SAN O RUKJE

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
pcelica
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pet Jan 08, 2010 5:49 pm

SAN O RUKJE

Post od pcelica » Ned Jun 13, 2010 8:53 pm

Selam

Neku noc sanjam da mi ucac, kod kojeg sam prije 3-4 mj, isla (ISPRAVAN:) ) uci rukju. I Nesto sam ja ko i pricala i svasta nesta, al se samo sjecam,da sam kao kod njega i on mi uci rukju, nesto pricam, al neznam sta sam pricala

dali se vama to kad desavalo, sta bi to moglo znaciti.

I usput jos jedno pitanje mozda za Enesa ili ako neko durgi zna. Ja kad slusam rukju poslje podne, znaci to bude negdje oko 14-15h simptomi su mi puno jaci nego kad slusam poslje ikindije ili sabaha. Jeli to moguce.

IslamSunni
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Nov 01, 2010 9:31 pm

Re: SAN O RUKJE

Post od IslamSunni » Uto Nov 30, 2010 5:05 pm

sestro i ja sam sanjala ucace koji su mi ucili, neke cak u negativnom smislu, jer sam bila kod dvojice..

skoro sam sama sanjala sa sama sebi ucim rukju al mi je djelovala kao da recitiram neku ilahiju, a bila je neka zena samnom, tokom ucenja ja sam se ukocila, prepala i prestala, ta zena me je povela iza kouce do neke rijeke sto tece, a bila je mrkla noc, mi smo tamo otisle, al vise nisam ucila tamo, jer je bilo jos osoba prisutnih!!! i ja se pitam sta to znaci, a ja imam problem sihirom, jos sam cak imala snova uzasnih, o kojima nebi da pricam....

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: SAN O RUKJE

Post od Senad » Uto Nov 30, 2010 6:11 pm

IslamSunni napisao:sestro i ja sam sanjala ucace koji su mi ucili, neke cak u negativnom smislu, jer sam bila kod dvojice..

skoro sam sama sanjala sa sama sebi ucim rukju al mi je djelovala kao da recitiram neku ilahiju, a bila je neka zena samnom, tokom ucenja ja sam se ukocila, prepala i prestala, ta zena me je povela iza kouce do neke rijeke sto tece, a bila je mrkla noc, mi smo tamo otisle, al vise nisam ucila tamo, jer je bilo jos osoba prisutnih!!! i ja se pitam sta to znaci, a ja imam problem sihirom, jos sam cak imala snova uzasnih, o kojima nebi da pricam....
Esselamu alejkum

Seko ti se spremaj da posjetiš Nisad ef. Prijeko Brdo kod Gračanice,,,061 888 913

IslamSunni
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Nov 01, 2010 9:31 pm

Re: SAN O RUKJE

Post od IslamSunni » Sre Dec 01, 2010 1:48 pm

sta ti ovo znaci da posjetim tog efendiju???? ne razumijem!!!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: SAN O RUKJE

Post od Senad » Sre Dec 01, 2010 2:07 pm

IslamSunni napisao:sta ti ovo znaci da posjetim tog efendiju???? ne razumijem!!!
Esselamu alejkum

Nisad ef. uči rukju , liječenjem Kur'anom, Pouzdan, ispravno, radi.

IslamSunni
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Nov 01, 2010 9:31 pm

Re: SAN O RUKJE

Post od IslamSunni » Čet Dec 02, 2010 8:07 pm

gdje se nalazi taj efendija???ako nije tajna!???

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: SAN O RUKJE

Post od Haris » Čet Dec 02, 2010 10:23 pm

Senad napisao:Esselamu alejkum

Seko ti se spremaj da posjetiš Nisad ef. Prijeko Brdo kod Gračanice,,,061 888 913

Odgovori