Kad sve krene loše a nemam izlaza

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
white_rose
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Okt 12, 2011 9:46 am

Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od white_rose » Pon Okt 31, 2011 4:18 pm

Ne znam ni sama odakle da počnem.
Moji problemi sežu do unazad nekih 15-ak godina. Teško sam bolesna, obišla sam sve i svakoga, doktori kažu bolest a oni drugi kažu da je crna magija.
Osim što imam godinama problem s okrutnom bolešću, u zadnjih nekoliko mjeseci kako sam bila kod jednog hodže (znam da im ne treba ići ali očaj nas tjera na sve) mi se sve pogoršalo. Nonstop sam po bolnici, sve me živo muči. Ništa mi ne ide od ruke,baš ništa. Stalno sam nervozna, ljuta, pod stresom i nekim strahom od svega. Po noći mi je najgore,spopadne me neki strah i čini mi se da sebi umislim da me sve nešto boli,uspaničim se, loše spavam. Kod tog hodže što sam bila opskrbio me s hamajlijom,prestala sam mu u maju ići ali otad su moji problemi sve veći,stalno ga i sanjam kao da mi uči a ja plačem
Ne znam više šta ću, osjećam da ću poluditi od svih ovih problema

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od Haris » Pon Okt 31, 2011 4:35 pm

Esselamu alejkum,

Prije svega da te pozdravim i dobro došla na forum.
Što se tiče hodža, niko nije rekao da im ne treba ići i tražiti lijeka, a postoje oni kojima se ne treba ići jer ne rade na ispravan način, i oni koji su ispravni, a kojih je nažalost vrlo malo.

Taj hodža kojem si išla ne radi ispravno zbog toga što koristi hamajlije. Hamajlije predstavljaju vid širka (pripisivanja druga Allahu swt).
Tj. to dođe da mi vjerujemo da nam hamajlija može pomoći i vjerujemo u njenu moć i pri tome zaboravljamo oslanjanje na Allaha Uzvišenog.

Moj prvi savjet ti je da odeš negdje gdje niko ne hoda, na livadu, ili u kraj puta i td., zapali tu hamajliju nek izgori cijela. Ničeg se ne boj, i neće ti se ništa desiti. To je samo komad kože, platna, papira. To je nemoćno.

Dalje, preporučujem ti da skineš audio rukju i uradiš po uputama sa ovog linka.

www.lijecenje-kuranom.com/audio

Tako ćemo znati šta i kako dalje, a pojedini simptomi govore da imaš problema ove prirode.

Evo recimo, tvoj post je postavljen u 17:18, neko vrijeme iza akšama, a kako kažeš da te po noći najviše spopadne strah i tegoba, vjerovatno su te sad taj strah i tegoba natjerali da se javiš, pa ako je tako, to je još jedan pokazatelj, jer džinni dosta djeluju u akšam.

Uradi kako sam ti rekao, pa se čujemo inšaAllah za dalje upute.

white_rose
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Okt 12, 2011 9:46 am

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od white_rose » Pon Okt 31, 2011 7:17 pm

Alejkumu selam, Haris
Rukju sam već slušala ali odmah me neki strah obuzme, pođe me gušiti u prsima, ubrzano lupati srce i očni kapci mi nekako pođu kao titrati.
Hamajliju smo dobili svi ukućani i jedna ide kao na kuću.
Namjeravamo je spaliti onako kako si i opisao.
Razmislila sam i ne želim kriti kod koga sam bila, riječ je o Ahmedu Sraboviću iz Gračanice.
Otad mi se sve pogoršalo, sve sami problemi i nesreće.
Ne znam više kako ću izdržati sve ovo, generalno mi sve ide loše.

Toliko zasad! Pišite mi.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od Senad » Pon Okt 31, 2011 7:46 pm

white_rose napisao:Alejkumu selam, Haris
Rukju sam već slušala ali odmah me neki strah obuzme, pođe me gušiti u prsima, ubrzano lupati srce i očni kapci mi nekako pođu kao titrati.
Hamajliju smo dobili svi ukućani i jedna ide kao na kuću.
Namjeravamo je spaliti onako kako si i opisao.
Razmislila sam i ne želim kriti kod koga sam bila, riječ je o Ahmedu Sraboviću iz Gračanice.
Otad mi se sve pogoršalo, sve sami problemi i nesreće.
Ne znam više kako ću izdržati sve ovo, generalno mi sve ide loše.

Toliko zasad! Pišite mi.

Selam

Ovo volim čut , otvoreno pošteno .KAda ovako nastupamo rezultati moraju biti vidljivi. Samo se Allaha s.w.t. treba plašiti! Aferim!

Nije on nikakav hodža!!!

Selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od Haris » Pon Okt 31, 2011 7:56 pm

Eh,

Dovoljno. Simptomi su tu odmah.
Dat ću vam kratke upute, pa obavite šta se može, inšaAllah da krene dobro.

- Ako ne obavljate namaze, počnite. Ako ne možete sve dnevne, obavljajte koliko možete za početak. Posebno da se obrati pažnja na jutarnje i noćne (sabah, akšam).
- Iz kuće ukloniti sa zidova i ostalih mjesta sve slike na kojima su ljudi i životinje. Isto tako sve figure, životinje, mede i ostale điđe koje podsjećaju na kipove, statue i td.
- Ukoliko imate kućnih ljubimaca (pas, mačka) nastojite ih se riješiti.
- Kuća neka je fino osvijetljena, da nije tamna i mračna, neka je fino namirisana, tako da je ugodno boraviti u njoj.
- Sa interneta skinuti (ako nemaš, ako se ne možeš snaći, pomoći ćemo) suru El-Bekare (po mogućnosti cijeli Kur'an) i puštati barem jednom u 3 dana.
- Potražiti nekoga da vam nauči na vodu, med i maslinovo ulje. (bilo bi dobro da je taj neko dobrog imana)
- Konzumirati tu terapiju kad god ste u mogućnosti.
- Neka se i ostali ukućani priključe terapiji i pomoći u istjerivanju toga.
- Neka se i oni provjere na audio rukju.
- Voda se može ubacivati u hranu, piti onako, stavljati u sok, na bilo koji način unositi u organizam.
- Med isto. Senad ovdje može pomoći oko ovih pčelinjih proizvoda.
- Maslinovo ulje ako se može (ako ne smeta, jer nekome se gadi) da se uzme u kašiku ili čep pa se onako "naživo" popije.
- Masirati uljem dijelove tijela gdje se osjeti tegoba, ako srce lupa onda u predjelu gdje je srce i td.
- Nastojati rukju slušati jutrom i večeri, a po mogućnosti što ćešće, bez straha i do kraja (te reakcije su pokazatelj džina i da njima smeta, to neme veze sa tobom)
- Naučenom vodom špricati ćoškove kuće (svih prostorija osim wc), krevet gdje se spava, odjeću koja se nosi i sl.

(Objašnjenje radi ovih slika i kućnih ljubimaca: Po hadisu Poslanika s.a.w.s., meleci ne ulaze u kuću gdje su slike i životinje.
Također za El-Bekare u 3 dana, šejtan ne ulazi 3 dana u kuću gdje se uči El-Bekare)

Još je bolje ako poznajete učenje Kur'ana iz Knjige pa da vi učite umjesto računara.

Ukoliko se neko dosjeti još nečega neka dopiše, a i ja ću ako mi šta naumpadne.

white_rose
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Okt 12, 2011 9:46 am

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od white_rose » Pon Okt 31, 2011 8:30 pm

Senad napisao: Selam

Ovo volim čut , otvoreno pošteno .KAda ovako nastupamo rezultati moraju biti vidljivi. Samo se Allaha s.w.t. treba plašiti! Aferim!

Nije on nikakav hodža!!!

Selam
:)

Jel znate o kome je riječ ili? Šta znate o njemu?

alejkumu selam

white_rose
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Okt 12, 2011 9:46 am

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od white_rose » Pon Okt 31, 2011 8:36 pm

Haris napisao:Eh,

Dovoljno. Simptomi su tu odmah.
Dat ću vam kratke upute, pa obavite šta se može, inšaAllah da krene dobro.

- Ako ne obavljate namaze, počnite. Ako ne možete sve dnevne, obavljajte koliko možete za početak. Posebno da se obrati pažnja na jutarnje i noćne (sabah, akšam).
- Iz kuće ukloniti sa zidova i ostalih mjesta sve slike na kojima su ljudi i životinje. Isto tako sve figure, životinje, mede i ostale điđe koje podsjećaju na kipove, statue i td.
- Ukoliko imate kućnih ljubimaca (pas, mačka) nastojite ih se riješiti.
- Kuća neka je fino osvijetljena, da nije tamna i mračna, neka je fino namirisana, tako da je ugodno boraviti u njoj.
- Sa interneta skinuti (ako nemaš, ako se ne možeš snaći, pomoći ćemo) suru El-Bekare (po mogućnosti cijeli Kur'an) i puštati barem jednom u 3 dana.
- Potražiti nekoga da vam nauči na vodu, med i maslinovo ulje. (bilo bi dobro da je taj neko dobrog imana)
- Konzumirati tu terapiju kad god ste u mogućnosti.
- Neka se i ostali ukućani priključe terapiji i pomoći u istjerivanju toga.
- Neka se i oni provjere na audio rukju.
- Voda se može ubacivati u hranu, piti onako, stavljati u sok, na bilo koji način unositi u organizam.
- Med isto. Senad ovdje može pomoći oko ovih pčelinjih proizvoda.
- Maslinovo ulje ako se može (ako ne smeta, jer nekome se gadi) da se uzme u kašiku ili čep pa se onako "naživo" popije.
- Masirati uljem dijelove tijela gdje se osjeti tegoba, ako srce lupa onda u predjelu gdje je srce i td.
- Nastojati rukju slušati jutrom i večeri, a po mogućnosti što ćešće, bez straha i do kraja (te reakcije su pokazatelj džina i da njima smeta, to neme veze sa tobom)
- Naučenom vodom špricati ćoškove kuće (svih prostorija osim wc), krevet gdje se spava, odjeću koja se nosi i sl.

(Objašnjenje radi ovih slika i kućnih ljubimaca: Po hadisu Poslanika s.a.w.s., meleci ne ulaze u kuću gdje su slike i životinje.
Također za El-Bekare u 3 dana, šejtan ne ulazi 3 dana u kuću gdje se uči El-Bekare)

Još je bolje ako poznajete učenje Kur'ana iz Knjige pa da vi učite umjesto računara.

Ukoliko se neko dosjeti još nečega neka dopiše, a i ja ću ako mi šta naumpadne.
Kao prvo, nemoj me persirati, molim te :) osjećam se staro a sad ti vidjeh profil, malko sam mlađa od tebe pa mi zato glupo nekako da me persiraš :oops:

Većinu toga znam šta trebam sve obavljati, jer sam već duže vrijeme u dodiru s vjerom (a opet pogriješih što odoh onom sihirbazu) :roll:
Lično sam se uvjerila čime se sve bavi i tad sam i odustala od tog.

Hvala ti puno

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od Senad » Pon Okt 31, 2011 10:41 pm

white_rose napisao:
Senad napisao: Selam

Ovo volim čut , otvoreno pošteno .KAda ovako nastupamo rezultati moraju biti vidljivi. Samo se Allaha s.w.t. treba plašiti! Aferim!

Nije on nikakav hodža!!!

Selam
:)

Jel znate o kome je riječ ili? Šta znate o njemu?

alejkumu selam
Selam

http://www.lijecenje-kuranom.com/forum/ ... 4%87#p7926

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od Haris » Uto Nov 01, 2011 8:56 am

Dobro, neću više. Obećavam! :P

Ma to sam ja onako kao za tvoju porodicu govorio u množini..

pcelica
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Pet Jan 08, 2010 5:49 pm

Re: Kad sve krene loše a nemam izlaza

Post od pcelica » Uto Nov 15, 2011 1:49 pm

selam alejkum

SubhanAllah, interesuje me dali svi "bioenergicari" rade na ovaj nacin.
Moja zaova i svekrva su isle kod nekog Ramiza u Sarajevu, i sad nagoaraju i moju mamu da ode i ona.

Posto mi je zaovu boljela ruka puno nij mogla da je podigne, primala kortizone, nije pomagalo i kad je otisla kod njega kaze prestalo.
po njenoj prici on samo izmasira osobu, niti sta uci niti daje kakve hamajlije, ali zna sta sve kod osobe nije uredu.
njoj je rekao da ima masnu jetru, sto se kasnije i ispostavilo.
kaze nista ne naplacuje, ako mu ko sta da, ako neda niti trazi niti napalcuje.
svekrva je imala problem s koljenom, kaze isto je prestalo.

ali u svoj toj prici meni je bilo cudno, kad su mi ispricale da je s njim isla i sestra moje svekrve. A tetka inace uza se uvjek nosa neke hamajlije. I onda je taj covjek rekao da njoj nemoze nista jer ima jake hamajlije uza se.

ja sam to protumacila da su njeni dzinni jaci od njegovih :?

Molim Allaha da moja mama ne ode, kakav god ovaj covjek da je, nadam se da cu uspjeti da je odgovorim.

mozda i ovo nekom bude do pomoci da ne nabasa na pogresne ljude.

selam

Odgovori