Ucac Rukje Tuzla

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
pustinja
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Nov 23, 2011 6:31 pm

Ucac Rukje Tuzla

Post od pustinja » Sre Dec 14, 2011 12:13 pm

Selam braco i sestre
Potreban mi je Ucac Rukje, ako znate pisite broj tel, neko ko je provjeren ucim sura slusam bolje mi je drago mi kad uci osjecam se bolje svijetlom je obasjan moj put nego u posljednjih 5 godina razlika je da sam bio na ivici da prekinem sve to, uhvati me srdzba na ljude na majku oca brata, nervozan iako ne zelim puknem pa se izvinjavam toplo hladno. Zna me uhvatit nasred ulice crnilo sve se zaklapa pocnem bjezat po strani sporednim ulicama da b.i dosao kuci da me nekoi ne vidi i da ne vidim ljude. Pocnem ucit fatihu neznam je nece li ucim dodem do pola ne mogu da zavrsim shvatio sam u cemu je problem, odma, nema one ljepote u meni a ucio sam Kur"an a svaki tehvid Eliflamim. Ne mogu da dozivim dzamiju kao prije, svi su mi okrenuli leda jer sam postao zvijer. Zamrzio sam sve sjecam se tog dana, hodam 5 min pa pobjegnem u neki cosak tresem se znojim se u glavi ko macevi sjeva, nisam mogao da izgovorim Allah krivo mi stid nekakv, ah pocnem vristat Allahu Ekber, pa opet La Ilahe Illallah. Sve je bilo s ljutnjom svaki poso s ljutnjom i brzinom, trazio sam pomoc pitao imal gde Hodza da mi uci dobio sam milion info ali nikad nisam nigde otisao pogotov kada sam vidio snimak od jedne zene koja je prakticki napala cijelu mahalu da treba otic kako smo svi pod sihirima naravno moju kucu opsjedala "ispirala" mozak mojim roditeljima video na kome ucac udara zenu tespihom itd itd, onda mi je bilo jos gore kada je moj dobar prijatelj nasjeo na pricu i otisao dobio je zapis talisman vremenom on je saznao uceci klanjajuci i pukne otvori zapis unutra je bila ruka neke zvijezde, pricali smo posle i kaze on nema druge pomoci osim Allaha, dosao je sebi. nemojte mi zam,jerit sto ja ovako opsirno mislim skraceno je ima jos da se kaze patnje velike i veliki padovi u zivotu,

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Ucac Rukje Tuzla

Post od Senad » Sre Dec 14, 2011 2:51 pm

Selam

NAjbliže ti je u Gradačac kod NIsada 061 888 913 trebaobi bar svako 7 dana ići na rukje i tako odradit bar 4-5 rukji pa ćeš ond avidjeti kako dalje Ti ćeš sebi naujbolje sam pomoći . Ako budeš se liječio ispravnim metodama brzo ćeš inšaAllah stat na svoje noge . sretno


Selam

Odgovori