Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Miran
pisem pomalo
Postovi: 36
Pridružio se: Pon Avg 02, 2010 10:59 am

Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Miran » Pon Nov 07, 2011 11:31 am

Ako neko zna pored Abdurezaka još nekog iz Sarajeva ili okoline da radi ispravno?
Našao sam na netu da ima Nermin Žilić, ali ovde sa pročitao da pravi zapise, i Ajdin isto iz Sarajeva, ali je promjenio broj.

tajke
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 8:44 pm

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od tajke » Pon Nov 07, 2011 9:57 pm

Esellamu Alejkum imaš Sudića u hrasnici...061299387...samo prima poruke na telefon i vratiće ti poruku kad da dođeš tj.porukom ugovara termine....

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Senad » Pon Nov 07, 2011 10:41 pm

tajke napisao:Esellamu Alejkum imaš Sudića u hrasnici...061299387...samo prima poruke na telefon i vratiće ti poruku kad da dođeš tj.porukom ugovara termine....

Selam

Ups,, mislim da neradi kako treba,, Potrebno je provjeriti istog .

Da li je to onaj Sudić iz Aure?

Selam

tajke
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 8:44 pm

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od tajke » Uto Nov 08, 2011 10:30 am

Da prije je bio u Auri sad nije i mislim da prije nije radio baš po propisima ali sad prima samo jednu osobu i samo njoj uči rukiju a prija bi ih bilo na tretmanu po 50 osoba,neznam više nijedan razlog zašto neradi kako treba jer sam išao kod njega nekoliko puta možešli Senade navesti neke primjere a ja ću ti reći ono kako on radi Sellam....

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Senad » Uto Nov 08, 2011 1:09 pm

tajke napisao:Da prije je bio u Auri sad nije i mislim da prije nije radio baš po propisima ali sad prima samo jednu osobu i samo njoj uči rukiju a prija bi ih bilo na tretmanu po 50 osoba,neznam više nijedan razlog zašto neradi kako treba jer sam išao kod njega nekoliko puta možešli Senade navesti neke primjere a ja ću ti reći ono kako on radi Sellam....
Selam,

Metodologiju sam znao prateći relamu u AURI i moglo se zaključiti da nije sasvim OK.
TAkođe sam pročitao da se nešto odlazi namezarje i kao nešto se radi ,ne bih tačno znao reći. Odavno nije se spominjao imenovani. U svakom slučaju pročitaj na ovom linku http://www.lijecenje-kuranom.com/forum/ ... ?f=3&t=538

Selam

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od kenan79 » Uto Nov 08, 2011 5:19 pm

A sta je sa hfz. Esad Aminom. Koliko znam on je u Hotonju, ako to vec nesto znaci. Ako nista nalazi se u Kantonu Sarajevo. :)

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Senad » Uto Nov 08, 2011 5:47 pm

kanchy79 napisao:A sta je sa hfz. Esad Aminom. Koliko znam on je u Hotonju, ako to vec nesto znaci. Ako nista nalazi se u Kantonu Sarajevo. :)
selam

Da li je to hfz Čančar

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Enes » Uto Nov 08, 2011 8:01 pm

Amin = Čančar a tema vec postoji, mrsko mi je traziti.
Sudić - cuo sam da se promijenio a Allah najbolje zna.

Ono sto je najbitnije za ovu temu, jeste da ovaj momak, koji je pokrenio temu, nema dovoljan oslonac na Allaha i nije zadovoljan niti sa jednim ucacem.
Ako malo potrazite njegovo postove, svatit cete da ej bio na dosta mjesta i manje vise svi su mu rekli da ili problem nije prisutan - to je moja dijagnoza, a ostali su mu rekli da je izlijecen itd.

Mislim da je na zadnjoj temi na kojoj je pisao, govorio kako je dobro i da se prilicno izlijecio i opet trazi novog ucaca.
Lijek je u Allaha a ne kod ucaca rukji, pa cak ako i nije problem od strane sihra i dzina, Allahu se treba obracati sa dovama.

Molim Allaha da te pomogne i da te usmjeri na pravi put i da nades rjesenje za svoj problem.

Miran
pisem pomalo
Postovi: 36
Pridružio se: Pon Avg 02, 2010 10:59 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Miran » Sre Nov 09, 2011 7:45 am

I tebi Enese Allah pomogao, ali nije tako, boze sacuvaj. Ja sam hvala Bogu dobro, i već dugo ne idem ni kod koga. Išao sam samo do jednog šejha u Visoko prošle godine. Sada sa mislio otići još negdje zbog nečeg drugo.
Hvala na pomoći svima.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od kader » Sre Nov 09, 2011 10:46 pm

Sellam. Moram se malo umjesati jer nekako mi se nisu svidjele tvoje Enese rijeci. Mislim da si bio malo grub jer stvarno nekad covjek ne trazi pomoc za sebe nego za nekog drugog. Ja npr.kad odem kod nekog pa vidim da je uredu normalno da cu da ga preporucim svakom ko mi kaze da ima takav problem. Bas sam neki dan o tome pricala sa jednom osobom koja nece da kazem da se radi o njoj,pa mi kaze ti pisi kao da pises za sebe,sto naravno nema problema jer kao sto i mislim ne smijemo kriti sta nam se desava ako zelimo da nam se pomogne.I mislim da ne treba ni za koga govoriti da nema oslonca na Allaha,jer to uistinu samo Allah zna,ko se koliko oslonja na Njega a ko ne. Izvinjavam se ako neko smatra da sam ga uvrijedila ,ali sam samo iznijela svoje misljenje. Neka nas Allah Uzviseni ucini boljim i neka Je zadovoljan s nama. Sellam

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Enes » Sre Nov 09, 2011 11:07 pm

Nekada covjek mora biti i grub da bi neko svatio i potrazio lijek na pravom mjestu.
Po prirodi sam jako smiren i izdvajam puno vremena svakom ponaosob da pokusam da olasam covjeku problem i da problem ne pravim baukom.
U njegovom slucaju isto tako je bilo ali smatram da mu rukja ne moze pomoci.

Ako je doticni nasao lijek kod ovog iz Visokog, zasto da trazi nekoga drugog ako mu je on pomogao a toliko je lutao i trazio neko ga tko ce mu pomoci?

Drugi razlog, svi su pokusavali biti fini prema njemu i nitko mu nije mogao udovoljiti.On mora svatiti i prestati traziti lijek tamo gdje ga nece naci u ovom slucaju putem rukje.
A posto pretpostavljam tko je momak, smatram da isti nema problem ove prirode, Allah najbolje zna, nego bjezi od stvarnog zivota i boji se preuzeti odgovornosti-zavrsiti skolu, naci posao, ozeniti se.
U svom zivotu sam imao priliku dva puta da smatram da osoba glumi da ima problem sa dzinima a jedna od te dvije osobe je upravo ovaj momak,Allah opet najbolje zna.

Ako pregledas njegove postove bit ce ti jasnije.
Mozda izgleda pregrubo, sam sam to puno puta pomislo dok sam pisao prethodni post, ali se kad tad istini mora pogledati u oci pa tako i ovaj brat.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od kader » Sre Nov 09, 2011 11:30 pm

Da se opet upetljam :) ,bas zato sto sam bila na rukji kod tebe malo me je iznenadio komentar. Ali ako "predpostavljas" :) (znaci nisi siguran) o kome se radi onda je to valjda uredu ali Allah je taj koji zna najbolje. Ok eto samo to ,ali mi je drago sto si malo bolje pojasnio. Nekako je izgledalo .... nekako :) .

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od kenan79 » Čet Nov 10, 2011 12:34 am

Senad napisao:
kanchy79 napisao:A sta je sa hfz. Esad Aminom. Koliko znam on je u Hotonju, ako to vec nesto znaci. Ako nista nalazi se u Kantonu Sarajevo. :)
selam

Da li je to hfz Čančar
Iskreno, ne znam. Posto je Enes to vec razjasnio, postalo mi je jasno i da se hfz Esad predstavlja pod ovim pseudonimom Esad Amin. Procitao sam i temu o tome ko, sta, kako... Allah je vladar svega stvorenog, a stvorio je ljude i dzinne samo da bi mu bili pokorni. Svi cemo mi stati pred mizan tereziju da nam se odvagaju nasa djela i makar i trun dobra ili loseg, bit ce nam predoceno.

Procitao sam i Esadovu knjigu o tome kako on lijeci, ali o tome razmimsljam da pokrenem temu.

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuh.

Asmira60
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Nov 09, 2011 8:39 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od Asmira60 » Čet Nov 10, 2011 6:25 pm

selam a mogul zna ti gdje se enes nalazi u kojem djelu bih

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Liječenje Kur'anom - Sarajevo?

Post od kenan79 » Čet Nov 10, 2011 10:38 pm

Asmira60 napisao:selam a mogul zna ti gdje se enes nalazi u kojem djelu bih
Brat Enes je u Zavidovicima.
Kontakt imas na stranici http://www.lijecenje-kuranom.com/.

Odgovori