Cudni snovi

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Glad
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Mar 25, 2009 3:20 pm

Cudni snovi

Post od Glad » Uto Sep 01, 2009 12:01 pm

Selam alejkum,

imam jedno pitanje. Skoro sam stupila sa jednim momkom u vezu. Medjutim smo se nesto pogurali u biti zbog nicega i odtad imamo "cudan" kontakt. Uglavnom kad god ja sanjam toga momka, tad me napadne sejtan ili mi nesto dosaptava. Iako svako vece nesto proucim prije spavanja postim i klanjam i redovno poslusam rukju. Pa neznam sta da radim ili mislim u ovomm slucaju. Imali ko savjet?

Hvala unapred.

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: Cudni snovi

Post od bjela ruza » Uto Sep 01, 2009 2:17 pm

Selam alejkum,

Jedini bi ti savjet bio da ustrajes u ibadetima, zikrovima i dobrim djelima i da ih cinis maksimalno. Da prije spavanja pospricas naucenom vodom coskove prostorija gdje boravis, da slusas i ucis redovno kur'an pogotovo suru Bekaru, da ne lijezes bez abdesta i da redovno prije spavanja proucis fatihu, ajetul kursiju, ihlas, felek i nas. Ujutro uci po sto puta iza sabaha la illahe il Allahu vahdehu la serike leh lehul mulku we huvel hamdu we huvel ala kuli sejin kadir.
Uz to kloni se sumnjivih veza sa momcima i ne kontaktiraj previse sa doticnim dok ti ne bude bolje a posavjetuj i njega da i on radi ovo sto sam ti navela.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Cudni snovi

Post od Senad » Uto Sep 01, 2009 5:30 pm

Glad napisao:Selam alejkum,
. Iako svako vece nesto proucim prije spavanja postim i klanjam i redovno poslusam rukju. Pa
Hvala unapred.
Esselamu alejkum

Tačno se zna šta se uči i kakotreba da se ide na spavanje

Jutarnji , večernji zikrovi, namaz, dove , Ramazan je pa zatraži od Allaha da te zaštiti od svakog zla kojeg je stvorio,
POstaču se dova tokom iftara ne odbija

Esselamu alejkum

Odgovori