Dali se dzinni mogu vidijeti?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Dec 14, 2005 11:45 am

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu


To je to sestro moja,steknutim povjerenjem u njega,ti ces se opustiti a on ce probijati jednu po jednu barikadu,dok ne pokaze svoje pravo lice.Abdesti se prije nego legnes,u krevetu poruci zikrove prije spavanja i uzivaj.

taqwaluk
Mlađi član
Postovi: 66
Pridružio se: Pet Jul 15, 2005 5:03 pm

Post od taqwaluk » Sre Dec 14, 2005 4:58 pm

Selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Interesantna tema,

Ako mogu da se nadovezem i pitam nesto u vezi snova.Ja sam prije puno sanjala ali u zadnje vrijeme ne vise.Navece rijetko sta sanjam ali ujutro ako odem spavati poslije sabaha onda obavezno.Iako ne idem odmah posije sabaha, obicno zikrim ucim u Kur'anu, ali ako legnem sanjam ruzne snove.Jedva se razbudim SubhanAllah.Nije mi jasno zasto se neminovno desava i to svaki put.Znam da je pokudeno spavanje poslije sabaha ali nekada ne mogu izdrzati, jer ne spavam dobro navece.

weselam

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Post od medina22 » Sre Dec 14, 2005 7:58 pm

AbuAmRibnFadL napisao:selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu


To je to sestro moja,steknutim povjerenjem u njega,ti ces se opustiti a on ce probijati jednu po jednu barikadu,dok ne pokaze svoje pravo lice.Abdesti se prije nego legnes,u krevetu poruci zikrove prije spavanja i uzivaj.
Hvala ti brate na pomoci,poslusat cu tvoj savijet i sa Bozijom pomoci vidjet cu :)


selam

DONKORLEONE
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Sub Jun 11, 2005 11:11 am

Post od DONKORLEONE » Ned Maj 28, 2006 7:09 pm

EMIRgr napisao:Selam alejkum

Aman ovo i da jeste Dzinn, bas bih bio neki mrsav i neuhranjen :mrgreen:
hahahaha :D
smjesna slika
slicno onim likovima sto su Amerikanci izmislili u Rosswellu.

ni slicno nije dzinima
osim forma usiju

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Pet Jul 07, 2006 9:03 am

medina22 napisao:
AbuAmRibnFadL napisao:selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Sestro medina kada bih ja dosao da tebe posjetim,sta mislis pri prvom susretu da te umjesto lijepo pozdravim ja te opsujem ili umjesto vedra lica budem gruba i osorna lica,kako bi me prihvatila??Naravno bi odbila moje prijateljstvo.Da bi se nasa prijateljska veza uspostavila moram birati rijeci i izraze lica kako bih tebi ostavio utisak.Vrijemenom naseg prijateljstva ce se otkriti ciljevi prijateljstva.Tako je i kod dzinna koji zele nauditi nekoj osobi ,rekoh u proslom komentaru da je cesci slucaj ovog napada zaljubljenost ili dzinna ili covjeka.Vrati se i pretrazi u tvojim snovima sta ta osoba zeli od tebe,jeli ti prilikom snivanja te osobe ta osoba trazila nesto,jeli te tjerala na nesto sto nema veze sa islamom,jeli ti govorila o islamu,jesili tu osobu vidjala na islamska mjesta.Jeli ti otkrivala kakve tajne,jeli ti govorila sta ce biti sutra...itd itd.Ja ti ponovo kazem.Nacini koje dzinni koriste su i ovi,"pretvaranje radi cilja".Mogu ti govoriti iz svoje prakse da je bilo osoba koji su mi govorili da je sve pocelo u snu.Da su im se pokazivale osobe lijepog licca,koje nista nazao nisu ucinile,da bi se vrijemenom transformisale u nesto neodredivo.Jos nesto bih te pitao.Dali si uz prisustvo te osobe sanjala i neke zivotinje ponekad???
Esselamu alejkum brate

Ne nikada osobu nisam sanjala u islamskim mjestima.Sto se tice o buducnosti sjecam se da sam jednom sanjala dan prije nego sto sam trebala imati ispit kako mi ta osoba kaze "sutra neces imati taj ispit opusti se"(nesto tako slicno) i bas je tako i bilo sutradan.Inace prije sam sam sanjala cesce nego sad,dali to ista znaci?Sa zivotinjama ga nikada nisam sanjala,jedino same zivotinje ali to je onako bezveze.

Tog sto ti sanjas on moze u Dzinovskom stvarnoscu da bude Star!!! i Ruzan..U snu mu garant nis vidjela noge od koljena pa do noznih prstiju..!!

selam

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Post od lavica21 » Pet Jul 07, 2006 6:42 pm

Ja cesto sanjam dzina , sanjam skoro uvijek kao ljutog crnca.A jednom sam sklopila oci i dzin mi se pojavio pred ocima , stomak me jako zabolio ,vidjela sam ga ali nebi se on pojavio u pravom svom licu , ne vjerujem da bi jer svaki put kad ga vidim je drugciji , i svaki taj crnac u mom snu je drugciji a uvijek je ljut i zlocast. :evil: :evil: :shock:

selam :)

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Sub Jul 08, 2006 10:27 am

Samra napisao:Ja cesto sanjam dzina , sanjam skoro uvijek kao ljutog crnca.A jednom sam sklopila oci i dzin mi se pojavio pred ocima , stomak me jako zabolio ,vidjela sam ga ali nebi se on pojavio u pravom svom licu , ne vjerujem da bi jer svaki put kad ga vidim je drugciji , i svaki taj crnac u mom snu je drugciji a uvijek je ljut i zlocast. :evil: :evil: :shock:

selam :)
7 puta El-Fatiha
11 puta Felak
11 puta Nas
11 puta Ajetul Kursija

114 puta
Šehidellahu ennehu la ilahe illa huve vel-melaiketu ve ulul-'ilmi kaimen bil-kisti la ilahe illa huvel-azizul-hakim.

to je na dan oko 30 minuta..

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Post od lavica21 » Ned Jul 09, 2006 8:42 pm

Hvala brate boja duge .Kad krenem leci proucim 70 puta ajetul kursi i 100 puta la illahe illallah vahdehu laserike.. odkad sam pocela to uciti vise ne sanjam lose snove o dzinima , a ako sanjam dzina , taj san inace nesto znaci


~selam~

Odgovori