Ponestaje mi snage

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Re: Ponestaje mi snage

Post od aljo78 » Sre Okt 28, 2009 3:05 pm

Kakve Bobice senade mislis naucenje rukje ?

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Ponestaje mi snage

Post od Senad » Sre Okt 28, 2009 6:37 pm

aljo78 napisao:Kakve Bobice senade mislis naucenje rukje ?
:P ma nesikiraj se samo ti posjeti Enesa i napomeni mu da ti da te bobice. Ti ih nemožeš u granapu kupiti. NEmoj plaho da razmišljaš o tim bobicama samose ti javi Enesu.

Selam

Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Bajram Serif Mubarek Olsun

Post od aljo78 » Pet Nov 27, 2009 9:23 pm

Bajram Serif Mubarek svima muslimanima i muslimankama i da provedu ove bericetne dane u veselju i ibadetu.

Pitanje evo danas je kurban bajram i jos petak dan i umijesto dase lijepo osijecam ja sam toliko pospn ne umoran nego pospan da je to nevijerovatno tako mi je i na ramazanski bajram bilo jos otisao na sabah pa na bajram namaz i posle toga na dzumu .Ali hvala bogu pridrzavam se islamski propisa i uz Allahovu pomoc ustrajati jos u tome.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ponestaje mi snage

Post od Haris » Ned Nov 29, 2009 9:45 am

Samo ti ustraj u ibadetu i ne razmišljaj o "njima" (šejtanima/džinima). Oni prvo hoće da ti nametnu takav osjećaj umora, ovisnosti, te da razmišljaš o njima. I onda gdje god da ideš oni te prate, kad god si u dodiru sa ljudima oni ti smetaju, ne daju ti da normalno funkcionišeš. Samo ti razmišljaj o Allahu swt i računaj da je On svakako najveći i da tebi pored njega niko ništa ne može.

A što se tiče umora, ne mora značit da je od toga. Recimo ja sam zadnjih 10 dana umoran jer sam se okupirao nebitnim stvarima i nametnuo sebi obaveze. Pa trči tamo, 'vamo i eto ti. Znači ne mora značit da je od toga ;)

A Allah najbolje zna...

Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Re: Ponestaje mi snage

Post od aljo78 » Pon Nov 30, 2009 2:41 am

Selam alejkum svima .

Danas sam otisao kod istog ucaca sto mi je prvi put ucio i naravno tu su bile reakcije kao i prije .Ucio je po propisu citavo vrijeme i naucenom vodom sa soli davao mi da pijem sto ja mislim i normalna osoba nemoze da podnese ali vijerovatno je htijeo da povratim sto god je bilo u meni .I zatim je stao i sijeo i pitao me za ime majke sto je mene iznenadilo a ja sam tu malo sutio nisam htijeo da dam znajuci da to nije u redu .
Pitao sam ga ja sto ce mu to on kaze da napravi protekciju na meni da me cuvaju meleci .Neznajuci sta da radim u onakvoj situaciji dao sam ime svoje i ime majke zapisao je imena nasa i okolo imena meleka ,allaha ,sure pojedine i to je zapalio u pepeljari u kojoj je vec gorila neka trava prijatnog mirisa .Zatim je i dalje ucio gdje sam i dalje se tresao i povraco ali ne kao sto ja radim samolijecenjem .
Tresao sam se dok nije mi se ruka desna grciti dok nije doslo do kazi prsta gdje je on macem/sabljom ubo u moj prst iz kojeg je naravno krv potekla i kao neko malo olaksanje mi dodze .Inshalah
On kaze da je krv ko malo bila crna ja sam vidjeo crvenu krv i on kaze da je spalio dzina i to crno da je dzin bio .Zatim mi je rekao da sad imam kao dzina ili dzine muslimana oko mene i to me je iznenadilo zato sto je rekao prvo meleke a na kraju dzine .Ljudi halilte mi I neka mi Allah oprosti molio sam Allaha citavo vrijeme dok je on ucio da me spasi kufra i sirka .
Nisam htio da se raspravljam sa ucacom jeli to u redu po propisu ili nije ipak sta ja znam a to jeste iz knjiga i ove stranice i dijeluje mi ko dobar covijek malo ko tajanstven ali vidim da se pridrzava vijere .
Ali Allah najbolje zna .

Molim Allaha da mi oprosti ako sam sta pogresno ucinio .
I volio bi da cujem sta vi kazete na ovo sve .

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Ponestaje mi snage

Post od meli » Pon Nov 30, 2009 4:11 pm

Selam alejkum
Pravi lijecnik ne pita te za ime majke.Mislim da na ovaj forum ima za znakovi po kojima se raspoznaje sihirbazi.
A ALLAH NAJBOLJE ZNA
BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

Odgovori