pomozite molim vas

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

anNur
pisem pomalo
Postovi: 38
Pridružio se: Sub Maj 08, 2010 7:30 pm

Re: pomozite molim vas

Post od anNur » Ned Jun 27, 2010 4:55 pm

Selam Miraj

Pa hvala Allahu, je bolje je,nije kako je bilo,naide ono,al mi sad znamo sve pa nas ne obrlati dokraja vec kad pocne svada bilo s cije strane dodemo opet sebi.Najbitnije je da covjek prepozna kada su sejtanske vesveze u pitanju,e to uspijemo savladat pa je onda dobro.I onda bude danima kako treba,hvala Allahu.
Sto se tice tih veza koje nisu funkcionirale i koje su te unistile znam da je lakse napisat nego kroz to sve proc,ali zaboravi,naice pravi kad bude vrijeme,i ja sam prosla svega i svacega i evo tek sad je naiso pravi covjek,s kojim se borim protiv sihra i hvala Allahu pobjedujemo,sve dode na svoje jednoga dana.I to imas pravo,te neke reikije i tako nesto to treba ostavit i tako nesto ni slucajno ne prakticirat,trazila sam i ja ´´Pomoc´´kod takvih,al takvi ne mogu pomoc,vec te jos gore unesrecit,i pare izvuc.
Tebi je lijepo kad si vani,a nama je obrnuto,mi se osjecamo bolje kad smo kod kuce neg kad smo vani.Htjela sam samo jedno rec,ja znam da je nama napravljen sihir rastavljanja i mrznje,i Allah jos zna sta,mi smo srecom izvukli zivu glavu,i borimo se vec tri godine,i vjerujem u dragog Allaha da ce nas izljecit,jer On nije dao da stradam i da patim opet slomljenog srca.
Ko mi je napravio ne znam Allah zna,sumnje imam to cu sve ostavit zasada,sta njih ceka ne znam al nije fer i odgovarace oni na sudnjem danu za sve carolije sta su pravili.
A vama svima zelim da se izljecite i da pobjedite to sve.
Selam Alejkum

Odgovori