Draga braćo pomozite molim vas.Hitno je!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Mensur.A
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:33 pm
Lokacija: Tuzla (Tojšići)

Draga braćo pomozite molim vas.Hitno je!

Post od Mensur.A » Sre Dec 02, 2009 5:38 pm

Eselamu Alejkum draga braćo

Imam jedno pitanje pa ako mi možete reći odgovor ili me uputiti ! Hvala Allahu

Jedne večeri kada sam otišao na spavanje bio sam onako poluzaspao kad odjednom sav sam se ukočio i osjetio sam kao da iz mene nešto izlazi.Toliko je stvarno djelovalo da sam mislio da mi Azrail vadi dušu.To je trajalo jedno 3-5 s i onda je sve prestalo ali sam malo osjećao tjeskobe u prsima ali sasvim malo te sam teško te noći zaspao! Sutradan tokom dana nisam imao probleme sa disanjem ali navečer iza akšama opet mi se ista stvar ponovila te sam onda jako počeo učiti sve sure nakon čega je prestalo i onda sam odmah otišao uzeo abdest pa sam klanjao jaciju. Navečer nisam imao problema ali sam teže zaspao i povremeno sam se budio. Jel znate uzrok ovome i ako mogu sam na koji način da se izliječim da ne idem hodži!

Slušati rukju i El Bekare mogu otvorenih očiju ali da zažmirim nekakav me strah da to uradim.
Jednom sam malo zažmiro i osjeto sam veću potrebu za disanjem i da mi se stomak malo više uvlači unutra nego kad normalno dišemo. Jel znate šta je u pitanju.? Nek vas Allah nagradi!!!

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Draga braćo pomozite molim vas.Hitno je!

Post od bajro17 » Sre Dec 02, 2009 6:38 pm

selam ne pisem cesto u zadnje vrijeme ali evo nekad i napisem kad vidim ovakve poruke bolje nemoj ici nikakvim hodzama jer su svi oni skoro oni sto pisu zapise i to nego otidji kod enesa ili kod nekoga provjerenog sa foruma a to je vjerojatno za rukju

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Draga braćo pomozite molim vas.Hitno je!

Post od Haris » Čet Dec 03, 2009 1:05 pm

Sigurno je da je hodža zadnja šansa koju trebamo tražiti, tj. hoću da kažem prvo da pokušamo sa liječenjem pa onda da se obratimo nekom za pomoć. Pronađi temu SAMOLIJEČENJE, pročitaj sve fino detaljno, i postupaj po uputama. Bit će ti od koristi.

Odgovori