Imam problem

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Karabaja
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pet Okt 23, 2009 9:29 am

Re: Imam problem

Post od Karabaja » Čet Okt 29, 2009 2:37 pm

Ok onda sam loshe protumacio to tvoje sto si rekao senade i pogresno sam cuo za te sihre.i jos nesto ja se ne ugledavam na one sto su gori...ja sam samo se zapitao sta je s njima.

toliko od mene

selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Imam problem

Post od Haris » Čet Okt 29, 2009 4:38 pm

Pa zna se šta je sa njima :) Možeš zamoliti Allaha swt da ih uputi na pravi put i da bude kako On to želi...

A to nije ugledanje nego je oslanjanje na druge. Pa se može reći, ugledaš se.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Imam problem

Post od Senad » Čet Okt 29, 2009 9:55 pm

Karabaja napisao:Ok onda sam loshe protumacio to tvoje sto si rekao senade i pogresno sam cuo za te sihre.i jos nesto ja se ne ugledavam na one sto su gori...ja sam samo se zapitao sta je s njima.

toliko od mene

selam
Esselamu alejkum

Brate vjeruj da problemi sa sihirima nije tapšanje po ramenu i govoriti ma ,,naćiću ja neki izlaz.... brate to je rat,, RAT u pravom smislu i samo tako to treba da shvatiš . MA koliko ja izgledao grub, sarkastičan prema tebi vjeruj d a ti moraš biti još grublji prema svojim eventulanim podstanarima u smislu da permanentno živiš islam to je tako ,, ti ćeš sve to bolje da razumiješ inša Allah kad spoznaš kako sve to funkcioniše i tek tada ćeš shvatiti da sam ja sa mojim stavom bio baš onako uljudan.

Brate tvoje liječenje inšaAllah , ako se ustanovi da su sihiri moraš shvati kao RAT , biće padova , uspona, nelagoda, mnogo odricanja , put zna biti trnovit . I sav ovaj sarkazam , ako ga uopšte ima vidjet ćeš da je to mala maca naspram svega onog što treba da prođeš.

Pročitaj malo okolo postove,,najsvježiji primjer je Aljo , nađi i čitaj pa ćeš vidjet muke a nije tvoja..


Esselamu alejkum

Karabaja
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pet Okt 23, 2009 9:29 am

Re: Imam problem

Post od Karabaja » Čet Nov 05, 2009 8:22 pm

Selam braco i sestre,

malo sam slusao ovu rukiju sto ima na sajtu,tacnije do pola sam je preslusao,a cijelu nisam jer bi me uvijek nesto prekinulo.neki od znakova su bili:mucnina,ruke su mi poprilicno utrnule,ocni kapci su mi "vibrirali"....2 dana sam provjeravao to...da cujem sada vase strucno misljenje.nemorate me osudjivati i sl.vec slobodno objektivno recite;)

Odgovori