Zaljubila se u dzinna?!?!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Zaljubila se u dzinna?!?!

Post od medina22 » Uto Okt 27, 2009 7:35 pm

Selam alejkum!

Danas sam pricala s jednom prijateljicom i slucajno se dotakli teme o dzinima na sto mi je ona spomenula da njena bliza rodica ogromno pati od toga,kada sam pitala zasto ona je rekla da se zaljubila u jednog dzinna koji vise "ne dolazi kod nje" :shock: :shock: u jedno sam ostala sokirana ali sam se i htjela smijati,zar je to moguce?? da li je moguce zaljubiti se u dzinna? :roll:

uglavnom cura se skroz izolirala,vise ne izlazi,momci je ne zanimaju(prilicno je lijepa i mogla bi lako dobiti decka ali ona samo misli na tog dzina)

jel to sihr i moze li se lijeciti ako nije(dakle ako je istinito zaljubljena)??

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: Zaljubila se u dzinna?!?!

Post od bjela ruza » Uto Okt 27, 2009 8:29 pm

Svasta sam cula ali to nikad nisam. :shock: Normalno je da osoba koja ima u sebi dzina pokusava na sve moguce nacine da ga otjera. Da kojim slucajem ovaj od mene hoce da ode. Da li je ona uopste vjernica? Ako nije mozda je i pristajala na njegove pozive i zivjela sa njim u braku. Postoje slucajevi, ali to je jako rijetko, da dzin uzme oblik covjeka.

Znam da dzini znaju na silu da vjencaju neku zenu koja zivi sama za nekoh od svojih. Procitala sam skoro na jednom forumu kako je zena bila probudjena iz sna (a zivi sama) i vidjela je desetak osoba oko svog kreveta a samo je jedna bila u bijelom. Ona je bila sva oknivena a nije se sama oknila, pa je postavila pitanje o svom slucaju na forumu, na sto joj je odgovoreno da su je vjerovatno dzini vjencali za tu osobu u bijelom.Kada sam o tome pricala jednoj svojoj poznanici (koja je isto zrtva sihra i zivi sama) ona mi je rekla da se to njoj vise puta desavaalo da se probudi a oknivena i ona jadna mislila da je to nesto dobro, da je meleci okniju ili neko od njenih umrlih. :P

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Zaljubila se u dzinna?!?!

Post od Senad » Uto Okt 27, 2009 8:42 pm

bjela ruza napisao:Svasta sam cula ali to nikad nisam. :shock: Normalno je da osoba koja ima u sebi dzina pokusava na sve moguce nacine da ga otjera. Da kojim slucajem ovaj od mene hoce da ode. Da li je ona uopste vjernica? Ako nije mozda je i pristajala na njegove pozive i zivjela sa njim u braku. Postoje slucajevi, ali to je jako rijetko, da dzin uzme oblik covjeka.

Znam da dzini znaju na silu da vjencaju neku zenu koja zivi sama za nekoh od svojih. Procitala sam skoro na jednom forumu kako je zena bila probudjena iz sna (a zivi sama) i vidjela je desetak osoba oko svog kreveta a samo je jedna bila u bijelom. Ona je bila sva oknivena a nije se sama oknila, pa je postavila pitanje o svom slucaju na forumu, na sto joj je odgovoreno da su je vjerovatno dzini vjencali za tu osobu u bijelom.Kada sam o tome pricala jednoj svojoj poznanici (koja je isto zrtva sihra i zivi sama) ona mi je rekla da se to njoj vise puta desavaalo da se probudi a oknivena i ona jadna mislila da je to nesto dobro, da je meleci okniju ili neko od njenih umrlih. :P

Esselamu alejkum

KAko znaš ovo što sam ofarbao crvenim

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Re: Zaljubila se u dzinna?!?!

Post od medina22 » Uto Okt 27, 2009 9:17 pm

ona nije muslimanka,ali vjeruje u Boga...pa ne znam,eto ona se "zaljubila" i zao joj sto vise ne vidja tog dzina,,dakle u ovom slucaju je nju dzin "napustio"

Odgovori