LIJECENJE KURANOM

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od sadaka » Sre Sep 15, 2010 8:59 pm

kani napisao:Selam

Senad ima pravo.

Imam jedno pitanje,danas me zove ucac i kaze ima nesto za vodu sto se stavi i kad se okupas ides spavati i sutra si ko novi....to navodno ubija dzinove,e sad sljedece on je meni reko prosli puta da ja vise nista nemam :lol: a u mene jos uvijek simptomi i to jos mi gore...problem je sto on trazi za 14 dana po osobi da to napravi za kupanje 250chf,to znaci 500chf,za dvije osobe..sta da ja mislim o tome,jer nisam tako nesto nikad cula ja se jesam kupala ali to je bila naucena voda,a sta je sad ovo tako skupo,bojim se davat pare za nista,jer i ovako sam dala za njegovu rukju 400chf a nista,znaci reko mi je da nemam nista vise,a danas mi nudi ovo za ubijanje dzina,sta vi mislite o tome?

Pozdrav svima Kani
Pozdrav i tebi Kani
Ovo sto ti ucac obecava ,da kad stavi nesto u vodu i kad se okupas i ides spavati i sutra si ko nov ,te reci su poput sirka a tezeg grijeha od sirka nema ,jaceg i boljeg leka od Casnog Kur`ana nema i samo u to veruj i u Dragog Allaha se uzdaj i u njegovu milost.
Kako moze On nesto tako obecati ,kada je jedini spas samo u Allahovim rukama,
Kani,ako bi ti htela ,da mi na pm posaljes njegovo ime ,broj tel,i adresu i ja cu naci neki nacin da to uvidim i dostavim ovde na forumu,(Ja zivim u Svacarskoj)ja u ovo ne verujem ,nemoj i ti,samo sve ovo ti trazim ,sta se sve jos moze kriti iza ovoga kao neispravno a moze biti i suludo,a Dragi Allah najbolje zna.
Prijatno i sve najlepse.
Poslednja izmena od sadaka u Sre Sep 15, 2010 9:08 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od Senad » Sre Sep 15, 2010 9:06 pm

kani napisao:Selam
Imam jedno pitanje,danas me zove ucac i kaze ima nesto za vodu sto se stavi i kad se okupas ides spavati i sutra si ko novi....to navodno ubija dzinove,e sad sljedece on je meni reko prosli puta da ja vise nista nemam :lol: a u mene jos uvijek simptomi i to jos mi gore...problem je sto on trazi za 14 dana po osobi da to napravi za kupanje 250chf,to znaci 500chf,za dvije osobe..sta da ja mislim o tome,jer nisam tako nesto nikad cula ja se jesam kupala ali to je bila naucena voda,a sta je sad ovo tako skupo,bojim se davat pare za nista,jer i ovako sam dala za njegovu rukju 400chf a nista,znaci reko mi je da nemam nista vise,a danas mi nudi ovo za ubijanje dzina,sta vi mislite o tome?
Pozdrav svima Kani
akhi napisao:kada bi joj dao kakve garancije da ce biti izlijecena, onda bi bio neispravan-samo Allah swt zna gajb i on lijeci.(gajb-nepoznato) U osnovi nije ispravno praviti biznis od ruqye-odredjivati tarife unaprijed.
Esselamu alejkum

Pa zašto ne kažete da je nesipravan .

Ja sam svjedok uzmanja veliki svota novca od ispravnih šejhova i daju garancije za terapiju, ako se ne pokaže dobro vraćaju novac , nema tu ništa loše,, NIje uspjelo novac nazad, ako već radi tako..
Osoba koju ja poznajem nije željela novac nazad. Jednostavno ne ide više tu.

Esselamu alejkum

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od Enes » Sre Sep 15, 2010 9:24 pm

Ruku na srce, kad Allah nesto hoce on kaze budi i ono biva(jasin) al nije to bas tako kad je u pitanju rukje i lijecenje.
Ko god daje garanciju, bjezite od njega.To je stvar gajiba i ja sam ubjeden da se upravo tada tim osobam ne moze pomoci, koji tako jednsotavno pojveruju.
Cemu onda ono osnovono ucenje u Islamu, da moramo biti strpljivi, da je Allah sa stprljivima, da je zurba od sejtana????

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od Enes » Sre Sep 15, 2010 10:14 pm

mesha napisao:U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog,
Alejkum selam, sadaka.
Vidjeh to, al nikakve fajde, svejedno hvala ti, nesto su mi misli smusene. Polomio me onaj ko beba zvecku, a ja sam lud ak je to normalna metoda.
Dje Enes, da mi / nam pojasni malo to sa motkom, rukama i mlacenju pacijenta, ispravno il ne....??
ooo, jedem ti kolac...boli zeludac.
dje mi zeludac?a, evo ga tu je...hajd sinko nazad..:-) da se od muke nasmijem
Pa mislim da je od mene suvisno da ja objasnim metode koje koriste drugi. al eto malkice cu se dotaci.
U odredenim situacijama, moze se primjeniti sila ako se zeli ''ubrzatii'' postupak da se dzin javi iz tijela.
Na udarce ce prije reagovati nego na ucnje, al to vise nije lijcenje kur'anom nego sakama i stapovima sto za sebe ima vise posljedica:
Prvo, sam ucac misli da je njegovo udaranje vrjednije od ucenje kur'ana, jer sam nije vise ubjeden da ce kur'an dzinu zasmetati pa se naljuti i krene udrcima da izaziva dzina.
Drugo, time se dzin jos vise ljuti i pocinje ganjanje principa.Svi znamo da kad nesto pokusamo na silu da u nama samo budi inat pa tako i kod dzina.Jos vise postaje prkosan pa nece otici.
Trece, sam ucac se izlaze napadima do strane dzina, jer ako odstupas od Allahovih zakona, ovdje mislim na ucnje kur'ana kao lijeka, uzimajuci u ''svoje ruke'' ishod lijecenja, na neki nacin postaje ne zasticen jer je on sprodovio svoju silu i ostavlja se mogucnost dzinu da lakse napadne ucaca ili njegovu porodicu.
Cetvrto, dzin ce otici od tih udaraca al ce se vratiti za sat dan, dva mjesec i opet nista nismo postigli.
Peto, covjek se napatio boravkom dzina, on mu zadao dosta muke pa onda jos i udarci pa treba to sve podnijeti a pogotovo sto kad kur'an ne daje ''rjesenje'' nece ni batina.

Svi slucajevi koji traju dugo, nisu ne rjeseni zato sto se dzin ne otjera, nego sto se sihr ponavlja a time dolaze novi dzini.
Dzin ce otici manje vise brzo ako mu ne dolaze novi koji mu pomazu.A novi dolazak dzina u tijelo, ne moze ucac spriejciti nego onaj koga napadaju.
A kako to rijesiti?

H, rekao bih jednostvano, pokornosti Allahu swt.
Al ta pokornost nije samo klanjati, slusati kur'an, piti vodu, koristiti imed....
Treba biti moralan na svim poljima u zivotu: na poslu, kod kuce, u dzamiji, na ulici....
Treba kreniti iz pocetka.Svi krenu od namaza i cenjnica je da je namaz sub vjere, al nije namaz ono sto je prvo objavljeno od Allaha.
Bilo uci, citaj, proucavaj.
A vi vrlo malo pozanjete svoju vjeru, vrlo malo citate hadise, vrlo malo sve sto cujete znate primjeniti u praksi.
LAko je nesto reci, al treba to sprovesti u djelo a tu smo svi tanki.

kani
pisem pomalo
Postovi: 31
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 12:07 pm

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od kani » Čet Sep 16, 2010 6:37 am

Selam

Necu to uzeti od sejha jer se bojim da nije nesto gore na tome,nego icu samo na rukju..i obavljat lijecenje kod kuce

Sadaka:Javicu ti se danas u toku dana na privat pa cu ti reci..

Selam Alejkum Kani

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od mesha » Čet Sep 16, 2010 8:25 am

U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog,
Enese, hvala na odogovoru, Allah svt te nagradio, pomogao mi je da shvatim neke stvari, ali i da vidim da nisam bio daleko od ispravnog misljenja.
Sto se tice Senadovog komentara, slazem se sa dijelom (sto sam i sam rekao, odustajem od onoga sto me se ne tice) ali isto tako neke se recenice ne smiju vaditi iz konteksta, odustao sam od razglabanja oko toga (razlog se zna i svima jasan i napisao sam ga) ali misljenje ne mijenjam, sto ne znaci da nisam il sam u pravu, Allah svt najbolje zna. Ne lijecim ja, pa prema tome i ne biram "pacijente" nazovimo ih tako.Meni treba lijeka, ne znam na ovu izjavu dal da placem il da se smijem. :roll:
P.S. u mene se simptomi nastavljauju idalje, bilo pola dana dobro...ostale dane isto, par napada u snu(iako spavam max pet sati na dan), odbio ih ucenjem sura (iako sam prakticirao sve sto sam saznao, leci pod abdestom,spali hamajlije, prouci i potari...), vise sam svjestan vesvesa i napada, samo jos skontat kako se oduprijet tome na najefikasniji nacin, jer covjek se uvijek naljuti na nesto, pa se sjeti onoga "ne srdi se, popij vode, promijeni polozaj, prouci ajetul kursiju...", al hajd se ne naljuti na nesto, npr. lupit cu sad, vidis da ti neko stran(musko) zagrli zenu da joj cestita na rodjenju djeteta...njima to normalno, tebi nije i hajd se u tom trenutku ne naljuti??? ma, pobio bih pola svijeta, a ne da me to ne naljuti...
Bilo kako bilo, idemo do kraja, pa cemo vidjet ko je ustrajniji i tvrdoglaviji, neka nam se Allah svt smiluje i ucvrsti nam noge protiv onih koji nevjeruju i razrijesi nas sihira.Amin.

kani
pisem pomalo
Postovi: 31
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 12:07 pm

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od kani » Čet Sep 16, 2010 11:39 am

Selam Alejkum

Evo ovo vam moram reci,ja sam juce jako puno povracala doslo je od naucene vode jer sam sigurno popila dvije litre naucene vode,jucer mi je jos bilo lose,ali dolazim sebi,danas mi je vec puno puno lakse,nekako se osjecam pokretnije i evo veselim se i ujedno pospremam stan sto nisam vec dugo radila osim najosnovnijih stvari,mislim nije kod mene nikad prljavo,ali danas idem u sitnice.....samo da vam kazem,da terapija djeluje,je da ide vec dugo ali ide na pozitivno.hvala Bogu
osjecam se deset posto bolje,i nadam se da ce posve kreniti,pa da i meni jednom bude bolje zdravlje....a ako ovako ostane jedno vrijeme dobro je zadovoljna sam i stme
Selam svima

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od sadaka » Čet Sep 16, 2010 3:03 pm

kani napisao:Selam Alejkum

Evo ovo vam moram reci,ja sam juce jako puno povracala doslo je od naucene vode jer sam sigurno popila dvije litre naucene vode,jucer mi je jos bilo lose,ali dolazim sebi,danas mi je vec puno puno lakse,nekako se osjecam pokretnije i evo veselim se i ujedno pospremam stan sto nisam vec dugo radila osim najosnovnijih stvari,mislim nije kod mene nikad prljavo,ali danas idem u sitnice.....samo da vam kazem,da terapija djeluje,je da ide vec dugo ali ide na pozitivno.hvala Bogu
osjecam se deset posto bolje,i nadam se da ce posve kreniti,pa da i meni jednom bude bolje zdravlje....a ako ovako ostane jedno vrijeme dobro je zadovoljna sam i stme
Selam svima
Alejkum ve Selam

Veoma je meni drago kani ,sto je tebi bolje Ellhamdulilah.
Sada kreni odmah sa ovog trena sa terapijom samoljecenja ,da bih ti stime bila josa jaca i iskooristis ovo poboljsanje.
Odmah pocni slusati audio rukja jer ce ti dati jos vece poboljsanje InsAAllah,jer kad je tebi bolje,dzinima nije bolje a i sejtanu,a da bih ti stime bila jos u vecem prednosti ,slusaj redovno rukja,cini zikir,budi umiljata sa muzem i prijatno raspolozena i razmislaj sada koje bi ti u ovo stanje uradila jos neka dobra dela ,a da tebi to ide na tvoj konto ,sa jos jacem poboljsanje ,a sto je vazno da budes na vecem izmaku od dzina i njegovog delovanja InsAAllah .To znaci cuvaj ovo stanje sa Allahovom voljom i pomoci.
Selam Alejkum i sve najlepse.

Emma
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sre Sep 15, 2010 8:07 pm

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od Emma » Čet Sep 16, 2010 5:23 pm

Selam
vec nekoliko dana posjecujem ovu stranicu,pa sam se odlucila prijaviti u nadi da ce mi neko dalje pomoci..
Citala sam da Hodza Hamza Subasic iz Stuttgarta lijeci Kur´anom,dali ima neko njegov broj tel????
Unaprijed hvala.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od sadaka » Čet Sep 16, 2010 5:48 pm

Emma napisao:Selam
vec nekoliko dana posjecujem ovu stranicu,pa sam se odlucila prijaviti u nadi da ce mi neko dalje pomoci..
Citala sam da Hodza Hamza Subasic iz Stuttgarta lijeci Kur´anom,dali ima neko njegov broj tel????
Unaprijed hvala.
Alejkum ve Selam
viewtopic.php?f=3&t=1949&start=30
Evo na jednom post koji je postavio brate mesha ,mislim da je taj broj tel .gde stoji Contakt .
Evo jednog naseg Imama u Heibron .Siradz ef.Grabus 0176167393
I oboje napalacuju ,imaju svoju cenu za ucenje rukje .

Emma
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sre Sep 15, 2010 8:07 pm

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od Emma » Čet Sep 16, 2010 6:08 pm

sadaka napisao:
Emma napisao:Selam
vec nekoliko dana posjecujem ovu stranicu,pa sam se odlucila prijaviti u nadi da ce mi neko dalje pomoci..
Citala sam da Hodza Hamza Subasic iz Stuttgarta lijeci Kur´anom,dali ima neko njegov broj tel????
Unaprijed hvala.
Alejkum ve Selam
viewtopic.php?f=3&t=1949&start=30
Evo na jednom post koji je postavio brate mesha ,mislim da je taj broj tel .gde stoji Contakt .
Evo jednog naseg Imama u Heibron .Siradz ef.Grabus 0176167393
I oboje napalacuju ,imaju svoju cenu za ucenje rukje .
hvala sadaka,
nasla sam broj,pokusat cu prvo kod Subasica.
Citala sam da Subasic uzima 150€ po satu,al to mi je vec nebitno postalo zelim samo da se izlijecim.InsAllah
Selam

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od sadaka » Pet Sep 17, 2010 5:18 am

Emma napisao:
sadaka napisao:
Emma napisao:Selam
vec nekoliko dana posjecujem ovu stranicu,pa sam se odlucila prijaviti u nadi da ce mi neko dalje pomoci..
Citala sam da Hodza Hamza Subasic iz Stuttgarta lijeci Kur´anom,dali ima neko njegov broj tel????
Unaprijed hvala.
Alejkum ve Selam
viewtopic.php?f=3&t=1949&start=30
Evo na jednom post koji je postavio brate mesha ,mislim da je taj broj tel .gde stoji Contakt .
Evo jednog naseg Imama u Heibron .Siradz ef.Grabus 0176167393
I oboje napalacuju ,imaju svoju cenu za ucenje rukje .
hvala sadaka,
nasla sam broj,pokusat cu prvo kod Subasica.
Citala sam da Subasic uzima 150€ po satu,al to mi je vec nebitno postalo zelim samo da se izlijecim.InsAllah
Selam
Alejkum ve Selam
Sestro ,kad ides na rukja nemoj ici sa tim vjerovanjem haj probacu ili kao ti sto kazes, pokusacu prvo kod Subasica
pa ako ne bude bolje ici kod drugog ,to je velika greska ,(ne kritikujem te sa ovim i ne potcenujem te,sve je ovo sa dobro namerom ,oprosti ako mislis na zamerku sa moje strane) nije lek u ucace rukje neko u Dragog Allaha.
Moras ici sa tim vjerovanjem , da Casni Kur`an na rukja pomaze sigurno Allahovom voljom i da je to jedan i jedini lek od Dragog Allaha za svaku bolest.
Kod ovog u Heibron ,ne bih ti prepurucio da ides,sada kada sam proverio broj telefona, koji sam vec imao, sa ovim koji meni jedan Imam dao pre dva dana,uvidio sam da je taj isti i ime je bilo malo poznato ,samo nisam mogao da se bas dobro setim,i bio je pre dve godine bio ovde u ch i ucio rukje meni.
Selam Alejkum i sve najlepse i budi vise na ovom sajtu ,kako bi se mogla okoristiti sa puno saveta i licnih iskustva koji su neki imali od strane clanova na ovom forumu,i predlozio bih ti ,ako nisi da dobro proucis o ljecenju sa Casnim Kur`anom na pocetnoj strani ovog veb sajta i sve druge rubrike u vezi sihra i ljecenja na toj pocetnoj strani ,da bi tako spoznala sa tvoje strane pravo ljecenje ove tematike kako i treba ,a uz to razresila bih ti i neke predrasude ukoliko si imala prema ovome.

Emma
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sre Sep 15, 2010 8:07 pm

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od Emma » Pet Sep 17, 2010 3:48 pm

SelamAlejkum ve Selam
viewtopic.php?f=3&t=1949&start=30
Evo na jednom post koji je postavio brate mesha ,mislim da je taj broj tel .gde stoji Contakt .
Evo jednog naseg Imama u Heibron .Siradz ef.Grabus 0176167393
I oboje napalacuju ,imaju svoju cenu za ucenje rukje .[/quote]

hvala sadaka,
nasla sam broj,pokusat cu prvo kod Subasica.
Citala sam da Subasic uzima 150€ po satu,al to mi je vec nebitno postalo zelim samo da se izlijecim.InsAllah
Selam[/quote]
Alejkum ve Selam
Sestro ,kad ides na rukja nemoj ici sa tim vjerovanjem haj probacu ili kao ti sto kazes, pokusacu prvo kod Subasica
pa ako ne bude bolje ici kod drugog ,to je velika greska ,(ne kritikujem te sa ovim i ne potcenujem te,sve je ovo sa dobro namerom ,oprosti ako mislis na zamerku sa moje strane) nije lek u ucace rukje neko u Dragog Allaha.
Moras ici sa tim vjerovanjem , da Casni Kur`an na rukja pomaze sigurno Allahovom voljom i da je to jedan i jedini lek od Dragog Allaha za svaku bolest.
Kod ovog u Heibron ,ne bih ti prepurucio da ides,sada kada sam proverio broj telefona, koji sam vec imao, sa ovim koji meni jedan Imam dao pre dva dana,uvidio sam da je taj isti i ime je bilo malo poznato ,samo nisam mogao da se bas dobro setim,i bio je pre dve godine bio ovde u ch i ucio rukje meni.
Selam Alejkum i sve najlepse i budi vise na ovom sajtu ,kako bi se mogla okoristiti sa puno saveta i licnih iskustva koji su neki imali od strane clanova na ovom forumu,i predlozio bih ti ,ako nisi da dobro proucis o ljecenju sa Casnim Kur`anom na pocetnoj strani ovog veb sajta i sve druge rubrike u vezi sihra i ljecenja na toj pocetnoj strani ,da bi tako spoznala sa tvoje strane pravo ljecenje ove tematike kako i treba ,a uz to razresila bih ti i neke predrasude ukoliko si imala prema ovome.[/quote]

Selam Sadaka
Sorry pogesno sam se izrazila,mislila sam stim pokusat cu prvo kod subasica ako me on ne primi onda bih pokusala kod drugog.
Svakako znam da je samo lijek u Dragog Allaha i molim Boga da mi ovo zlo naneseno otkloni.
Ja sam vec lijecena Kur´anom prije 4 god al mi se nazalost vise puta vracalo,tako da mi je veoma poznato lijecenje s Kur´anom.
Dosta sam toga citala na ovoj i drugim stranicama,iznenadjena sam koliko ljudi stim problema ima.Ja se nadam da ce nam se Allah dragi smilovati i uslisati nase dove i otkoniti ovo zlo.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od sadaka » Ned Sep 19, 2010 9:42 pm

Selam Alejkum

Posto neznam kako ide da ceo text uzmem i postavim na forumu,evo napisacu samo jedan deo iz toga texta ,sto se tice jedne uspesne metode i zbog toga najvise imam i zelju da dostavim na forumu.

Ovaj razgovor obavio je jedan novinar Hamid Besir sa jednim Ucacem rukje iz Egipta.

-Ljecenje Kur`anom ima drugu tradiciju u islamskim zemljama...
Sejh Rijad:-Ono se pominje i u najstarijim izvorima.Poznato je da su Poslanik s.a.v.s. i njegovi ashabi Kur`anom lijecili mnoge bolesti.U svojoj knizi,medzutim,ja detaljno govorim i o rijetkim,gotovo zaboravljenim postupcima i nacinima dugovnog samoiscjelivanja.Za jedan od takvih nacina saznao sam od jedne pacijentkine.koje se sama izljecila,oslobodila dzina.Postupak je jednostavan i sastoji se u tome da se bolesnik u miru skocentrira,te da zatvori oci i snazno na nos udahne plucima.Nakon toga izgovara jednostavnu molitvu:Bismillahi evvelihi ve ahirihi, i to ponavlja vise puta.
Rezultati su vise nego iznenadzujici: na taj nacin dolazi do davljena duhovnih napasnika.Terapija se u najvecem broju slucajeva pokazalo vrlo uspjesnom.
-U cemu je tajna pomenutog nacina ljecenja od dzina?
Sejh Rijad:-Prica poucna i datira iz Poslanikova vremena i kazuje kako je jedan od ashaba jeo pored Poslanika,a da prije jela nije spomenuo Bismillu.
Pred kraj jela sjetio sesvoga propusta i izgovorio :Bismillahi evvelihi ve ahirihi .Na to se Poslanik samo nasmijao,rekavsi da je sve doknije spomenuo Bismillu,zajedno sa njim jeo i sejtan(vrag,dzavo...),ali kada je pomenuo Bozije ime,sejtan je povratio ono sto je pojeo i bezglavo pobjegao.
Nama je poznato da je hrana sejtana to sto se ne spominje Bozije ima i on uvijek sa nama jede ako se redovito i iskreno ne obracamo Bogu!
-Da li ponasanje bolesnika napadnutih od dzina potpuno kontriraju duhovni napasnici?Da li oni odredzuju koji ce ljekovi uzimati?
Sejh Rijad:-Da,dzini mu mogu to odredzivati.Ponasanje osoba opcinjenih duhovnim napasnicima krajnije je nesamostalno.Oni gube volju i postaju sluge i robovi.Poput zombija.U prvoj fazi,gubljenje slbodne volje je posebno uocljivo:covek cini ono sto u normalnim prilikama nikada ne bi cinio.Njegova cud i ponasanje iz temelja se mijenaju.U toj fazi,prilikom radovitih verskih obreda,napastvovanim se osobama javlja snazna vrtoglavica,osjecaju na raznim djelovima tijela nesnosne bolove,sumove u usima i slicne senzacije.
-Moze li se dogoditi da osoba napadnuta od dzina izvrsi ubistvo,a da toga uopce nije svijesna?
Sejh Rijad:-Znalo se dogoditi da zena ubije muza,da ga potom isijece na komade,a da toga nije svijesna.Uz to,rijec je o osobi koja,dok je bila zdrava,ne bi ni mrava zgazila.U ovom slucaju dzini su do te mjere ovladali njenim bicem da sirota zena i nije svijesna svojih postupaka.


A na jednoj stranici procitao sam o jednom Ucacu, da savetuje, prilkom odlaska kod ucaca rukje klanja dva rekata za ozdravljene da ga Dragi Allah ozdravi i oslobodi dzina ili pre dolaska ucaca kod njega .
Da svima nama Dragi Allah olaksa ,kako na ovom svetu ,tako i na onom .
Amin.
Selam Alejkum.

mesha
Mlađi član
Postovi: 196
Pridružio se: Čet Sep 02, 2010 4:14 pm

Re: LIJECENJE KURANOM

Post od mesha » Pon Sep 20, 2010 5:49 am

U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog,
neka je salavat i selam na Muhammeda s.a.v.s., na njegovu porodicu i na njegove ashabe i na one koji ga slijede sve do Sudnjega dana,
Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu muslimanima,
dobro ti je ovo...hajmo probat ako je kako ti kazes, sad ko da uzivam da ja mucim njega..samo ak je on u meni, ako nije od onih letecih...heheh...e,vala sad ga znaj.

Odgovori