce to zaista dojaditi ti bolovi i to paljenje jer njega kuran przi dok se uci i tako da on sam odustane i da izadje ako imas malo brzi net u pisi u google video rukja i na stranici n-um imas video rukju od muharema stulanovica pa je pogledaj pa ces naci jos ogovora na svoja pitanja
Poslednja izmena od bajro17 u Uto Jun 09, 2009 9:33 am, izmenjeno 1 put ukupno.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Reakcije kad dzin izlazi??

Post od bajro17 » Uto Jun 09, 2009 9:32 am

zaboravih ti reci da to obicno bude povracanjem necega crnog ili da povratis nesto sto nisi jeo naprimjer mjesec dana a to povratis

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: Reakcije kad dzin izlazi??

Post od evlad67 » Uto Jun 09, 2009 9:35 am

selam
bas ti hvala na odgovoru, imam dobar net to nije problem, vidjecu sta ima na google-u, a gledao sam i video rukju, prilicno impozantna stvar, nije to ucenje za svakog :(
Zaboravio sam dodat da te reakcije se desavaju na razlicitim mjestima nekad u samoj rukji a nekad na bilo kom mjestu sure bekare, a najvise me "pali" ako to tako mogu rec,
kad pocnu ajeti sure zilzal, to mi je bilo najteze i kod ucaca kad sam bio, tada me sve iznutra pali kao vatra i jedva disem, onako slicno kao na video rukji ovdje sa foruma!

selam
evlad67

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Reakcije kad dzin izlazi??

Post od bajro17 » Uto Jun 09, 2009 9:40 am

ja cu ako Allah da da ubrzo pocnem sa ucenjem rukju a ucac ne moze biti svakakav nemoze on piti alkohol i uciti rukju ja cu jos malo da se obogatim znanjem ako Bog da pa cu onda poceti a svaki dzin ne reagira jednako na sve ajete samo na neke koji mu najvise smetaju

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: Reakcije kad dzin izlazi??

Post od Farshi_turaab » Uto Jun 09, 2009 10:41 pm

evlad67 napisao: I juce samo kad sam pomislio na Enesa i da uzmem termin kod njega, ja u dreku ko malo dijete, onako bez ikakvog vidljivog razloga, nakon 15-20 minuta ja se smiri i reko "ma nemoram jos ic nikom dobro je meni" i odjednom i plac prestade!
Mislim sramota je vidjet odraslog muskarca u takvom stanju, al stvarno nisam imao kontrole nad sobom, i to jos u voznji autoputom :(
SubhanAllah brate, ja te potpuno razumijem jer sam prošla kroz to isto, samo što kad sam konačno otišla jednom šejhu da mi uči rukju, nisam mogla da izađem iz auta, noge nisam osjećala a ni ruke - paraliza totalna, tako da su me morali iznijeti iz auta. Al eto opet Allah ne odredi ni tad da ovaj šejtan izađe, subhanAllah, dok je šejh učio uopšte se nije javljao... tek nakon treće posjete šejhu malo se aktivirao, al ništa značajno, dok npr. kad bi klanjala za jednim bratom dešavalo bi mi se da nakon prvog proučenog ajeta nemam kontrole nad rukama i nogama, a da ne govorim o plaču...sve zavisi. A nekad se iz čista mira javi i traži da razgovara bilo s kim, i moji ukućani ga odmah prepoznaju po načinu kako se izražava i po tome kako se smiješi. A teško mi bude što sam svega svjesna a ne mogu ništa da uradim dok njemu ne dojadi. Molim Allaha da nam da lijeka i da nas kutariše ovog zla. Allahumme amin!

Odgovori