pomozite molim vas

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

pomozite molim vas

Post od anNur » Uto Jun 01, 2010 12:33 pm

Ja se ljecim vec sest mjeseci od sihira,zato sam htjela vas pitati dvije stvari.
Prvo je meni nista ne ide,ni jedan posao koji sam zapocela ne ide,gubitak imam u svemu,i kad bi nesto zaradila doslo bi jos nesto sto puta gore,ovo je ovako vec 10 godina,sve sto sam pocela radit izgubila sam ili je se raspalo,to me tjera u depresije da ja ne mogu bas nikakav posao nac i da me niko nece ama bas niko,sad sam mislila ajde radicu za sebe privatno al ne ide ni to,ja odo sve vise i vise u propast,kako da se borim protiv tog dzina
Drugo pitanje je dali osoba moze izgledati drugacije u licu kad je pod utjecajem sihira
Ja sam mlada,a odjednom lice mi s epromijenilo,ne licim vise na sebe,nego izgledam kao muska osoba sa sedamdeset godina,jeli to od toga molim vas odgovorite mi,ne znam dalje

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pomozite molim vas

Post od Haris » Čet Jun 03, 2010 2:49 pm

Jesi li ti sigurna u to što govoriš? Šta drugi kažu o tome? Džin/šejtan ima mogućnost da se "postavi" na nečije lice i da nekom daje ružnu njegovu sliku. Primjer, kada neko hoće da rastavi muža od žene, šejtan mužu prikazuje njegovu ženu ružnom, iako je ona lijepa.

Dajem samo pretpostavku. Konsultuj se i sa drugima, da li oni misle da si promjenila izgled.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: pomozite molim vas

Post od anNur » Čet Jun 03, 2010 3:33 pm

Hvala ti na odgovoru Harise

Jesam lice mi naotice,boli,i ko da se mice nesto u licu,napravila sam ja sve moguce pretrage ali kazu sve je u redu,pa sam vas htjela pitati jel to vama poznato,jel moguce da je se dzin kod mene u lice ili glavi stacioniro,neki su me cak pitali jesam li ja nesto bolesna,i tako,a sve otjera od sebe,i to malo posla ako se zadesi opet nesto bude pa se promijeni,najobicnije,od zarade se okrene na dugove,pa me to muci,ili se dogovorim za posao i sve bude u redu i onda se odjednom promijene ljudi,i nikad sevise ne javljaju,ko da svaki posao sto se ponudi,nesto otjera od mene,pa me to dosta muci.
Jos jednom hvala ti na odgovoru

pcelica
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pet Jan 08, 2010 5:49 pm

Re: pomozite molim vas

Post od pcelica » Čet Jun 03, 2010 9:20 pm

selam

ja kad sam dobivala napade, onda bi bila sva crna ispod ociju, oko ociju, tako da bi moj muz svaki put primjetio da nisma dobro.

da te Allah pomogne sestro i izljeci te On je najbolji ljecnik. amin

selam

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: pomozite molim vas

Post od MIRAJ » Sub Jun 05, 2010 11:56 pm

selam,

imas slicne simptome kao i ja samo sto meni sihr traje duze od 10 godina. ja sam se razboljela prije nekih 10-12 godina i potpuno promijenila izgled.
bila sam lijepa i zgodna djevojka a sada ruzna, debela i sa velikim bijelim flekama po citavom tijelu. ja ucim rukju sama vec otprilike godinu dana, ali
to tesko ide. i meni takodje nista ne ide od ruke. ni posao ni privatan zivot. sto se posla tice tako mi se sve dogadja kao sto si ti napisala a ljudi me izbjegavaju, samo sve neke budale lete oko mene i muske i zenske. i sve sto je najgore stalno kao da se lijepi na mene a nista pozitivno mi se ne dogadja.
i ako malo predahnem i pomislim sad ce biti bolje a ono bude jos gore. dotuce me skroz, nemam snage, nemam energije da bilo sta radim. sva sam kao premlacena ili kao da je neko isisao sav zivot iz mene.

neka te alah cuva i izlijeci.

selam

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: pomozite molim vas

Post od anNur » Ned Jun 06, 2010 9:30 am

Znam kako ti je,ja se lijecim vec sest mjeseci radim sve akko treba al nema pomaka imam osjecaj kao da ovi sihiri nece da spadnu sa mene pa se pitam zasto je to toliko jako.
Danas opet sjedim sve ide dalje nista se ne mjenja sta god hocu da promijenim na bolje okrene se na najgore,i to isto sto kazes i meni je isto sve se neke budale lijepe na mene,
cak i moja familija se ponasa kao da me nema brat sestra roditelji,moje dvoje djece,nista im ne mogu priustit,a moj bivsi muz iskoristava moju neimastinu,pa im udovalja i kupuje ma i ono sto je nemoguce,djeca luduju za njim,i reklo mi je dijete on zove svaki vikend hodzu,pa mu govori de napravi ovo za dijete pa ono,eto imam dokaze jer dijete ne laze,salje na tu djecu sve i svasta iako oni nista ne trebaju od takvih,cak me nece ni da pogledaju to me unistava iz dana u dan.Al ja vjerujem da ce doc jednom kraj tome.
Objasni covjeku koji kobajagi cita svaki dan bibliju da se ne smije vjerovati sihirbazima i snjima saradivati,kad on u njima vidi sve,i jos kao kaze kako je to sve super i sve ide onako kako covjek pozeli samo trebas imat para i oni za pare rade sve.Eto sta da vise kazem,jos se i hvale kako im je super hodza sve sredio,a ne znaju koliko se mi patimo,koliko traje moj sat vremena u toj patnji,nekad imam osjecaj kao da je jedan sat vremena dva dana.
Zelim svima vama da vam Allah pomogne,nazovi efendiju pa idi zelim ti da ozdravis.

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: pomozite molim vas

Post od MIRAJ » Ned Jun 06, 2010 11:45 am

budi istrajna. i meni je bilo tesko u pocetku, cak sam prestala da ucim rukju jedno izvjesno vrijeme. u meni ima vise tih dzina a sihr ili crna magija je radjena od strane moje familije, oceva sestra cak i moja majka. nisu nikako mogle da me podnesu od rodjenja ili bolje reci od samog zaceca. druge zene su uvijek bile ljubomorne na mene. ova moja rodbina sa oceve strane su svi bili vjernici ali su isli kod gatara i sihirbega. znam to jer, jos kad sam bila djevojcica od nekih 7 ili 8 godina, ta moja tetka me je vodila kod jedne gatare pa sam morala da je cekam na stepenistu izvan stana te gatare.

meni je jedan mladic, musliman iz bosne pomogao, sve objasnio i slao mi je dove i ajete, mp3 a ostalo sam sama pronasla na internetu. sama sam u pocetku izbacila vise dzina is sebe samo izgleda da je onaj glavni dzin jos uvijek u meni i nece da izadje. navikao se na mp3 rukje pa pocne sam da pjeva i da se tako ruga. a isto imam osjecaj de neki dzin izadje iz mene pa se onda opet vrati. a i sam djavo mi neda mira. moje socijalno osiguranje mi stalno pravi probleme, pa nemogu can ni kod ljekara da idem, bila sam i bez ljekova vise mjeseci tako da mi se zdravlje jos vise pogorsalo. svjesna sam da hoce da me ubiju. zadnjih par godina se borim protiv samoubistva. imala sam jednu veliku krizu krajem aprila i umjesto da izvrsim samoubistvo, mene spopadne veliki umor i tako zaspim. a samo tri dana kasnije, moj otac iznenada umre. brat ga je nasao u stanu. eto, valjda ce mu allah objasniti sta mi je njegova familija radila.

ja pretpostavljam da ti to tvoj muz radi i njegova familija. ja neznam kako da ih odustavis od toga. neznam isto kako da odustavim moju familiju. nece niko da me vidi cak ni moj rodjeni brat i svima sve pricaju protiv mene. govore kako sam luda a tako me i drugi ljudi vide. bas kad se malo razveselim, ljudi me gledaju i kazu "oh ludo jedna". moja valika ljubav je isto okrenula ledja i nemoze da me vidi. napao me je bez razloga i svu krivicu prebacuje meni. a vidim da je i on usihren. to su mi sve zene uradile koje nisu mogle da nas vide zajedno a on njima sve vjeruje i zajedno sa njima me omalovazava i maltretira. ali eto, tjesim se da allah sve vidi i zna.

nedaj se, budi istrajna, samo nista ne moze na silu. taj sihr je poput gustog crnog oblaka u veliko nevrijeme, kroz kojeg sunceve zrake pokusavaju da se probiju. probaj da se skoncentrises i uspostavis vezu sa allahom dok oni spavaju ili misle da si se predala. to je vrijeme kad mozez da uporedis probijanje suncevih zraka. uhvati se za njih i onda opet uci rukju.

zelim ti da ozdravis potpuno. neka te allah cuva i izlijeci. on zna da si sama i da se sama boris. to ti je veliki plus. obracaj se allahu, njemu i samo njemu.
eto ja sam imala neki osjecaj juce, da on hoce da se sama borim i da vjerujem samo u njega. taj osjecaj sam isto imala kad sam beznadno trazila ucaca rukje.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: pomozite molim vas

Post od anNur » Ned Jun 06, 2010 12:21 pm

Da Allah sacuva,nemoj ni pomisljat na samoubistvo znam kako je kad te kriza uhvati ali strpi se i ja sam imala takve misli,ali ja se toga bojim pa nikad vise ni pomislila nisam na tako nesto,to je uzas kad covjek ima nekoga u familiji ko se bavi stime,u tvom slucaju je to tvoja familija,u mojoj familiji s emoja tetka bavila s time,jer je ona uvijek nama donosila neke cudne stvari u kucu,zamisli cak nam je usivala jastucnice pa neke smotuljke pune kose,pa svasta nesto,moja majka je se tad razbolila i pala u krevet,bolesna je citav zivot,oduzeta joj je noga a nece ni da cuje da ide kod nekog npr.na rukju,ona ne vjeruje u to,pa ne pitam ni ja vise,svako mora znat,jer kad ja tako nesto preporucim gledaju me i govore da posjetim psihijatra eto pa neka onda,oni znaju najbolje,ja sam luda za sviju njih.

Sto se tice braka i svekrve,nikad me nije podnosila,mi smo se svadali ja i muz,prema djeci je bio odvratan dokle god se nismo razisli al hajd da ne duljim o tome,sjecam se da mi je jednoga dana donijela dva sapuna bili su u pozlacenom omotu,i stajalo je na njima nesto na arapski,ona mi je rekla od toga ces smrsat,ja se stime prala svaki dan,meni postajalo sve gore i gore,od mrsanja nista,dok nisam oziljke pocela po nogama dobivat,i eto sva koza mi je popucala po nogama,nema lijeka sa medicinske strane.
Sad kak smo se rastali,on privuko od jednom djecu uci ih svemu i svacemu i okrenuo ih protiv mene,svima svasta naprico svi prijatelji okrenuli se niko nece samnom,moju familiju isto,ja se pitam kako to uspijeva da gdje god da se on uplete svi ga uzdizu ko da je on najbolji covjek na svijetu,ma da je ne znam ko,svi plesu oko njega,a ostvaruje sve sto pozeli,kakav li je to covjek to ne mogu opisat kako je to pretjerano
Kod tebe se dzinn naucio na rukju,pa kako se toga rijesit,ja pustim Al Bekare,pa nekad me samo nervira,ili dobijem vrucinu,uzimam vodu,med i maslinovo ulje,to je to.
I ti budi ustrajna u svemu,a ako hoces mozes mi se na privat javit,ako ti mozda bude tesko,znam kako je kad si sam.

Neka te Allah sacuva i ozdravi

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: pomozite molim vas

Post od MIRAJ » Ned Jun 06, 2010 3:49 pm

eto, meni je to isto moja tetka radila, pa mi je baka umrla. ja sam kod bake odrasla i ona mi je bila jedina osoba koja se brinula o meni. sjecam se da nam je ogledalo u kupatilu iz cista mira puklo. ja kad sam otisla da vidim sta se dogodilo a ono jos uvijek neko struze po staklu. meni je to bilo smijesno i ja nisam vjerovala u takve svari. nedugo poslije tog dogadjaja moja baka se tesko razboli i bila je u bolnici, kad ova moja tetka, koja nas dugo godina nije posjecivala, dodje bez najave. ja sam godinu ili dvije kasnije pronasla neke krpe napunjene necim i zavezane u cvorove. sakrila ih je u ormaru iza ciste posteljine i odjece. ja sam mislila da je to mama stavila poput onih mirisnih pakovanja sa osusenim cvjetovima za osvjezavanje prostorije, pa nisam bacila. sjetila sam se toga kad mi je onaj mladic pricao o sihru i kad sam citala kako se sihr pravi. ovdje nesmijem nikome ni pomenuti o sihru, cak ni mom doktoru. strpali bi me u ludnicu. samo sam napomenula da sam postala vjernik.

mene su rukje mp3 u pocetku takodje nervirale ali to su bili dzinovi nervozni pa su mnogi izasli iz mene. ovo sto je ostalo u meni pruza tako veliki otpor tako da me skroz izmuci i imam osjecaj kao da cu umrijeti ako on izadje iz mene.

sto se tvog muza i njegove familije tice, pitaj allaha sta ti je ciniti. neka ti on da odgovor i savjet, ja znam da je tako. vec par puta kad nisam znala vise kako da rijesim neki problem ja sacekam, izadjem napolje, prosetam, i tako dva-tri dana a onda mi rjesenje i savjet dodje.

ja sam nesto razmisljala, mozda bi mogla da se obratis nekoj socijalnoj ustanovi ili organizaciji za zastitu zena, pa da im ispricas sta muz radi sa tvojom djecom i kako ih odvaja od tebe. reci im takodje da svima govori protiv tebe i da te pravi ludom.

poslacu ti moj email privatnom porukom, pa mozes uvijek da mi se javis.

selam

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: pomozite molim vas

Post od senci » Uto Jun 08, 2010 9:46 am

Esselamu alejkum.

Prvo da kažem, da smo mi insani stvoreni iz zemlje i da imamo najljepši oblik što nam ga je dao Uzvišeni Gospodar Allah dž.š.. Stime hoću da kažem, da je potrebno, da se vaše tjelo najprije i fizički oporavi, jer takvi problemi dovedu do fizičkog poremećaja, znači oslabljenje imunskog sistema.

Kupite sebi ćurekot ulje i pijte ga 3 mjesece 3x put dnevo po jednu čajnu kaškicu, što zalijete sa čašom vode u kojoj je izumita velika supena kaška meda. Najbolje, da se na med i na to ulje nauče sure, koje vjerujem da znate koje su, pošto se i sami lječite.

Ako još nemate knjigu kupite si je Lječenje Kuranom i ljekovitim biljem od Madžida Matara. U njoj su sve upute kako se izvrašava samolječenje. Ja bih u svojoj kući, stanu sve kako treba očistijo od nečistoće, izbacijo sve slike, figure, medvjediće ili slične igračke. Po toj knjigi piše kako se zaštiti i sama kuća, da džini i šejtani ne ulaze u nju.

Kad god bih izlazio iz stana ili kuće pustio bih CD na kojem su sure iz Kur'ana i pustio to, da uči.

Druga najvažnija stvar jeste namaz. Nesmijete propuštati ni jedan sam namaz, klanjajte i noćni namaz a za ostalo neka vam Allah dž.š. pomogne. Težko je to Božije izkušenje, ali ako pobjedite i ostate vjerni i umrete ko muslimani čeka vas inšaAllah velika nagrada, a za te što rade sihir, neka je Allahovo prokletstvo i na ovom i na onom svjetu, jer drugo takim insan nemore ni poželjeti.

Bote se samo Allaha dž.š., pa će se vas džini i šejtani vas bojati.

Neka nas Allah dž.š. sačuva od tih prokleti ljudi i šejtana. Amin.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: pomozite molim vas

Post od anNur » Sre Jun 09, 2010 12:32 pm

Selam svima

Ja imam samo jos jedno pitanje,sta se desava sa sihrom kad se skine npr.sa mene,jer se to sve vraca osobi koja je to uradila il sta sta se desava eto ako mi to moze neko objasniti,moze li bit da udari na nekoga koje sa mnom npr.za vrijeme rukje?

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: pomozite molim vas

Post od MIRAJ » Sre Jun 09, 2010 8:21 pm

selam alejkum

ja sam upravo citala o tome na forumu pa mozes da i ti procitas po tom pitanju. nadam se da ce ti ova dva linka dati odgovore na tvoja pitanja.

komunikacija dzina i iscjelitelja viewtopic.php?f=4&t=1786

znakovi da si izlijecen uz allahovu pomoc viewtopic.php?f=4&t=1699

ako je ucac rukje vjest i iskusan onda je i lijecenje uspesno. pri tome je najvaznija komunikacija izmedju iscjelitelja i dzina.
ako je iscjelitelj neiskusan onda to moze biti kobno i po njega i po bolesnika.
allah sudi o tome sta ce dalje biti. onaj ko ti je cinio zlo ce biti kaznjen na ovom ili na onom svijetu. ja iz iskustva mogu da kazem da
su mnoge osobe koje su mi ucinile zlo lose prosle u zivotu. znam najmanje dvije zene, koje su me ogovarale i bacale cini na mene iz ciste ljubomore,
da su njihovi brakovi pukli i da su se muzevi rastali od njih. to se dogodilo jos prije mog lijecenja, dok sam bila mnogo mladja. neke su jos uvijek nekaznjene ali ja ne razmisljam puno o tome. nije moje da sudim. allah sve najbolje zna.

neka nas allah sve cuva od svih zala ovoga svijeta i od vatre. amin

MIRAJ
pisem pomalo
Postovi: 29
Pridružio se: Sub Jun 05, 2010 4:57 pm

Re: pomozite molim vas

Post od MIRAJ » Sre Jun 09, 2010 8:33 pm

alejkum salamum senci

hvala ti najljepse na tvojim dobrim savjetima. ja nazalost nesmijem da korisitm med jer sam dijabeticar pa samo korisitm vodu i ulje od crnog kumina.
moj imuni sistem je oslabljen zbog endokrinih bolesti a sihr je tome jos vise naudio. krajem 2007 i pocetkom 2008 mi je bilo najgore. jedva sam hodala.
imala sam bolove po cijelom tijelu. noge i ruke su mi bili kao olovo teski. a bol mi razdirao dusu na dva dijela. osjecala sam se kao prometej prikovan za atlas. kako sam pocela sama da se lijecim, ja sam izbacila nekih 6 ili 7 dzinova i osjecala sam se mnogo bolje. borba je velika i teska ali znam da je allah uz mene pa se nadam da cu ozrdaviti ako ne potpuno onda bar od sihra.

neka te allah cuva i blagoslovi i tvoju familiju.
senci napisao:Esselamu alejkum.

Prvo da kažem, da smo mi insani stvoreni iz zemlje i da imamo najljepši oblik što nam ga je dao Uzvišeni Gospodar Allah dž.š.. Stime hoću da kažem, da je potrebno, da se vaše tjelo najprije i fizički oporavi, jer takvi problemi dovedu do fizičkog poremećaja, znači oslabljenje imunskog sistema.

Kupite sebi ćurekot ulje i pijte ga 3 mjesece 3x put dnevo po jednu čajnu kaškicu, što zalijete sa čašom vode u kojoj je izumita velika supena kaška meda. Najbolje, da se na med i na to ulje nauče sure, koje vjerujem da znate koje su, pošto se i sami lječite.

Ako još nemate knjigu kupite si je Lječenje Kuranom i ljekovitim biljem od Madžida Matara. U njoj su sve upute kako se izvrašava samolječenje. Ja bih u svojoj kući, stanu sve kako treba očistijo od nečistoće, izbacijo sve slike, figure, medvjediće ili slične igračke. Po toj knjigi piše kako se zaštiti i sama kuća, da džini i šejtani ne ulaze u nju.

Kad god bih izlazio iz stana ili kuće pustio bih CD na kojem su sure iz Kur'ana i pustio to, da uči.

Druga najvažnija stvar jeste namaz. Nesmijete propuštati ni jedan sam namaz, klanjajte i noćni namaz a za ostalo neka vam Allah dž.š. pomogne. Težko je to Božije izkušenje, ali ako pobjedite i ostate vjerni i umrete ko muslimani čeka vas inšaAllah velika nagrada, a za te što rade sihir, neka je Allahovo prokletstvo i na ovom i na onom svjetu, jer drugo takim insan nemore ni poželjeti.

Bote se samo Allaha dž.š., pa će se vas džini i šejtani vas bojati.

Neka nas Allah dž.š. sačuva od tih prokleti ljudi i šejtana. Amin.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: pomozite molim vas

Post od Enes » Čet Jun 10, 2010 9:13 am

anNur napisao:Selam svima

Ja imam samo jos jedno pitanje,sta se desava sa sihrom kad se skine npr.sa mene,jer se to sve vraca osobi koja je to uradila il sta sta se desava eto ako mi to moze neko objasniti,moze li bit da udari na nekoga koje sa mnom npr.za vrijeme rukje?
Sihr kao sihr se ne vraca osobi koja je to poslala al se odvija nesto slicno.
KAd se uci rukja, onaj ko je sihrbaz snosi odredene poslejdice....kako....tesko objasniti al tako Allahovom voljom se desaje da se prenosi bol i na sihrabza.
Ako osoba naruci sihr i ona snosi posljedice, jer dzini tokom rukje trpe bol i nelagode a sihbazu se ne smije osvatiti...na nekom mora iskaliti svoj bijes pa tako da se odluce za onog ko je narucio sihr, jer je on jednim dijelom uzrok njihove boli.

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: pomozite molim vas

Post od anNur » Čet Jun 10, 2010 9:33 am

Hvala ti Enese na odgovoru,sad mi je to jasnije,jer znam osobu koja nakon rukje mi se javi i isprica mi sta dozivljava,simptomi su isti kod te osobe,ko i kod mene,a pazi sad ovo,ta osoba pobjesni na mene,i kaze kod koga si ti isla da mi vracas????? Ispada ja vracke pravim,a ja se samo Rukjom lijecim,ne bude malo jedno sedmica i eto meni opet istih simptoma,pa mi se cini nesto kao da se sve vrti u krug,ja malo se izljecim,pa se opet vrati,ko neki krug,pa sam zato pitala jer sve je to cudno.
A Allah zna najbolje,da nikome i nikada nisam isla da nekom nesto nazao pravi,kazem samo se lijecim,a zasto ta osoba osjeti moje tegobe,ne znam
A Allah zna najbolje
Selam svima

Odgovori