Esselamu alejkum!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
djile
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Apr 24, 2010 8:34 pm

Esselamu alejkum!

Post od djile » Sub Apr 24, 2010 8:48 pm

Esselamu alejkum!

Htjela bih Vam postaviti jedno pitanje. Moja dajnica ima 39 godina, naime, od 2004.g., dozivljava napade, gubi se, nakon izvjesnog vremena promijeni joj se faca i pocne kao plakati, pa se smijati, al' to nije ona, i razni zvukovi se javljaju, od nedavno je pocela vidjati zivotinje oko sebe sa velikim zubima, pa pocne kao plesati, uzasno stvarno. Bila je kod doktora, kazu da je moguce da je epilepsija, pije lijekove, ali nista ne pomaze.. Isla je i kod hodza koji lijece Kur'anom, ali stanje je i dalje isto.. Kad klanja ne moze zavrsiti jer se izgubi na sedzdi i ne zna dokle je dosla i tako svaki put, nesto je ometa..

Nije u mogucnosti da placa hodzama koji cijene i traze previse novca. Pa da li Vi mozete nekako da mi pomognete, i znate li do cega bi moglo biti??? Da li mozete nekog da preporucite?? Vec 6 godina sve ovo joj se desava, ne moze vise da podnese, u kuci se svi sekiraju, ne smiju da spavaju od straha da se njoj ne ponovi napad, jer izgleda previse strasno.. Molim Vas da mi odgovorite..

Unaprijed hvala..

Esselamu alejkum!

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Esselamu alejkum!

Post od Haris » Ned Apr 25, 2010 5:41 pm

Eselamu alejkum,

Prije svega da te pozdravim i poželim dobrodošlicu na forum. Osjećaj se kao kod kuće :)

Da bi najprije otkrili koje je prirode problem vaše porodice, medicinske ili "nevidljive", postupite po uputama sa ove adrese http://lijecenje-kuranom.com/download/audio.html pa nakon toga će nam biti lakše da vam damo dalje upute.

iman
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pet Mar 12, 2010 9:08 am

Re: Esselamu alejkum!

Post od iman » Pon Apr 26, 2010 10:27 am

esellam alejkum!
prije svega htjeo bih te pitati kad ste je vodili kod hodza sto lijece kuranom, i kad su joj ucili rukju kako je ona reagovala,jeli imala reakcije i sta joj te hodze kazu,ako ste je ikako vodili ispravnom covjeku.i dali si downloadirao audio rukju od koje ti je brat haris stavio link da je skines i dali ste je pustali vasoj dajinci i kako reaguje na nju.odgovori na ova pitanju da ti neko moze dati savjet,jer ti si rekao da ste je vodili ali nisi rekao njene reakcije i dali taj hodza pise zapise ili samo uci kuran....

djile
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Apr 24, 2010 8:34 pm

Re: Esselamu alejkum!

Post od djile » Uto Apr 27, 2010 10:26 am

Haris: Hvala :D
Iman: Ovako, tek sam downloadirala audio rukju, pa cemo joj danas dati da slusa da vidimo reakcije. A kod svih hodza sto je išla, svi su joj naucili nešto na vodu, neke zapise dali, ali međutim kod nje stanje uvijek isto, čak sve gore postaje. Išla je kod nekog hodđe, ali on uči svima zajedno, pa mozda zbog toga ne djeluje, uglavnom svi su rekli nakon sto popije svu tu vodu na koju je nauceno da ce joj biti bolje, ali eto vec 6 godina niko jos nije pomogao, eto nadam se da razumijete... Hvala Vam..

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Esselamu alejkum!

Post od Haris » Uto Apr 27, 2010 10:41 am

Svi mi kad smo u problemu, ne možemo razumjet šta nam neko kaže. Tj. njoj neće pomoć, nikakvi zapisi (koji su zabranjeni svakako), naučena voda, bilo koji hodža, niti bilo šta drugo i ko osim Allaha dž.š.. Nama je to teško prelomit i mi se oslanjamo na sve druge osim na Onog pravog. Tako i šejtanu olakšavamo da nas zavede i da pomislimo kako neko drugi ima naše zdravlje u rukama, a zar su voda, papiri, učenja itd. ti koji nam daju zdravlje?

Prije svega treba se uzdati u Jedinog Stvoritelja i da sve kreće od Njega, pa i ta bolest.

djile
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Apr 24, 2010 8:34 pm

Re: Esselamu alejkum!

Post od djile » Uto Apr 27, 2010 12:08 pm

Da, shvatam sve to i znam.. I znam da je sve od Allaha, da se ne treba zaliti, da ce sve zavrsiti s Allahovom voljom, ali stvarno uzasno izgleda, svi su u strahu zbog nje, jer 6 godina ipak nije malo, ne mogu zbog te njene bolesti da krenu naprijed, zato pitam da li Vi znate nekog hodzu koji iskljucivo lijeci Kur'anom. Mozda sam se pogresno izrazila, ali mislim da ste razumjeli sta sam htjela raci. Hvala jos jednom.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Esselamu alejkum!

Post od Haris » Uto Apr 27, 2010 2:46 pm

Od pouzdanih možemo ti preporučiti Enesa, iz Zavidovića (vlasnika ove stranice), Almina iz Zenice. A sad odakle ste vi i kako vam je najbliže, to vi skontajte.

djile
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Apr 24, 2010 8:34 pm

Re: Esselamu alejkum!

Post od djile » Uto Apr 27, 2010 10:42 pm

Dobro hvala na preporuci, jos cu vas kontaktirat za tacnu adresu, dok vidim sa dajnicom i dajdzom.. Mi smo iz Vogošće.. Veliki selam..

Odgovori