Smrt

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Senad
Veteran
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Kontakt:

Post od Senad » Pon Nov 21, 2005 5:35 pm

Zuhra napisao:Es Selamu Alejkum!

Evo da vam se opet javim. Da vidim kako ste svi? Ja sam hvala Allahu dz.s. dobro, sto se tice straha skoro da je i nestao. Premda sam imala jedan ruzan san sinoc, nisam se bojala. A ne znam da li je ok da ga pricam. Ali evo: Spavam i sanjam kako drzim :twisted: za ruku, ili vec sta je bilo, i ja ucim sure naglas, pa cak i govorim Subhan Allah, Allahu Ekber, a on se trga od mene, vristi, place, hoce da bjezi. A u pocetku on mene tusi, tusi me u prsima, ali cim ja poce da ucim, da se obracam dragom Allahu, onaj :twisted: hoce da crkne od neke muke...I na kraju ga ubijem... :D :D A sto se tice smrti, ne bojim se vise, ne opsjeda me vise ta misao, jer sve dok mi je dragi Allah u mislima, u sjecanju, sve je ok. Sellam za sve vas! Eto za sad toliko o mom stanju.
Esselamu alejkum!

Tako treba samo ih udri :wink: :lol:

Ko sanja da izgovara Subhanallah- riješiće se brige odakle se i ne nada;

Ko sanja da uči Allahu ekber- postići će ono što želi i pobjediće neprijatelja ;

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Post od Yassin » Sre Nov 23, 2005 12:14 am

Zuhra napisao:Es Selamu Alejkum!

Evo da vam se opet javim. Da vidim kako ste svi? Ja sam hvala Allahu dz.s. dobro, sto se tice straha skoro da je i nestao. Premda sam imala jedan ruzan san sinoc, nisam se bojala. A ne znam da li je ok da ga pricam. Ali evo: Spavam i sanjam kako drzim :twisted: za ruku, ili vec sta je bilo, i ja ucim sure naglas, pa cak i govorim Subhan Allah, Allahu Ekber, a on se trga od mene, vristi, place, hoce da bjezi. A u pocetku on mene tusi, tusi me u prsima, ali cim ja poce da ucim, da se obracam dragom Allahu, onaj :twisted: hoce da crkne od neke muke...I na kraju ga ubijem... :D :D A sto se tice smrti, ne bojim se vise, ne opsjeda me vise ta misao, jer sve dok mi je dragi Allah u mislima, u sjecanju, sve je ok. Sellam za sve vas! Eto za sad toliko o mom stanju.

We Alejkumu Es-Selam We Rahmetu Allahi We Berekatuhu

Ahmed u svome Musnedu biljezi hadis u kojem Usame b. Surejk prenosi da je Poslanik asws. rekao: "Za svaku bolest Allah je stvorio lijek. Taj lijek neki znaju, a neki ne znaju"

Subhana Allah , Elhamdulillah we Allahu Ekber

Senad
Veteran
Kontakt:

Post od Senad » Uto Dec 13, 2005 9:24 pm

Esselamu alejkum!

Da li je seka Zuhra među živim :wink: :lol: :lol: :lol: ili je totalna okupacija izvršena :evil: :twisted: ,.......... :lol: :wink:

taqwaluk
Mlađi član
Pridružio se: Pet Jul 15, 2005 5:03 pm

Post od taqwaluk » Sre Dec 14, 2005 5:56 pm

Es Selamu alejkum we rahmetullahi

Ja se nadam da je sestra Zuhra dobro :D

Da li sam ja pogrijesila sto sam pila vodu na koju sam naucila sebi:? ali imala sam osjecaj da mi je to pomagalo i da me smirivalo.

Nazalost ja znam da su IN :? Dzin je progovorio i kaze da ne zele da odu ovo je njihova kuca i pokazuje na moj stomak :( zato sam malo zbunjena bila..jer, mene spopadne nekada strah prije spavanja ali ne od smrti nego drugih stvari.Tako da traje nekada dugo a nekada krace sve zavisi.

Sto se tice same smrti, ja sam nedavno sanjala da sam umrla, kao da mi se dusa rastavila sa tijelom tako sam osjecala.Cinilo mi se da lebdim na momenat i sama sebi kazem pa ja sam umrla..I u tom momentu sjetih se svoje majke i kako ce mi nedostajati..Ali, ja opet u zivotu nisam bila smirenija i ucila sam suru Al-ihlas tada na sav glas.

Na hajr insAllah..

weselam

Senad
Veteran
Kontakt:

Post od Senad » Sre Dec 14, 2005 6:57 pm

taqwaluk napisao:Es Selamu alejkum we rahmetullahi

Ja se nadam da je sestra Zuhra dobro :D

Da li sam ja pogrijesila sto sam pila vodu na koju sam naucila sebi:? ali imala sam osjecaj da mi je to pomagalo i da me smirivalo.

Nazalost ja znam da su IN :? Dzin je progovorio i kaze da ne zele da odu ovo je njihova kuca i pokazuje na moj stomak :( zato sam malo zbunjena bila..jer, mene spopadne nekada strah prije spavanja ali ne od smrti nego drugih stvari.Tako da traje nekada dugo a nekada krace sve zavisi.

Sto se tice same smrti, ja sam nedavno sanjala da sam umrla, kao da mi se dusa rastavila sa tijelom tako sam osjecala.Cinilo mi se da lebdim na momenat i sama sebi kazem pa ja sam umrla..I u tom momentu sjetih se svoje majke i kako ce mi nedostajati..Ali, ja opet u zivotu nisam bila smirenija i ucila sam suru Al-ihlas tada na sav glas.

Na hajr insAllah..

weselam

Esselamu alejkum!

Osobe koje su pod sihirima a uz to počeli su praktikovati vjeru onako kako treba ,sve te smrti koje se sanjaju posebice ako se radi o opsihirenim osobama, pa sanjanje priprema kojekakvih dzenaza ( mogu biti u raznim oblicima ) i same dženaze sigurno predstavljaju uništenje nekog :evil: :twisted: pomagača ili izvršioca , Allah opet najbolje zna (ova tvrdnja je potvrđena od mnogih koji su bili pod sihirima) greška je ako se smatra da je samo jedan izvršioc , u semu tome učestvuje više njih a Allah opet najbolje zna.

Saradnja između :evil: :twisted: koji su IN i OUT je velika i to im prestavlja kao igra.
Nedavno svjedočenje osobe glasi ovako: sanjam ljudski lik ( muško) koji je IN i razgovara sa ženskim likom koja je OUT (žena ili djevojka ) , muškarac traži
od tog ženskog lika da uđe i pored više pokušaja nije uspjela ući, ponovo traži da uđe, međutim odgovor je bio da nemože ima neka prepreka od koje nemože. Osoba , klanja, zikri, i sve ono što je potrebno za zaštitu, prije ovog sna , dotična osoba koristila je dodatno sredstvo za zaštitu kojim se mažu određeni djelovi tjela u ovom slučaju radilo se o stidnom mjestu.

I iz tvog sna vidi se da ti je taj san olakšao stanje, drago mi je da si ispričala svoje stanje i svi ti strahovi dolaze od :evil: :twisted: koji su IN . Samo ti njih prži to je sve OK , namaz, zikrovi, dove , voda , maslinovo ulje, i bilo što da uradiš uvjek sebi zamisli takvo stanje da ih uništavaš i zamoli Allaha da to bude oružije protiv :evil: :twisted: .

Obzirom da ti njih držiš pod kontrolom ima jedna provjerena metoda koju treba koristiti onaj ko je opsihiren i to : zamisliš (telepatska radnja) sebi da imaš u ruci bilo kakav predmet ( mač, koplje , nož ) i ideš sa tom namjerom s BOžijom pomoći, da mu tim predmetom probodeš srce, glavu, oči, da ih sječeš, pa ćeš vidjet reakciju, kako se izvijaju, ovo je preporučeno od pouzdani sejhova a koriste je mnoge opsihirene osobe i djeluje. Pa bolje je da ti njih mučiš nego li oni tebe, Oni su ti koji čine nepravdu.

I dalje koristi vodu na koju je naučeno , nema tu greške , ono što znaš učit uči.

Sve što si ti više u vjeri oni su manji i svakim danom se tope, smanjuju, inša Allah doći će vrijeme kada ćeš se riješiti tegoba. Sjeti se Ejjuba a.s. u kojim je on mukama bio al nije dozvoli da ga savladaju :evil: :twisted:

Piši nam o svom stanju , veoma je korisno i za tebe samu i za one koji traže lijeka.

Esselamu alejkum!

medina22
Mlađi član
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Post od medina22 » Sre Dec 14, 2005 7:56 pm

I ja sam jednom davno sanjala da sam umrla,sanjala sam kako sam dosla na "onaj" svijet(berzeh) i kako mu docekao neki "melek" i pokazao mi jednu kucu i rekao "e ovo je sad tvoje mjesto"....dali to ista znaci? ko zna tumaciti snove?

Senad
Veteran
Kontakt:

Post od Senad » Sre Dec 14, 2005 9:47 pm

medina22 napisao:I ja sam jednom davno sanjala da sam umrla,sanjala sam kako sam dosla na "onaj" svijet(berzeh) i kako mu docekao neki "melek" i pokazao mi jednu kucu i rekao "e ovo je sad tvoje mjesto"....dali to ista znaci? ko zna tumaciti snove?
Esselamu alejkum!

Smrt sibolizira oslobađanje bolesnog od bolesti, zatvorenika od zatvora, putovanje, osiromašenje, sastanak sa onim koji je bio odsutan, kajanje za neku veliku stvar. Ko sanja da je umro, pa zatim oživio-učinit će grijeh, a zatim se pokajati. Ko sanja da je umro iznenada, bez ikakvih simptoma smrti i bez bolesti-život će mu se produžiti. Itd .

Sanjanje meleka ukazuje na radosne vijesti i događanje lijepih preokreta u životu neke osobe, kao npr. Postizanje ugleda, dobijanje snage, pobjeda nakon poraza,, ozdravljenje nakon bolesti, olakšanje nakon tegobe i sl.

Ovako tumače poznati tumači snova. ( ovdje opet zavisi od stanja osobe u kojem se nalazi)
Razlog tvoje posjete ovoj stranici vjerovatno je traženje lijeka i spoznaje. Ako je ovo razlog, onda tvoj san za tebe je dobar, opet, ti ćeš najbolje sagledat svoje stanje , i sve ćeš to sebi sabrat i oduzet i izvući zaključak.

Sestro, vidim u tvojim postovima da imaš nekakve snove koji ti se u kratkom vremenu i pokažu na javi. Nemoj plaho da se na to osvrćeš, tu postoje razne zamke koje ćeš ti inša'Allah prepoznat samo ti je potrebno malo da pročitaš o snovima ili da poslušaš neki audio zapis bar toga ima ( mislim da je Porča snimio neki audio zapis ) pokušaj pronaći.

Slušaj više srce svoje, ono je to koje odrđuje ispravnost vjerovanja, pa tek onda sagledaj stanje. Ako ti se i dese takvi snovi da nešto i prepoznaš od toga na javi, traži oprost i veličaj Allaha s.w.t.
Ono što je meni poznato u praksi, mahom kod žena/djevojaka dolaze takvi snovi koje uzimaju zdravo za gotovo, pa se onda počinju baviti proricanjem , gatanjem, pa onda dolazi takvo stanje da se tako brzo dešavaju stvari, nešto što poželimo ono je već tu, ispunjavaju se želje nevjerovatnom brzinom. Ako pitate ulične prodavače knjiga ; koje su to knjige koje se kupuju , reći će vam da su to knjige od autora koji ppišu o džinima i „liječenju“ uglavnom na nedozvoljen način ( za njih je to ispravno) i da te knjige najviše kupuju žene/djevojke .

Snovi najbolje oslikavaju osobu koja je opsihirena, te simptomi koji se dešavaju i u snu i javi ( polubudno stanje).
Pomoću tih snova tačno se može dijagnoza uspostavit i pravac djelovanja, nornalno pod uslovm da oboljela osoba želi da se liječi onim metodama koje su dozvoljene , Kur'anom i sunetom,

Hajr inša' Allah
Esselamu alejkum!

taqwaluk
Mlađi član
Pridružio se: Pet Jul 15, 2005 5:03 pm

Post od taqwaluk » Pet Dec 16, 2005 2:11 pm

Moj san jeste za mene znacio nekako pobosljanje, hvala Allahu koji Mi se smilova..ojacao me i totalno promijenio razmisljanje o smrcu Allahu Ekber..prije sam se tako plasila i sama pomisao na smrt ali sada ne vise..

Dzazak Allah Hajren na odgovoru..

selam alejk we rahmetullahi we berekatuhu

Odgovori