sihiri

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Milka
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Čet Sep 20, 2012 7:20 pm

sihiri

Post od Milka » Čet Okt 04, 2012 8:58 am

Esselamu alejkum

Poštovana redakcijo

Imam pitanje za Vas vezano za sihire. Moj muz i ja godinama imamo probleme sa sihirima, a tek prije par mjeseci smo shvatili da nasi dugogodisnji problemi i nesuglasice si bili vezani bas za to. Ti problemi se uglavnom manifestuju na nasu medjusobnu mrznju ,mrznju mog muza prema mojim roditeljima i obratno kao i medjusobnu mrznju mojih roditelja sto i kod njih izaziva stalne nesuglasice tj. probleme identicne nasim. Prvi put smo se obratili buli koja lijeci Kur' anom i ona nam je ucila na vodu, sampon i secer te dala ajete i zikr koji ja i muz i danas ucimo. Posto samo jedno vrijeme bude bolje i ponovo se sve vrati drugi put smo se obratili bratu Enesu ucacu Rukje. Ja imam pitanje zasto i kad smo isli i toj buli i Enesu i moji roditelji uvijek osjete tj. povece se njihova medusobna mrznja i bol u pojedinim djelovima tijela. Kako smo mi tu povezani ? Kako se ti sihiri prenose i na nasu djecu, jer kad je nasa situacija gora i na njima osjetim promjene. Recimo ja znam kad moja mama uci ili moj muz noge koje budu hladne pocnu da se griju. Ako ja vise vremena provodim uceci moji roditelji imaju vise problema dok kod mene situacija bude nesto bolja. Ja ni sama neznam sta da radim kako pomoci njima ,a kako sebi ? I samo jos jedno pitanje s obzirom da cesto osjetim bol u prsima , otezano disanje cak na momente i povisen krvni pritisak koji je inace nizak da li je moguce od sihira dobiti srcani ili mozdani udar ?

Unaprijed Hvala !

Odgovori