Kako da se rijesim dzinskih napada

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
alenpiric
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 4:27 pm

Kako da se rijesim dzinskih napada

Post od alenpiric » Sub Avg 22, 2009 1:52 pm

sellam alejkum
vec duzi period se lijecim od sihira, isao sam preko 5 puta na rukiju, medjutim ja navecer imam i dalje probleme, kad sam kod kuce kao da vidim neke sjene i stalno se jezim cim podjem da klanjam, ovaj ucac sto idem kod njega kaze da je to zort, al ja te problem od pocetka imam. jos mu nista dzin taj iz mene nije ni progovorio niti ikakve znake daje da ce da napusti moje tijelo. navecer mi je najgore, trese mi cijelo tijelo, ja kako imam osjecaj mislim da stalno su prisutni kod mene kuci, sinoc mi je bilo pravo zestoko, pocnem osjecat jako toplotu u pojedinim dijelovima tijela, sve mi se cini kao da drugi dzini prolaze kroz mene? sta da radim?

zara
Stari član
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Re: Kako da se rijesim dzinskih napada

Post od zara » Sub Avg 22, 2009 9:46 pm

Seam aleikum,
da ti Allah swta olaksa.
Nauci na vodu rukju , na med i na ulje pa to svakodnevno koristi
po tri puta dnevno:Prije spavanja namazi se naucenim malinovim ili chorokutovim uljem.
Kupaj se svako treci dan naucenom vodom.Sve to radi osim sto ides na rukju, moras se i sam boriti.
Vodi brigu o salatu na svoje vrijeme, zikri sabahski zikr, i aksamski:
La ilaha ila llahu wahdehu la sherike leh
lehul mulku we lehul hamdu
we huve ali qui shejin kadir-1oo puta.
Preispitaj svoju vjeru od primjesa shirka kufra, ucini tewbu, ne slusaj muziku, ne ulazi u kafice i mjesta
sa alkoholom.
Slusaj rukju ili neke sure iz kur ana 2 puta dnevno ujutro i nvece.(obicno ti preporuce, yasin, errahman,dzin ujutro,safat,waquiyat dzin-navece)
ILi sat vremene slusas ajetulkursija, ili tri zadnje sure ili rukju sa foruma ili kombinujes, svaki dan drugo.
Izgovaraj dove, ve la havle we la kuvete ila bila hil alijul azim 3x sabah i aksam
kad imas taj osjechaj izgovaraj ajetul kursiju, poslije salata svakog i prije spavanja
izgovori po tri puta kul hu vala , felek i nas u ruke hukajuchi i potari se tim dlanovima odozgo prema dole..
Kazes jednom ihlas, felek, nas i potares se pa drugi put isto pa treci put isto.
Kad se okupas nemoj se brisati neka se osusi na tebi ta voda.Probaj se kupati ujutro ili navece vidi kako ti je posije.
Ima osoba koje zaspu poslije toga pa ukoliko je tako , navece.
Kupaj se u neki lavor siri poljevajuchi se u nekoj sobi ili kuhinji ne moj ici u banju s tom vodom.
Kasnije je pokupi i prospi u zemlju gdje svijet ne gaza, park itd.
Iskoristi ramadan za to i ustraj u tome.
Insha Alah ti Allah swta pomogne.
Mubarak Ramadan

Odgovori