Sellam Braco i Sestre

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
snfsn1
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Sep 02, 2011 11:17 pm

Sellam Braco i Sestre

Post od snfsn1 » Sub Sep 03, 2011 9:32 pm

Eh ovako ... :)

Prije mozda mijesec i nesto krenuo sam u grad.
Ponesem smece iz kuce da bacim bilo je oko 8 sati navecer i bacam ja smece u kontenjer kad mi iskace crna macka.
Braco moja strasno sam se prepao dosao sam kuci poceo povracati strasne su me misli mucile ...
Dosao je mjesec ramazan koji sam hvala Dragom Allahu cjeli ispostio. ( a prije sam ono dan - dva )
Isao sam u dzamiju na mukabele itd. Kao da sam od tog trenutka postao bas vijernik.
Sta god mi se desi ja mislim neka bolest strasna cujem srce kako lupa kontam gotovo XD.
Slusao sam rukiju i nisam osjecao neke simptome...

Et draga braco i sestre ako moze neki savjet hvala.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Sellam Braco i Sestre

Post od akhi » Ned Sep 04, 2011 9:48 am

Savjetujem te da procitas ovo:

http://www.:..?"#4%&&.com/forum/akida/ ... t1021.html

Ako znas Engleski, procitaj, insha Allah:

www.kalamullah.com/Books/JinnDevils.pdf

i, pogledaj malo:

www.kalamullah.com/jinn.html

i,

www.:..?"#4%.com

i,

www.?():..?"#4%.com

i,

www.:..?"#4%#.com



Klanjaj svaki vakat i zikri jutarnji i vecernji zikr kao i zikrove pri lijeganju u postelju, sa zenom i po ustajanju.

Slusaj predavanja iz akide i fkha sa gore navedenih stranica.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Sellam Braco i Sestre

Post od sadaka » Ned Sep 04, 2011 9:51 am

alejkum ve Selam brate snfsn1 i Dobro nam dosao.

Ima dosta tih ulaza ,koji dzini to iskoriste ,ako Dragi Allah toga ne postedi, i onda udzu u tjelo.Kao na primer:Strah,nemarnost prema izvrsavanju ibadeta ,itd.
Sto se tice tvojeg slucaja ,nesto je sasvim drugacije u pozitivnom smislu.To je Allahova milost ,a Dragi Allah sve moze,njemu nista nije tesko.
Moj savjet:
Elhamdullilah,sto su te vidne promene kod tebe,samo tako nastavi,i ne osvrci se na tu sliku i na taj strah,kada si se prepao,jer ces time samo uzrokovati svoje stanje na lose,a to onda nece biti dobro,da te Dragi Allah postedi toga.Amin.
Sada samo nastoji iz dana u dan biti sto bolji Allahov rob u svakom pogledu,na taj nacin ces moci da se Dragom Allahu zahvaliti ,sto je tebi ukazao tu milost a to je mnogo vazno.
I Budi sto vise sa nama na ovom sajtu i forumu,to ce tebi dati jos vecu motivaciju a i neku snagu,koja ce tebi trebati,pogotovo sada kada kreces na pravi put Elhamdullilah.

Selam alejkum i sve najlepse i nemoj se bojati nicega osim Dragog Allaha i njegove kazne.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Sellam Braco i Sestre

Post od akhi » Ned Sep 04, 2011 2:26 pm

Upravu je bio brat AbuAmrbinFadl kada je rekao da je ovo postala jos jedna dunjalucka stranica...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sellam Braco i Sestre

Post od Haris » Ned Sep 04, 2011 5:05 pm

Akhi, akhi, haram je bavit se dunjalukom. :D

Savjetujem ti da se isključiš.

Pa normalno da je dunjalučka kada je na dunjaluku. Nećeš je valjda nazvat ahiretska.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Sellam Braco i Sestre

Post od Senad » Ned Sep 04, 2011 6:22 pm

akhi napisao:Upravu je bio brat AbuAmrbinFadl kada je rekao da je ovo postala jos jedna dunjalucka stranica...
Esselamu alejkum


"Pomozite i nasilniku i onome kome se nasilje čini !" " Kako, Božiji Poslaniče, da pomognemo onom ko nasilje čini, za mazluma nam je jasno...?"

"TAKO ŠTO ĆETE GA SPRIJEČITI DA I DALJE NASILJE ČINI !"


Haris by nečekaj bolan više pomozi ovom našem bratu da se spasi dunjalučke stranice ?!

snfsn1
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Sep 02, 2011 11:17 pm

Re: Sellam Braco i Sestre

Post od snfsn1 » Pon Sep 05, 2011 5:47 pm

Hvala vam Braco i Sestre ;) vasa podrska puno znaci :)

Odgovori