pitanjce za znalce

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
halimica
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 5:14 pm
Lokacija: zenica

pitanjce za znalce

Post od halimica » Ned Okt 23, 2011 6:04 am

Selam,

imam pitanje u vezi jednog sna. Znam da ih ne treba prepricavati pa i necu :) vec cu su ga pokusati objasniti razumjevanja radi. Naime, sanjala sam da sam kao saznala ko mi je napravio sihr i ta me osoba, koju inace dobro poznajem, proganjala u snu.kad me je uhvatila ja sam zanijemila i utrnula. odmah sam se utrnuta probudila. Ima li ovo veze sa istinom? Inace se lijecim od sihira i ne znam ko mi je napravio. Dugo se lijecim i sve mi je bolje hvala Allahu dz.s.. U zadnje vrijeme sanjam stalno ruzne snove o proganjanju i sl. ako neko moze da mi pomogne bila bih zahvalna. Koliko znam ne postoji sablon u vezi tumacenja snova al eto. I jos nesto, kad god sanjam nesto u vezi sihira sanjam kucu svojih roditelja, je l i to neki znak?

Selam

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: pitanjce za znalce

Post od Senad » Ned Okt 23, 2011 6:43 am

halimica napisao:Selam,

imam pitanje u vezi jednog sna. Znam da ih ne treba prepricavati pa i necu :) vec cu su ga pokusati objasniti razumjevanja radi. Naime, sanjala sam da sam kao saznala ko mi je napravio sihr i ta me osoba, koju inace dobro poznajem, proganjala u snu.kad me je uhvatila ja sam zanijemila i utrnula. odmah sam se utrnuta probudila. Ima li ovo veze sa istinom? Inace se lijecim od sihira i ne znam ko mi je napravio. Dugo se lijecim i sve mi je bolje hvala Allahu dz.s.. U zadnje vrijeme sanjam stalno ruzne snove o proganjanju i sl. ako neko moze da mi pomogne bila bih zahvalna. Koliko znam ne postoji sablon u vezi tumacenja snova al eto. I jos nesto, kad god sanjam nesto u vezi sihira sanjam kucu svojih roditelja, je l i to neki znak?

Selam
Esselamu alejkum

Hajr inšaAllah,, lijepi snovi ( proganjanje). Nemoj se zamarat ko je napravio niti da bukvalno shvataš te snove a pogotovo likove koje vidiš jer bi te to moglo unazaditi (sihir). Dobar ti je tempo liječenja, otklanjaj nedostatke inšaAllah doći će to sve na svoje. Treba ti još da se to sredi stanje kod tebe, da se izbaci prljavšitna( kuća).

Sabura, napravi raznovrsnost terapije da ne bude da se tako izrazim vintanje 100x ovoga , 7 x onoga i ja gotova za danas,, POd terapijim se podrazumjeva i vježbanje, i razmišljanje, kreativan rad , inovacije, čitanje itd.

Ima dobri tekstova, predaja koje pomažu u liječenju.

Ako pogledaš dialog između Džibrila a.s. i Ibrahima a. s. kad su ga katapulirali u vatru jačati samopouzdanje. Hasbunel-laahu ve ni’me-lvekiil prevod.: Ja imam Allah I On mi je dovoljan, divan li je On Gospodar

Ako razmisliš o dialogu između vrane i mrava kada je Nemrud potapljivao vatru za Ibrahima a.s. učvrstit će ti tvoje htjenje do konačnog izliječenja inšaAllah .


Esselamu alejkum

halimica
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 5:14 pm
Lokacija: zenica

Re: pitanjce za znalce

Post od halimica » Ned Okt 23, 2011 6:51 am

Selam,

hvala Senade na brzom odgovoru. ne zamaram se ko je napravio i sl. ne zanima me da ti pravo kazem, al eto san me nekako uplasio. ja procuim i pljucnem na lijevu stranu, okrenem se i nastavim :) lijecenje ide hvala Bogu dobro, mnogo mnogo mi je bolje. Traje dugo je je sihr stra. Sto se tice kuce nisam shvatila.? :) I upravu si kad kazes da se ne treba povoditi tim ucenjem 100 Puta ovoga ili 7 puta onoga i gotovo. ja to tako ne ucim. Ucim stalno, sta god da radim ja ucim u sebi, kad hodam putem ucem u sebi itd. iskrenije mi tako :) hvala ti jos jednom na odgovoru, bila sam se prepala.

Selam

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: pitanjce za znalce

Post od Senad » Ned Okt 23, 2011 7:01 am

Selam
Sto se tice kuce nisam shvatila.?
Radi na sebi u svakom pogledu.

Odgovori