SAMOLIJECENJE SIHRA PROTIV RASTAVLJANJA

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: SAMOLIJECENJE SIHRA PROTIV RASTAVLJANJA

Post od Hanuma » Sub Mar 03, 2012 12:16 am

Sellam bicu krataka sto se tice tih modrica ja sam ih imala da neznam broja vise, zna i sad da izbace ne cesto,cula sam da je dobro znak izlazi sve na necist pa se i nisam nesto vezivala za to opet Allah naj bolje zna,jos ovo da kazem pre nego sto ce mi izbaciti te modrice ne osjecam se dobro mozda prije na dva dana i onda se te fleke pojave mislim da ces dobiti pravi odgovor od nekog ko bolje zna ja samo kazem iz svog iskustva sellam...

Ummah
Stari član
Postovi: 306
Pridružio se: Ned Dec 04, 2011 7:44 pm

Re: SAMOLIJECENJE SIHRA PROTIV RASTAVLJANJA

Post od Ummah » Sub Mar 03, 2012 6:40 pm

Esselamu alejkum we rahmetullah we berekatuhu.

hvala, hanuma, na obavijesti da su te modrice dobar znak.:) i mislila sam da ne moze biti nista lose s obzirom da se puno uci kur'an i zikri. ali, ne shvatam zasto se to pojavljuje i zasto mi menstruacija kasni. pitam se da li je to znak da mozda 'oni' djeluju na jajnike ili hormone.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: SAMOLIJECENJE SIHRA PROTIV RASTAVLJANJA

Post od Senad » Sub Mar 03, 2012 7:18 pm

xyxyxy napisao:Esselamu alejkum we rahmetullah we berekatuhu.

hvala, hanuma, na obavijesti da su te modrice dobar znak.:) i mislila sam da ne moze biti nista lose s obzirom da se puno uci kur'an i zikri. ali, ne shvatam zasto se to pojavljuje i zasto mi menstruacija kasni. pitam se da li je to znak da mozda 'oni' djeluju na jajnike ili hormone.
Selam

Sugurno je da sihri čine hormonalni poremećaj kod nekih je to više izraženo kod nekih manje. Svako ispravljanje hormonalnog poremećaja je- poremećaj

Odgovori