Neobicni snovi!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Meri
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Sub Avg 13, 2011 12:56 am

Neobicni snovi!

Post od Meri » Sre Sep 07, 2011 3:30 pm

Selam
Ovo me vec dugo zanima te bi zelio da mi neko od upucenih pokusa odg..Radi se o tome da sanjam strasne snove,ne bas precesto ali Bgm ni rijetko..

Vecinom sanjam neke "prikaze" ili strasne zivotinje..One me proganjaju a ja sam nemocan.
Tako sam jednom usnio kako idem ulicom i na jednom iza krivine ko niotkud sam uso u mezarje..ja sam pokusao da se vratim al nesto mi je skocilo za vrat i tad sam se i probudio...

Skoro sam sanjao kako sam zatvoren u kuci i neki zli duhovi pokusavaju uci u tu kucu i na kraju uspiju,idu prema meni a ja ucim ajetul kursi te tako ih otjerujem..

Sanjam i zmije cesto,najcesce kako me ujedaju...A nedavno sam sanjo kako idem sam u po noci ulicom i odjednom se pojavi nesto crno,ja bi da bjezim al ne micem se s mjesta..i mnogo je takvih snova..

Bas sinoc sam sanjo kako me opet nesto progoni i kad mi se priblizava poceo sam uciti sure dove nezz ni ja vise sta...

Eto braco i sestre ako ko ima odg na moje pitanje,od cega sve dolazi,da li sam opsihren ili mozda nesto slicno?
Selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Neobicni snovi!

Post od Haris » Sre Sep 07, 2011 7:42 pm

Esselamu alejkum,

Moj savjet ti je da pokušaš sa audio rukjom, pa ako bude nešto od simptoma, javi nam pa ćemo vidjeti šta i kako dalje. Ovako je teško pričati. Ali snovi su dobar pokazatelj.

Zmije, padanje sa visoka, nešto nas ganja i sl.

Prije svega, audio rukja i ne boj se :)

Meri
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Sub Avg 13, 2011 12:56 am

Re: Neobicni snovi!

Post od Meri » Čet Sep 29, 2011 9:22 pm

Selam
Desilo mi se nesto cudno,msm ponekad se desava,a to je da sam bas maloprije.tacnije oko 23h cuo ezan,otvorim prozor nista,zatvorim opet ga cujem,kao da je nesto mojoj glavi,mozda 15 min je trajalo i prestalo,siguran sam d anije bilom ezana jer sam cak na tarasu izisao da cujem ali nista se nije culo,kad sam se vratio u sobu za racunar opet sam cuo..Molim vas ako ko zna stA bi moglo biti??
Selam

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Neobicni snovi!

Post od Senad » Čet Sep 29, 2011 10:11 pm

Meri napisao:Selam
Desilo mi se nesto cudno,msm ponekad se desava,a to je da sam bas maloprije.tacnije oko 23h cuo ezan,otvorim prozor nista,zatvorim opet ga cujem,kao da je nesto mojoj glavi,mozda 15 min je trajalo i prestalo,siguran sam d anije bilom ezana jer sam cak na tarasu izisao da cujem ali nista se nije culo,kad sam se vratio u sobu za racunar opet sam cuo..Molim vas ako ko zna stA bi moglo biti??
Selam

We selam

Plaho dobro ,, odazovi se pozivu!

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Neobicni snovi!

Post od Haris » Pet Sep 30, 2011 12:17 am

Opet, sa druge strane, negdje pročitah, možda ovdje na stranici da je ta pojava znak izliječenja.

Kada čujemo ezan, iako ga nema. Možda "privremenog" izliječenja, dok problem popusti..

Kako god, čuješ šta veli Senad...

Esselamu alejkum..

Odgovori