Dova za dobijanje posla

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
biser07
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Jul 04, 2010 11:59 am

Dova za dobijanje posla

Post od biser07 » Pet Jul 09, 2010 2:51 pm

Selam Alejkum

usljed recesije i teskog vremena u kojem zivi naše društvo, ostao sam bez posla ne svojom krivnjom, i vec duže vrijeme sam u potrazi za poslom.Samoinicijativno sam se obacao na bezbroj adresa firmi, javlajo se na oglase, no bez uspjeha do sada.
Imam obitelj i kao aglava porodice teško mi je podnijet to i ispada da sam nesposoban.solidno sam obrazovan, ali posla nema pa nema.
Zamolio bih ako netko zna dovu za pronalazak posla utemeljenu u Kur'anu časnom koja bi pomogla da hajrom dočekam i pronadjem posao

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Dova za dobijanje posla

Post od elma np » Sub Jul 10, 2010 5:29 pm

biser07 napisao:Selam Alejkum

usljed recesije i teskog vremena u kojem zivi naše društvo, ostao sam bez posla ne svojom krivnjom, i vec duže vrijeme sam u potrazi za poslom.Samoinicijativno sam se obacao na bezbroj adresa firmi, javlajo se na oglase, no bez uspjeha do sada.
Imam obitelj i kao aglava porodice teško mi je podnijet to i ispada da sam nesposoban.solidno sam obrazovan, ali posla nema pa nema.
Zamolio bih ako netko zna dovu za pronalazak posla utemeljenu u Kur'anu časnom koja bi pomogla da hajrom dočekam i pronadjem posao
selam,neznam tacno nijednu dovu za posao ali evo ima dova za razne prilike,nasla sam je u zbirci dova od hadzi hafiza smaila fazlica. E`UZU BI-LLAHI MINE-SHSHEJTANI-RRADZIM,BISMI-LLAHI-RRAHMANI-RRAHIM ALLAHUMME JA HADIJE TEHEDDEJTE BI-L-HIDAJETI VE-L-HIDAJETU FI HIDAJETI HADAJETIKE JA HADI.ALLAHUMME-HDINA JA HADIJE-L-MUDILLINE BI HAKKI IHDINE-SSIRATA-L-MUSTEKIME.ALLAHUMME JA FETAAHU TEFETTAHTE BI-L-FETHI VE-L-FETHU FI FETHI FETHIKE JA FETTAHU.ALLAHUMME-FTAH ALEJNA EBVABE RAHMETIKE VE EBVABE NASRIKE VE EBVABE-RREFI`ANI BI HAKKI INNA FETAHNA LEKE(FETHAN)JA HAJRE-L-FATIHINE.ALLAHUMME JA SHAFI TESHEFFEJTE BI-SHSHIFAI VE-SHSHIFAU FI SHIFAI SHIFAIKE JA SHAFI.ALLAHUMME-SHFI MERDANA VE-RHAM MEVTANA VE-SHFE`ISHSHA-FI`INE VE ENTE ERHAMU-RRAHIMIN.ALLAHUMME JA HAFIZU TEHAFFAZTE BI-L-HIFZI VE-L-HIFZU FI HIFZI HIFZIKE JA HAFIZU.ALLAHUMME-HFAZNA MIN AFETIKE VE AHETIKE VE MEKRIKE VE SIHRIKE MIN SHERRI A`DAIKE VE A`DAINA VE MIN SHERRI-SHSHEJTANI BI IZZETIKE-L-MENNANI FE INNEKE HAJRU-L-HAFIZIN.ELHAMDU LI-LLAHI ALA KULLI HALIN VE E`UZU BI-LLAHI MIN HALI EHLI-NNAR.ALLAHUMME INNI ES`ELUKE-L-DZENNETE VE MA KARREBE ILEJHA MIN KAVLIN VE AMELIN.VE E`UZU BIKE MINE-NNARI VE MA KARREBE ILEJHA MIN KAVLIN VE AMEL.ALLAHUMME INNI ES`ELUKE HALASAN MINE-NNARI SALIMEN VE EN TUDHILENI-L-DZENNETE AMINA.BISMI-LLAHI `ALA NEFSI VE MALI VE DINI. SUBHANE RABBIKE RABBI-L-IZZETI AMMA JESIFUNE VE SELAMUN ALE-L-MURSELINE,VE-L-HAMDULILLAHI RABBI-L-ALEMIN.(EL-FATIHA) INSHALLAH da ti dova bude od koristi i da brzo pronadjes posao.

Odgovori