pitanje ili savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Selver
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Maj 01, 2014 10:53 pm

pitanje ili savjet

Post od Selver » Čet Maj 01, 2014 11:12 pm

Selam braco i sestre u islamu imam jedno pitanje ili savjet volio bi da to bude kao neki brz odgovor. Učim Quran svaku noc dovim citao sam ga na arapski ali sam krenuo na latinicu da bi ga bolje razumio desava mi se problem poceo sam da osjecam nelagodu po trbuhu nelagodu u glavi poceo me je obuzimati neki strah van kontrole nikako da se baziram da se samo mogu uzdati u Allaha pocinju da mi se javljaju crni misli nikako da ih se rijesim međutim smirim se opet uzimam Quran pocinjem da ucim na latinicu opet me pocinje ista stvar se desavati ustanem ujutru suha mi usta neka vrelina u meni a prije toga samo da naglasim iso sam kod svog psihijatra koji mi je ustanovio aksiozni poremecaj dao mi je terapiju koju sam koristio godinu i po dana bilo mi je sve ok al nije toto taj osjecaj iso sam na rukije imao sam reakcije . Pa bi volio da znam da li je isti problem mi se poceo javljati ili morama ponovo na terapiju ili na rukiju tesko mi je pokusavam da saburim u ime Allaha nemam u sebi nikakve svjezine osjecaj smirenosti pozitive kada pomislim na nesto da me nehvata panika imam osjecaj kao da cu poluditi trazio sam utjehu ono da nemogu poluditi od toga da bi se smirio al nema podrske tesko svako je danas na svoju ruku i to tako je ako me mozete svatiti u kojoj sam situaciji na neki nacin. Sellam braco i sestre i nadam se da cu dobiti brz odgovor Allah vas nagradio dzenetom.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od visegrad_1 » Pet Maj 02, 2014 11:32 am

Selam brate kako si sve sto si do sad radio tvoj privatni zivot promijeniga a posebno dijevojke itd ako imas dijevojku itd ako sa njom haram to prekidaj odmah pokajise pocni klanjat svaki vakat u dzamiju sabah jacija citaj Kuran i hranu promijeni pocni jesti hranu iz zemlje selam brate javise na privati

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: pitanje ili savjet

Post od kamilica » Pet Maj 02, 2014 3:54 pm

visegrad-1 ti si izgleda ovdje ko neki policajac ,svakom si loncu poklopac,izgleda dugo sam godina na ovoj stranici ,ali nisam vidijo dugo godina i vremena jednu osobu poput tebe,ja sam citao tvoje postove sto pises i dajes nekome savijete,evo ja cu tebi dati jedan dobar savijet ,gledaj sine majcin pa ti sebi prvo nadzi dobrog doktora ,ili kako da kazem psihijatar neki dobar da tebi da neku dijagonozu,izgleda ti si cijeli svoj zivot senluncijo luto bijo probisvijet,eh kada si fasovao debelo uhvatijo si se ispravnog islamskog zivota i naucijo nesto ,i ko sada ti si najpametniji ti si ko sada pravi dajes mnogima savijete ,nemoze ti jedan hafiz ,ma do koljena ti je i mustafa ef ceric,ti si sada sve moguci,eto to je moje misljenje,uhvatijo si se amerike i mislijo si evo amerike evo para,a ti riknuo ko buranija na startu,e moj jarane da ti allah bude na pomoci,nista vise.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od visegrad_1 » Pet Maj 02, 2014 7:39 pm

selem koliko si bolestan zavidan ljubomoran da te Allah dz uputi sine nedo Allah dz da si mi komsija koja si ti bolest siris bolest zakoga sine radis

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od visegrad_1 » Pet Maj 02, 2014 7:46 pm

pises mi privatne poruke da me lijecis budaletino jedna bludnicaru jedan kockaru pijanicu jedana idiotru jedan krpo jedna krpetino jedna

Selver
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Maj 01, 2014 10:53 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od Selver » Pet Maj 02, 2014 8:13 pm

Selam braco izgleda da je ovo ispo neki veliki nesporazum ja sam sinoc bas surfo po internetu i nađem ovu stranicu i odma sma se registrovo da pi postavio neko pitanje koje me muci. Ja sam ozenjen imam dijede 2 godine znaci porodican sam covjek i nije mi jasno neki zakljucak koji sprovodite Selllam.

Esperanza
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Dec 25, 2013 1:25 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od Esperanza » Pet Maj 02, 2014 9:18 pm

We alejki selam.

Nisi zalutao. Ovdje možeš puno toga saznati, pitati ili sl.

Ovog "višegrada" ignoriši, eventualno, uputi dovu da ga Allah uputi. :mrgreen:

Selver
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Maj 01, 2014 10:53 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od Selver » Pet Maj 02, 2014 10:42 pm

Ja sam postavio pitanje ocigledno da niko nije zainteresovan da na to pregleda ili nece ali nema veze probat cu potrazit svoje odgovore na drugoj stranici Sellam

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: pitanje ili savjet

Post od djetelina » Pet Maj 02, 2014 10:58 pm

Selam,
Mislim da "višegrad" ništa nije loše napisao, ne znajući da li je Selver momak ili je oženjen, savjetovao ga je da ako može da obavlja namaze u džamiji, što više učiti Kur'an. Znači da sebe ojačamo, "naoružamo" se dovama, a Allah dž.š. liječi.

Selver
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Maj 01, 2014 10:53 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od Selver » Sub Maj 03, 2014 12:46 am

djetelina napisao:Selam,
Mislim da "višegrad" ništa nije loše napisao, ne znajući da li je Selver momak ili je oženjen, savjetovao ga je da ako može da obavlja namaze u džamiji, što više učiti Kur'an. Znači da sebe ojačamo, "naoružamo" se dovama, a Allah dž.š. liječi.
Nije to problem znaci ja uzimam za sebe sto mi godi ali pitanje je ocigledno jasno koji mi se problem desava kada sam u dzamijij prosarene mi ruke hladne mi ruke i noge

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od visegrad_1 » Sub Maj 03, 2014 7:27 am

Selam kako ste prvo bi se obratio ovim sto me tracaju i vicu da me Allah dz uputi hvala Allahu dz mene je uputio dali je vas vidise kaze jedna mudra izreka progovori da vidim kakav si, tracate iza leda itd procitajte o ogovaranju kakav je grijeh nosi to ako pameti imate ,a tebi brate pitas da za pitanje Allah dz te stvorio da mu ibadet cinis nemoze brate zivot ovaj bez namaza bez zekjata i, dzamija nemoze zivot bez Allahovi zakona ,nemoze brate ima ljudi kaze ima sihr a radi lose radi harame , neklanja nije dao zekjat nije ze ozenio nije se udala ,druzise sa ljubomorni zavidnim itd nemoze ti brate ako hoces istinu o svom problemu to sve nalazise u Kuranu selam

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: pitanje ili savjet

Post od kamilica » Sub Maj 03, 2014 12:38 pm

selver burazeru nisi pogrijesijo imas ovdje na ovoj stranici dosta lijepih i korisnih stvari,mozes se brate pronaci ovdje ima razno raznih pisanja ,od raznih pacijenata koji su se lijecili od mnogih bolesti i koji su pisali o svojim problemima ti moras sam sebe da skontas sta bih moglo biti sa tobom,poznajes najbolje sam sebe i svoje tijelo i dusu,skontaj sta je sa tobom dali je od doktora ili lijecenje kuranom,dze si imao najvise reakcije,ta vrucina po tijelu i lose misli i neznam sam sta jos imas toga,znaci to je sejtansko dzinski problemi ili losi snovi zigovi po tijelu ma imas toga dosta,moj ti je savijet imas u bosni dosta dobrih i postenih ucaca rukje,zenica ,zavidovici,tuzla,brcko ,njih nekoliko koji znaju svoj posao da rade,i oni bih ti najbolje znali reci otprilike.to je to ako si od tuzle i okoline imas njih par dobrih brcko takodze i naveo sam ti jos neke selam da nam allah dz bude na pomoci i ovom visegradu posebno.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od visegrad_1 » Sub Maj 03, 2014 3:01 pm

selam kako ste sta mi mi pise ovaj kamilica da sam budala konj idiot da ce me prebit da mu dam ime prezime da se nademo da me izudara da nesmijem nista pisat itd ovaj kamilica mi lici na cuvara nekog pito sam ga zakoga radi koga placa ,e kamilica mislis da je svako ovca e nije svako ovca ako hoces da se nademo ja te stvarno zelim da te na otoci pijaci u sarajevu zatebe je veliki pojam sarajevo javimi se dovedi svu svoju raju ,sve sto znas i poznajes ja cu doci sam AkoBogda ali nemoj bijezat kad pocne marasana

Esperanza
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Dec 25, 2013 1:25 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od Esperanza » Sub Maj 03, 2014 3:25 pm

Selam alejki.

Sramota šta se sve piše na ovoj temi (i na ostalim gdje ''višegrad'' prosipa šuplje). :(
Pa neko ko tek nabasa na ovaj forum tražeći pomoć, savjet ili sl. biće zbunjen kakve se ovdje gluposti valjaju. Ovaj ''višegrad'' uopće ne pridonosi dobru, baš naprotiv.
Već unazad neko vrijeme on ovdje prosipa čiste gluposti, mogu slobodno reći.
Svakako mislim da nije lijepo da jedan ovako koristan forum biva zatrpan svim i svačim.
Neko neće razlikovati, čitavši forum, čega da se pridržava a čega ne.
Znam po sebi, kad sam tek došla ovdje, ono, prelistavam teme i kontam u sebi ''Pa svega ovdje. Šta je ok, šta ne?!''
Insan kad je u nevolji, nekad nije u mogućnosti razlikovati savjet od kojekakvih prosipanja gluposti i sl.

Višegrade, uduni bolan! Istina, treba tebi pomoć, treba tebi psihijatar.
Sramota šta sve ovdje pišeš.


Enese, interveniši. :mrgreen:

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje ili savjet

Post od visegrad_1 » Sub Maj 03, 2014 6:21 pm

kamilice nemoj mi pisati privatne poruke dajmi telefon da se nademo sutra AkoBogda na otoci na pijaci u sarajevu ja sam u buljakovu ulica smaje sikale 2 kod dzamije daj mi telefon zovemte nemoj mi pisat privatne poruke kako ces mi zube izbit itd kako ces mi itd dajmi telefon budi ljubazan da te naucim , a tebi gospodo treba enes sto da me blokira sto je tvoje srce crno zacrnilo ti srce i sad sto ti kazem istinu treba ga ukloniti lud je pshijatar carobnjak itd ko god ima protiv mene dao sam vam adresu bujrum sve te dzine i sejtane pokupite i njih zovnite u pomoc ja vas zovem bujrum ja te zovem kamilice nemoj mi pisat privatno ja ti neprijetim ali te zovem da te naucim kako se ponasat da ti dam kulturu

Odgovori