Kako podnosite Ramazan?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
alanya
pisem pomalo
Postovi: 37
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 11:25 am

Kako podnosite Ramazan?

Post od alanya » Uto Sep 15, 2009 2:59 pm

esselamu alejkum

htjela sam vas pitati kako podnosite post u Ramazanu? zelim znati radi toga, jer meni obicno bude slabo, ide mi na povracanje, ali ne povratim.. cini mi se svaki dan sve cesce.. imal ko slicne simptome? jel to normalan osjecaj kad se posti? ne sjecam se kad mi uz ramazan nije bilo slabo, pa neznam dal uvjek tako treba da bude? neznam ko bi mi bolje odgovorio, do vi..
da, i imam ''podstanara(e)''...

šehrzzada
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Pet Maj 29, 2009 9:15 am

Re: Kako podnosite Ramazan?

Post od šehrzzada » Uto Sep 15, 2009 7:33 pm

Ja sam prije Ramazana mislila kako ću,jer me iza sehura znala mučiti kiselina.Samo sam izbacila hranu koja to može izazvati.Ove godine postim bez ikakvih problema.Pred sami iftar ne osjećam da sam gladna.Takođe mi djeca poste s lakoćom.Selam

Mirza
Mlađi član
Postovi: 102
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 9:56 am

Re: Kako podnosite Ramazan?

Post od Mirza » Čet Sep 17, 2009 11:01 am

Selam alejkum

meni nije toliki problem hrana i voda, koliko san. Navece je kasno teravija, a onda ujutro moram da ustanem na sehur. Nikako da dobije barem 4 sata neprekidnog sna. Toliko od mene.

Mirza

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako podnosite Ramazan?

Post od Haris » Čet Sep 17, 2009 4:46 pm

Ja docekam sehur, pa legnem poslije sehura do podne. Pa mi je dobro, a ne znam kako je onima sto rade :oops:

Korisnikov avatar
siba
pisem pomalo
Postovi: 31
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 6:30 am

Re: Kako podnosite Ramazan?

Post od siba » Uto Sep 22, 2009 9:32 am

Bilo mi je kao u Mirze... najveći problem san i evo me u Bajramu iscrpljena od posla i nespavanja a post nije ni on lagan al samo mišljenje da je u ime Allaha izbriše sve slabosti.

Odgovori