Hitno pomoc problemi u braku

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Hitno pomoc problemi u braku

Post od senci » Pon Maj 03, 2010 9:34 pm

meleke napisao:
Haris napisao: Dok budeš spaljivala, uči sura Felek i Nas, i uzdaj se samo u Allaha dž.š. i njegovu pomoć.
1. jel mi mozes napisati to ili gdje da nadjem da igovaram. Sta ako neizgovorim tacno?
2.Hamajlije prvo da spalim jel se one pale u stanu ili van kuce?
3. Dali prije da slusam rukju a onda da spalim ? Ili kako

Harise bilo bi mi drago da odgovoris

Pozdrav
Pozdrav.
Ma neboj se ti tog hodže. On nije nikav hodža. Pravi hodža nebi pomagao ti uz pomoć prokleti šejtana. Ti samo to spali i nemoj da ti u mozgu govori šejtan nemoj to, bit će ti gore, poludit ćeš i slično. Te šejtanske spletke sam već hvala Bogu prošao i sigurno ima taj šejtan iste spletke, jer jim je glavni cilj, da dokraja ponište čovjeka psihički. Uglavnom još jednom nemoj se bojati ničeg, Bog će ti pomoći. On je i stvorio šejtana upravo zbog tog razloga, da te iskusi, kako ćeš reagovati, oćeš li doći na pravi put i slično.

Ti nisi muslimanka, ali inšAllah postat ćeš. Samo u Islamu je spas. Islam je vjera i od prošlih poslanika. Jer rječ ISLAM sama po sebi znači pokoravanje Bogu, a MUSLIMAN znači osoba koja je pokorna Bogu.

E sad odg. na tvoje pitanje. Sve što imaš od tog "hodže" sakupi ništa ne ostavljaj.

1. Proučiš Eeuzu i bismilu:
Euzu billahi mineš-šejtanir-radžim Bismillahir-rahmanir-rahim - tačno ovako kako sam ti napisao pošto sam ti napisao kako se izgovara
Sura Nas:
KUL E`UZU BI RABBI-N-NAS
MELIKI-N-NAS
ILAHI-N-NAS
MIN ŠERRI-L-VESVASI-L-HANNAS
ELLEZI JUVESVISU FI SUDURI-N-NAS
MINE-L-DZINNETI VE-N-NAS
Prijevod:

Reci:"Utjecem se Gospodaru ljudi,
Vladaru ljudi,
Bogu ljudi,
od zla sejtana koji spletkari,
koji zle misli unosi u srca ljudi -
od dzina i od ljudi"

El-Felek

KUL E`UZU BI RABBI-L-FELEK.
MIN ŠERRI MA HALEK.
VE MIN ŠERRI GASIKIN IZA VEKAB.
VE MIN ŠERRI-N-NEFFASATI FI-L-UKAD.
VE MIN ŠERRI HASIDIN IZA HASED.
Prijevod:

Reci: "Utjecem se Gospodaru svitanja
od zla onoga sto On stvara,
i od zla sumraka kada tamnine razastire
i od zla onih koji pusu u uzlove,
i od zla zavidnika kada zavist ne krije!"

2. Hamajlije, zapise i te gluposti što samo nanose šejtanske spletke zapali negdje vani, gdje se nehoda. Pepeo baci u vodu. Isto učiš Euzu billahi mineš-šejtanir-radžim Bismillahir-rahmanir-rahim - to ti je najvažnije da ponavljaš. Ako nemoreš zapamtit napiši si na list papira i samo čitaj. Ta hamajlija je sigurno umotana u kožu i unutra su obični listovi - zapisi, to sam ja kad sam spaljivo kod sebe sve uzo i rastrgo, a pazi isto se bojo toga, al sam reko ma daj kakva hamajlija bojim se samo Boga i uzo ključem i sve rasčupo i spalio, ostalo sam bacio u vodu. Non stop sam učio ovo dole:
Učiš: Euzu billahi mineš-šejtanir-radžim Bismillahir-rahmanir-rahim

3. Nije važan baš red. Ali ipak najprije ti to spali pa onda fino dodji u kuću i zamoli Boga oprost svojim rječima i poslušaj rukju. I nemora biti nikog kod tebe, ako osjetiš simptome imaš džina u sebi, kojeg treba inšAllah izbacit. A to ćeš samo uz Božiju pomoć. Učači Kur'ana će ti pomoći.

Ali sad zasad samo spali to.

Et nadam se da sam ti odgovorio na najlakši način, pošto je malo teže, jer nepoznaješ Kur'anske sure ali naučit ćeš. Eto ako Bog da ti pomogne oko toga.

Esselamu alejkum. Neka je Mir i Božiji spas. Amin.

Odgovori