Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od sadaka » Sre Apr 07, 2010 5:19 pm

iman napisao:essellamu alejkum!
evo zadnjih par noci kad legnem da spavam, i kad me prenosi san da zaspim samo na jednom me zagusi imam osjecaj kao da mi srce stane, ukocim se i imam osjecaj kao da pretrnim i onda jedva nekako smognem snage da donesem sehadet i dodjem sebi i sve tako dok ne stavim na usi da mi uci rukja ili bekare.ima li neko neki savjet za ovo.
Allejkum ve Selam Brate

Kad budes lego Brate uvek sa abdestom ,pa i preko dana.Prvo Brate pred spavanja uzmi abdest ,onda digni ruke pred sobom rasirene ,prouci Kulavalahu 3x,el Felek 3x, i 3 x El nas ,onda pljuni 3 puta u sake ,potiraj lice i citavo telo 3 x.
Tako je radio Muhamed a.s ,uvek pred spavanja ,onda kad lezis u krevetu ,lezi na desnu stranu uvek ,pa onda se mozes okrenuti i na levu ako hoces,prouci Ajetulkursija.
Pored sehadet prouci najbolji zikir La Ilahe Illalah i salavat na Muhameda a.s .
Da ti Dragi Allah olaksa i na ovom i na onom svetu.
Amin.
Selam Allejkumn Brate.

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Ned Apr 11, 2010 12:36 am

selam kako ste dali ko zna sta znaci kad places posle namaza a imas magiju sihr itd dosta puta placem

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od sadaka » Ned Apr 11, 2010 5:41 am

s_1__2 napisao:selam kako ste dali ko zna sta znaci kad places posle namaza a imas magiju sihr itd dosta puta placem
Allejkum ve Selam .
Ja mislim da to sihir izlazi po malo na oci,a Dragi Allah najbolje zna ,jer sam ovde na forumu ,procitao da sihir izlazi ,na oci ,usta i na prst.Jer dzini oseti veoma bolovi ,kad cinis Ibadet Dragom Allahu ,namaz,zikir itd.
Jednom sam Ja u Auto ,cinio mnogo zikir ,non stop tako reci oko 40 min.voznje i pocele su suze liti na mom licu i to mnogo .
Evo jedan primer ,sto se deseva meni,pri uzimanju abdesta ,kad se priblizim mestu gde cu uzeti abdest ,i pustim vodu odmah tera me da pustim vetar i to cesto tako ,a svestan i znam sigorno da to dzini rade sa ciljem da me odvrate od uzimanjem abdesta ,ali Ellhamdulah ,ja opet uzimam abdest uporan i nepokoljev hvala Dragom Allahu.uvek tako reci ,bilo je par puta da nisam imao takve tegobe .I zadrzim se dugo pri tome ,da bi Allahovom voljom i miloscu uzeo abdest ,malo zureci da ne bi pustio vetar ,jer su takve pritisci ,da moram pustiti vetar pa opet onda iz pocetka a bdest i u toku abdesta uzimajuci i nakon toga ,udarm noge od zemlje najvise desna ,tako isto kao kad si na rukju ,to znaci da zini to rade od velike bolovi ,,zbog taj tvoj Ibadet koji cinis u tom trenutku,ab dest ,namaz,zikir itd ,to njima smeta.
Da ti Dragi Allah olaksa i na ovom i na onom svetu.
Amin
$elam Allejkum

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Čet Apr 15, 2010 12:24 am

eselamu alejkum dali zna ko ovdje sta znaci po tijelu kad imas crvene tacke isto ko krv male tacke to je isto a imas magiju na sebi borise sa tim dali to dzini uzrokuju

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od Haris » Čet Apr 15, 2010 3:07 am

Ne mora značit da je sve na našem tijelu posljedica djelovanja džina.
Mada mi je jedna djevojka pričala kako je imala problema ove vrste, te da joj se u nervozi pojavljivao osip baš u vidu tačkica i crvenila.

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Čet Apr 15, 2010 11:07 pm

selam kako ste harise brate nije to osip to sitno tacke ko krv tackice odar imam na glavi na centru glave tuj mi gnoji pokusavao sam sve nece da zamladi odar sada cesto placem kad klanjam posle namaza kad molim boga cesto placem odar me uzma neka teperatura a nije teperatura nemoc itd tako mi je od 2006 cesto sam plakao kad sam gledo kasetu kako brat lijeci odar kad sam sluso suere el bekar odar mi je ovdje jedan hozda nas ucio na tel on je daleko od mene isto sam plakao i cibnilo mi se da crno prode ispred mene selam pisite

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od sadaka » Pet Apr 16, 2010 5:24 am

s_1__2 napisao:selam kako ste harise brate nije to osip to sitno tacke ko krv tackice odar imam na glavi na centru glave tuj mi gnoji pokusavao sam sve nece da zamladi odar sada cesto placem kad klanjam posle namaza kad molim boga cesto placem odar me uzma neka teperatura a nije teperatura nemoc itd tako mi je od 2006 cesto sam plakao kad sam gledo kasetu kako brat lijeci odar kad sam sluso suere el bekar odar mi je ovdje jedan hozda nas ucio na tel on je daleko od mene isto sam plakao i cibnilo mi se da crno prode ispred mene selam pisite
Allejkum ve Selam
Po ovome kako si izneo moze se reci da je sihir ,a Dragi Allah najbolje zna,da bi se to ustanovilo dali je sihir ili ne ,moras ici kod nekog pouzdanog Ucaca rukje,nemoj dozvoliti vise sebe da se tebi uci rukje preko telefona ,to je jednom na to i Enes konstatovao to je isto ,kao da i sam slusas rukju ,preko cd plyer.
nauci sebi na vodu,med i ulje pa sa tim ulje masiraj citavo telo pred spavanja u ujutro ,iste one sure kao sto sam reko Sestri Edine.
Selam Allejkum
Da ti Dragi Allah olaksa
Amin

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Pet Apr 16, 2010 1:44 pm

selam kako ste moj brate sadaka sad cu ti ispricati ukratko o tome napadima 2003 pocelo mi gnoj na glavi bio sam malo upoznat sta je magija nisam obraco paznju na to odar u to doba mama mi je dobila asmu gusenje davljenje u autu nemoze da prodre pljuknu to su kome od 2003 do 2007 otisla je bezbroj u bolnicu vadili krv itd pila tablete ali nista nije pomagalo i drugi ljudi imaju asmu pa nejdu u bolnicu odar mi se otac razboli isto asma secer odar brat sve se to radi 2003 polovina odar mi brat govori ovo je cudo zasto nasa familja ide samo u bolnicu vadise krv tablete dok drugi ljudi rade ja dezurim po bolnici odar u setebru 26 2006 nasao sam ispred kuce u tom mijsecu 3 koverte uoci cetvtak na petak 2 sam bacio jednu zapalio odar 2007 april pocinje najtezi napadi kad sam izsao napolje osijetio sam da mi je ptica usla usta odar struja kroz tijelo odar prikizavinja u kuci na sijenu odar oko 3 sata preko dana isto da me neko dira po licu i odar zazijevam i odar odem spavati odar samo osijetio da je magija preselio sam se u drugo naselje odar kad sam tu doso isto bol patnja odar mi mamu tuj nesto dize u 2 sata u noci poce plakati da se joj gadi odar kaze da se iseliomo u 3 naselje i doso sam u ovo juna 2008 i odar isto je bilo i odar ko da mi neko rece uzmi kuran da citas poco sam citati kuran odar gledo sam kasetu kako nas brat lijeci u buzinu tuj sam plakao dosta svaku drugu vece bi plakao itd odar 2009 pustio sam u kuci suru el bekar da se uci nakon 4 dana pocela je majka da place jeca itd nakon 4 mjseca otiso sam kod imama ovde doso je naucio je na ulje med vodu namazalase sve je bilo crvena ko sprz nije spavala 45 dana to se vratilo sada hvala bogu ali ima napada odar mi je mami i bratu dolazili likovi koji su to stavili koverte sta reci sad cu covijek reci jesil bio u vijeri da kazem iskreno nisam klanjao nisam cito kuran to je negativno pozitivno dijelio sam sto sam imo nisam bio u velikim grijesima itd e sada sta redci kad ce izaci kad ce mi se vratiti smijeh na lice selam pisite

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Pet Apr 16, 2010 1:58 pm

odar imam u mislima da sam obolio od raka iso sam od 2007 do 2008 14 puta mi vadili i krv nista nije bilo sve uredu odar mi je samo u mislima da sam obolio od raka strah veliki kad udem u auto samo mislim sad ce udariti me neko odar uvijek neka upala teperatura izmijerim teperaturu uredu odar bolime ispod jetre zeldac muke ja sam pozelio biti zdrav vijerujes ti odar kad se uci ajeti iz kurana samo bi plako iscupo bi srce sebi kad cujem ucenje odar sa zvao neke hozde ovdje ucio mi je na tel taj je daleko od mene odar kad je imam arapski dolazio ovdje mislio sam doce vise puta nece zasto nece ili te hozde zasto nisu htijele neznam stvarno neznam ili ima mozda rok dokle ja trebam trpiti bol neznam ali kazem hvala bogu na svemu pisite

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od sadaka » Pet Apr 16, 2010 4:10 pm

Allejkum ve Selam Brate
Ne boj se Brate ,nemoj imati straha od ovoga , jer sto se vise plasis i zalis se ,sve gore ce biti ,da nedade Dragi Allah ,dzini se tom strahu koji imas raduju i stime su manje sanse i mugucnosti da napuste tvoje telo. InsAllah bice bolje samo se u Dragog Allaha uzdajte svi brate,sve sto cinis ti u ibadetu i u samoljecenju nek cine isto tako i tvoji i u tome ustrajte i budite nepokoljbljivi u slucaju da vas sejtan odvrati od cinjena ibadeta i samoljecenja .
Brate pored ovih pet vakata namaza ,klanajte i nocni namaz ,svi redom ustajte i klanajte Dragi Allah u to vreme prima dove.
I Idite svi zajedno na rukju ,ja mislim da je tako najbolje ,jer ce stime dzini biti prepasceni od straha a i sama ta pojava cela familija na rukju ,poljuljace njihovo ubjedzenje da dobiju tu bitku na rukja.A Dragi Allah najbolje zna ,to je samo moje misljene ,moze me neko i ispraviti u tome ako nisam slucajno u pravu.
Predlozio bih ti opet da na rukju idite kod Enesa .
InsAllah bice bolje.
To vam brate zelim najiskrenije iz svega srca .
Selam Allejkum i javljaj nam ovde na forumu cesce kad bude bolje bilo vama InsAllah.

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Pet Apr 16, 2010 6:34 pm

eselamu alejkum brate ja bi rado otiso kod enesa ali ja sam daleko usa inace neradim od 2007 zivim od pomoci socijalne a hvala enesu culi smo se preko emil kad mi je bilo majki tesko kad je gorijela od crveni hvala mu gdje god iso bog mu davao ti 45 dana muke i ptanje i sad je patnja ali bolje je neznam sta reci mozda sam proklet mozda sam se ogrijesio u necemu velikom mozda sam ovo ili ono neznam vise volio bi se ispricati ovdje sa nekim direktno mozda mi je zapisano da od ovog preselim na ahiret ko zna stvarno milion pitanja milion odgovora sve mislim bice bolje ali ono ostaje isto da slusam muziku da idem po kocertima da trazim belaj netrazim niti zene netrazim nista osijetio sam da nemam srecu od tako reci 2003 neznam vise poco sam bijeliti od ovog iskreno u ovoj agoniji samo sam sretan kad se istusiram i nakon 20 min citam kuran tuj osijetim srecu

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Pet Apr 16, 2010 6:52 pm

selam odar mi dosadi ovo vise trpiti taj bol ta agonija odar se opet pocne buditi nada mislio sam kad uspostavim vezu sa ovim imamima ovdje da ce biti rijseno ali nece odose imami mozda je doslo u snu imamu nemoj ga vise lijeciti ko zna zasto je covijek otiso zbog cega vidio je plac suze zasto mozda je njemu dosla prijetnja ili kad sam se uclanio na ovu stranicu uclanio se u febuaru a prije 1 mijsec aktivio emil i to mi enes pomogo inace ja nebi znao to uraditi u prevodu gdje sta god dobro to ima tezak put da ja dodem do toga stvarno neznam stvarno ili kad sanjam zene uvece taj dan bolje da nigdje nejdem inace kad sam sluso suere el bekar u toku ramazana 2009 doslo mi je naoci zena krileta i kaze necu ja izaci tako lako iz tebe zasto me patis zasto slusas ovo a kad mi dode subota ili nedelja ti dani su bolest mogo bi knjige pisati selam pisite

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od sadaka » Pet Apr 16, 2010 10:03 pm

Allejkum ve Selam Brate
Samo se osaburi brate ,verujem ti da ti nije lako brate ,svi ti ovde na forumu verujemo i svi smo uz tebe InsaAllah sve ovo ce proci ubrzo nadamo se i to samo u Jednog Jedinog Allaha Svemocnog samo je u njega lijek i spas i On nam je dovoljan.,samo se ustrpi i cini ibadet i pustaj sura bekare u kuci i dalje i to svaki dan ,samo ti udri po dzine tako ,njima to smeta jako ,izacice oni iz tebe InsaAllah.
Evo ti link sa ovog foruma ,ako do sada slucajno nisi pogledao ,tu ces naci ucace koji zive u USA.viewtopic.php?f=3&t=1168
Brate snimaj sebi Enesovu rukju ,videces na pocetnu stranicu audio rukja ,snimaj na disk cd plyer sa slusalicama na usi i kad slusas uvek sa abdestom i sa zatvorenim ocima ,nek i tvoji isto tako cine ,pa onda nam ispricaj kako ide slusajuci rukju InsaAllah bolje.
Samo sabur i nemoj se previse optericivati sa razmisljanima oko ovoga , uvek je najbitan i vazan korak koji ces preuzeti u samoljecenju, to je veoma bitna stvar i uzdati se u Allahovu pomoc i Allahovu milost.
Selam Allejkum brate i sve najlepse ti zelim iz sveg srca.

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Sub Apr 17, 2010 1:05 am

selam kako ste mozes mi brate reci ovo sta znaci umene se majka namazala uljem maslinovim 45 dana imala je patnje bila je crvena sva gori sve a ja isto sam se mazo meni nije bilo crveno zasto nije ja njega osijetim po ledima kako hoda isto ziva masa plecke sredina leda u dnu leda tuda hoda kako me tuda boli puzo sam od bolova a cim uljem namazem prestane odar sam pusio cigare puno po 6 steka na mijsec sada 1 i borim se uz bozuju pomoc da ito netrualisem odar me je to odvelo da pijem tablete za nervozu od 2004 do 2006 ito sam presto hvala bogu odar cim sanjam zene uvece taj dan mi je bolest svada itd a subota kad dode i nedelja bolest svada itd odar mi se likovi majci i bratu ukazivali koji su podmetnuli te koverte mene nezanima ko je podmetno volio bi znati sta znaci to odar jedno vrijeme sam mogo ustati u 5 da klanjam sabah sada nemogu mrtav sam volio bi da ustanem u zoru da se molim bogu ali ja sam mrtav tijelo mrtvo nedami neznam samo placem kada sam pio ucevnu vodu od imama vidio sam u snu horoze pjetlove da ulaze umene ali kad sam otiso na dzumu posle toga i kad sam imo napad osijetio sam na spavanju da se zabi umene nedami da radi normalno sistem nervni metabolizam itd selam pisite

s_1__2
pisem pomalo
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Feb 06, 2010 7:55 pm

Re: Da li su dzini sposobni za ovako nesto?

Post od s_1__2 » Sub Apr 17, 2010 1:19 am

selam kako ste brate mozes mi reci sta znaci kad mama mi se namazala uljem bila je crvena ito 45 dana muke bolovi teperatura nije spavala zaspi od 3 izutra malo ja kad sam se mazo isto uljem kod mene nije bilo crveno samo su mi bile teske ruke i bio sam tezak zasto kod mene nije bilo crveno i te muke odar otac mi se nikad nije sovo sad suje neuzubila boga kupam ga perem cistim slusa ucenje opet suje iz cistog razloga zasto odar to me je odvelo u 2004 do 2006 da pijem tablete za nervozu presto sam piti hvala bogu odar kad sam pio vodu od imama koje je ucio uvece u snu umene ulaze horozi i pijetlovi e kad sam otiso na dzumu i kad sam imo napad osijetio sam tu noc isto da mi se zabi i nedami da radi normalno metabolizam i nervni sistem odar ja njega osijetim da hoda po ledima isto masa se krece kroz leda plecke sredina i dnu leda tako me zaboli u dnu leda da puzem od bola kad namazem leda odar prode uljem zasto odar sam pusio puno cigara sada ne hvala bogu odar dolazimi u misli da cemi familja umrijeti odar nemogu da ustanem na sabah ili u zoru mrtvo mi tijelo volio bi u to doba da ustanem nego ovaj cio svijet ali nedami zasto milion pitanja zasto selam pisite

Odgovori