Samoliječenje.

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
amellie
pisem pomalo
Pridružio se: Uto Nov 27, 2012 9:21 am

Re: Samoliječenje.

Post od amellie » Pon Dec 17, 2012 7:54 am

Selam,

Što ste vi svi skupa imali radni vikend, dobar početak mi radnog dana čitajući postove. :)

Salip evo jednog teksta o nafili, dakle moli Allaha ono što je dobro za tebe i da te održi na pravom putu.
Nafila namaz u praksi muslimana zauzima značajno mjesto. Nafila je dio vjernikove intime, njegovo tajno blago, tajanstvena životna inspiracija, eliksir čudesne moći. Nafila je izvor spoznaje, osmišljanje i nalaženje sebe, vraćanje i hod prema Izvoru, nafila je stepenica koja vodi u više sfere. Nafila je stalni kontakt sa Allahom dželle šanuhu, neprestalna želja za njegovom prisutnošću, potreba za osloncem, žudnja za sigurnošću, želja za toplinom i intimnošću. Nafila je intimno susretanje sa Allahom dželle šanuhu, duhovno doživljavanje i vraćanje sebe svome Rabbu. Nafila je “filter” istinskog i pravog života mu’mina. Taj “filter” su upotrebljavali svi Allahovi Poslanici kao univerzalno sredstvo za čišćenje. I Muhammed a. s. se koristio nafilom. Allah dželle šanuhu upućuje Muhammed a. s. na nafilu namaz.

Limenko:
Vrlo rado pristajem u komisiju da te udamo..:) Nemoj previše birat i ja bi rado da dodem na red, vakat mi je..:))

salihp
Mlađi član
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Post od salihp » Pon Dec 17, 2012 11:05 am

Selam i tebi.

Ustao sam jutros i klanjao, da!

amellie
pisem pomalo
Pridružio se: Uto Nov 27, 2012 9:21 am

Post od amellie » Pon Dec 17, 2012 11:27 am

Selam,

MassAllah....samo naprijed...kad se fino obratiš Allahu na sedždi, lakše je, bar je kod mene tako, odem na posao smirena, nekako sve obavljam lakše...svakim danom je bolje MassAllah!!!

A i ispiti će se tako slagat...pozitivno, ne sikiraj se!!! :) :) Ako imaš nejasnoća i tu ćemo ti pomoći, kolega!!

Selam

Odgovori