Sta raditi kada je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Kastrioti
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Čet Jan 03, 2013 5:29 pm

Sta raditi kada je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza?

Post od Kastrioti » Uto Jan 22, 2013 10:46 am

Eselamalejkum,
voleo bih da znam sta bi bio najbojle raditi kad je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza,mislim svaki sihirbaz je radio sihr za jednu osobu ili jednu porodicu,oni se ne znaju pa da li oni mogu biti u vezi uz pomoc njegovih sejtana,i sta raditi kada znas ko je taj sihirbaz ili oni sihirbaza?Hocu da cujem sta nas brat Enes kaze u tome,pa i svi vi ako imate nesto?

JasminEmira
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Pet Jan 04, 2013 8:21 pm

Re: Sta raditi kada je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza?

Post od JasminEmira » Sre Jan 23, 2013 6:58 am

Selam alejkum
Citao sam sihirbazi rade sa dzinima,posto dzini obavljaju te zadatke koje nalaze sihirbaz oni ga isto tako obavjestavaju o stanju bolesnog.Tako naprimer odes kod jednog sihirbaza on ti nesto napravi tebi se to ucini slabo pa odes drugom taj drugi posalje svoje dzine koji naprave dogovor na odredzeno vrijeme pa ti se ucini lakse.pa ti opet sejtan neda mira pa odes trecem i tako korakom pocnes tonuti u zabludu i propast.Trazis ustvari pomoc od lopova mimo ALLAHA dz.s.nesto slicno mi se desilo.Neko ce ti ovo bolje pojasniti onako ukratko .

Kastrioti
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Čet Jan 03, 2013 5:29 pm

Re: Sta raditi kada je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza?

Post od Kastrioti » Sre Jan 23, 2013 10:20 am

Selamalejkum,hvala ti sestro JasminEmira na tvom misljenju,ali,

mene mi interesuje sta kaze Enes pa i svi drugi sto imaju znanja oko situacije kada jedna osoba-jedna kuca-jedna porodica je "bombardovana" od strane nekolikih sihirbaza,ovi sihirbazi nisu zajedno fizicno,ali rade istu steto toj osobu/kucu/porodicu,kako je najbolje i najbrze da se resimo ovih sihirbaza kada su u velikim kolicinima kao u ovom slucaju,da li ima neko nesto ozbiljno,to sto sihirbazi rade znam,ali kako ih zaustaviti,sta jedna osoba koja se bavi rukjom bih radio na ovom slucaju,to je ozbilnjo,to sto vas pitam nije samo pitanje vec cela stvarnost, :?: :!: :|

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sta raditi kada je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza?

Post od Haris » Čet Jan 24, 2013 11:11 pm

Tu se čovjek treba postaviti kao i da je jedan sihr i jedan sihrbaz u pitanju. Prije svega, svako se o sebi treba zabaviti, ako je muž nagrbusio jedan problem, on rješava svoje, žena svoje, djeca svoje i td. Svako od njih može pomoći drugom i zajedno je lakše.

Kastrioti
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Čet Jan 03, 2013 5:29 pm

Re: Sta raditi kada je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza?

Post od Kastrioti » Pet Jan 25, 2013 1:46 pm

:) Da da to je jedan put,ali sta bih radio Covek koji se bavi rukjom na ovaj slucaj,kako bih poceo i kako bih isao sve do kraja sa ciscenjem sejtana,koji bi bio najbolji metod kada imamo da radimo sa opsirenih osoba koji ne znaju nista o rukju,ne zele da rade rukju pa samo ako i vezes sa konopcem mozes da mu radis rukje,sta raditi na ovaj slucaj?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sta raditi kada je u pitanju sihr od nekoliko sihirbaza?

Post od Haris » Sub Jan 26, 2013 12:17 pm

Zavisi sve da li se ima pristup njegovoj kući, odjeći, hrani, i da li ima ukućana koji bi surađivali..

Odgovori