sjemenke za izbacivanje sihra

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Milada
pisem pomalo
Postovi: 36
Pridružio se: Ned Mar 06, 2011 1:56 pm

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Milada » Sub Mar 19, 2011 9:16 pm

mesha napisao:Esselamu alejkumu we rahmetullahi we berekatuhu,
hajte ljudi malo sam zbunjen sa ovim, trebas procitati 100 postova, jedan drugog pobijaju, svak iznosi ponesto, moze li neko napisati listu toga, dakle sazeti sve na jedan popis, pa da to imamo u jednom postu, pa neka ga se poslije azurira po potrebi, uz neke adrese dje sta nabaviti, kako sta koristiti itd.
Jedi ljuto, rece neko, a sta ces sa onim insanom koji ima ostecenu probavu kompletnu pa kome je ljuto HARAM jer ce ga mozda ubiti (ubijanje na rate, npr. pukne mu cir itd), kako on da jede ljuto kad mu je takva hrana haram.Sto znaci da prvo treba da se izlijeci ako moze, pa onda da jede ljuto. :-)
Al hajte vi lijepo to na listu stavite (da bude organizirano) da se vidi fino procitati evo primjera:
1. biber taj i taj
2. djumbir
3. limeta
itd...
1a) koristiti biber taj i taj na ovaj nacin jer npr najefikasnije upija se u organizam....
1b) biber "taj i taj" mozes kupiti npr. ovdje po cijeni toj i toj, inace okvirna cijena za 100 gr je...tolika i tolika.

Znaš čitajući ovo što si napisao pravo si me nasmijao,zato što ni ja nesmijem ljuto a informacija nema u potpunom smislu...hehee!!
treba ljude natjerati da izgrade i pozitivni nacin razmisljanja ( a kako ce kad oni gledaju u dedzala naseg doba tj tv svaki dan - Naom Comski ( u svojoj knjizi mediji, propaganda i sistem, mozete je skinuti besplatno sa neta) priznaje da zapadni sistem vrsi kontrolu misli dok je komunizam ljude kontrolirao batinom, da izgrade drugaciji stav prema problemima, strahovima, srdzbama....pa u to svrhu treba razumjeti emocije, onda ces ih znati kontrolirati pa ako neko podivlja,a ti se smiris, pa kad se on smiri ti podivljas i eto rijesio si problem :-) Bio je onaj halifa haman, bio cuven po tome da je znao rjesavat svaki problem..eto bas na takav nacin...
Pa kad dodje vesvesa, ti zatrazis utociste ko Allaha svt, pa preokrenes stvari u pozitivu, maznes djumbir, par datula i kazes evo ti ga na! nemo´s mi nista sad hehehe itd idr i sl.
haj odoh sad :-)
selam alejkum

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Sub Mar 19, 2011 10:08 pm

dijana primio sam od tebe poruku i procitao sam ja sam vam odgovorio ,potrudicu se za ostalo kad nabavim broj selam fikret posalji mi svoj broj ako imas kucni na private message imao bih ti svasta ponesto reci nemoj se ustrucavati ,da ti pomognem ili e.mail selam fikret -njemacka -minchen-tuzlanski kanton.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od akhi » Uto Maj 03, 2011 9:57 am

Nesto o sidru...

Sidr se uzgaja i na nasim prostorima, a naziva se razlicitim imenima kao zizula, draca, indijska hurma i sl.

Mozete potraziti vise na google.

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od fikret » Ned Jul 24, 2011 4:16 pm

ovo ko rece da sjemenke mogu pomoci u vezi lijecenja od sihra cista budalastinja,koliko ljudi imaju problema sa ljutom hranom ccccc budalastinja eto sta je.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Senad » Ned Jul 24, 2011 6:33 pm

fikret napisao:ovo ko rece da sjemenke mogu pomoci u vezi lijecenja od sihra cista budalastinja,koliko ljudi imaju problema sa ljutom hranom ccccc budalastinja eto sta je.
Esselamu alekum

fikrete imaš li argumente za tvoju tvrdnju da je budalaština!!!!

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Sep 28, 2011 3:47 am

Sidr je Lotosov list,cvijet.

Jessar
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Uto Sep 27, 2011 3:49 pm
Lokacija: Boise, Idaho, USA

Re: sjemenke za izbacivanje sihra

Post od Jessar » Sre Sep 28, 2011 5:32 pm

Jos jedna mala napomena vezano za Sidr
Lotosov cvijet. Postoji kod nekih zabuna pa misle da je lotus ----lokvanj, vodeni lotus. Sidr nije vodeni lotus/ lokvanj.

Odgovori