Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Ned Mar 03, 2013 10:43 pm

Sellam Alejkum sestro Nina111,citao sam te,imam i ja strah jaki,poslije straha me napane panicni napad,tresem se,panika me napane,kod mene je od stresa,nagomilanih stresova,i ti si imala stres.kad se nerviram,nasikiram eto napada panike.izbjegavaj pusenje ako pusis,kahvu,coca colu,ne sekiraj se to sve aktivira napade panike citao sam doktora o tome i istina je,ja sam to vidio kod sebe.dobila si taj sok,nije to opasno,ne boj se nije niko umro od panicnog napada ni poludio,u Sad-u 40 miliona pati od panicnog napada,ja to imam,dok sam pod stresom eto odmah straha i panike,ne panici eto odmah panicnog napada.eto odmah sejtana l.a i on ti povecava strah.mozda je kod tebe sihr..urok ili dzinovski napadi.uci kur'an,zikri,klanjaj,radi dobre stvari,mani se harama. kad te napane strah uci odmah HASBUNALLAHU VE NI'MEL VEKIL.cesto to uci Ajetul kursiju,Ihlas,felek i nas.Ne sekiraj se,ne srdi se,sve ti govorim iz iskustva.Sad slusam radio Bir,voditeljica citira hadis Poslanika s.a.ws kako je dosao covjek Poslaniku i rekao mu:Bole me prsa,na to mu Poslanik s.a.w.s rece uci Kur'an.Kur'an Allahovom voljom lijeci sve,al moras u to vjerovati i oslonit se na Allaha dz.s.uci Kur'an,Fatihu,Elif-Lam-mim,pogotovo ajetul kursiju..3 zadnja ajeta sure El-Bekare,ihlas,felek i nas,to je stit od Sejtana l.a i svakog zla,uci 100x Estagfirullah,100x Subhanallahi ve bi hamdihi.Sve je ovo iz hadisa sestro.

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Ned Mar 03, 2013 10:54 pm

Edine mozda je psiha,mozda je dzinsko djelovanje,imao sam i ja to,imam jos al ide bolje,bolje da se sestra testira.Ja sam joj sve naveo sta da radi.

AishaAlisa
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Ned Mar 03, 2013 7:59 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od AishaAlisa » Pon Mar 04, 2013 4:38 pm

Es selamu alejkum brate Edine.
Da li znas nekog ucaca rukje i da li ima ijedan od ucaca da ce da primi bez mahrema. Vec sam napomenula da sestra nema mahrema (otac joj je poginuo, nema brace, nema dajdze. Ima samo amidzu koji zivi dosta daleko, a i da ga zamoli da dodje da je odvede ne bi to uradio, jer ne vjeruje u nevidljivi svijet).

Ja bih je odvela ma gdje da je taj ucac, samo da joj pomognem, jer je uistinu divan insan i ne bih da se "pati", a jedino sto sada mogu je da dovim za nju...

Da vas Allah nagradi...

Selam

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od EdinM » Sre Mar 06, 2013 8:34 pm

Draga sestro u islamu, da tebe Allah nagradi a i nju svakako. Nisam bas upoznat da li moze, ali ako je situacija tako bas slozna, mislim da se ipak moze, da probas ti otici s njom. Jer Allah zna najbolje sta je u nasim srcima, i sta je nas nijet. Ipak je situacija delikvatna i slozena, tako da razumijem te u potpunosti, ali ipak bih ti predlozio da se posavjetujes s bratom Enesom jer ipak je on uceniji od mene. Selam

AishaAlisa
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Ned Mar 03, 2013 7:59 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od AishaAlisa » Sre Mar 06, 2013 8:41 pm

EdinM napisao:Draga sestro u islamu, da tebe Allah nagradi a i nju svakako. Nisam bas upoznat da li moze, ali ako je situacija tako bas slozna, mislim da se ipak moze, da probas ti otici s njom. Jer Allah zna najbolje sta je u nasim srcima, i sta je nas nijet. Ipak je situacija delikvatna i slozena, tako da razumijem te u potpunosti, ali ipak bih ti predlozio da se posavjetujes s bratom Enesom jer ipak je on uceniji od mene. Selam
Amin, we ijjake!

InsAllah, uspjet cemo nesto uz Allahovu pomoc
Jos jednom, hvala mnogo! SELAM

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od EdinM » Sre Mar 06, 2013 8:46 pm

Onaj koji se nevoljniku, kad mu se obrati, odaziva (judžību), i koji zlo otklanja i koji vas na Zemlji namjesnicima postavlja. – Zar pored Allah postoji drugi bog? Kako nikako vi pouku da primite! –

(en-Neml, 62.)

We Selam, puno hajra zelim, i da se uz Allahovu pomoc izljeci .

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Čet Mar 07, 2013 11:07 pm

we selam sestro ona ima iste simptome kao ja znaci taj neki strah od obaveza, braka i svega nekako ne mogu ni objasniti vise sta je,ujutru imam jake weswese i onda ceo dan mi ide naopako,nekada mi se tresu ruke,nekada noge,lupanje srca ali trudim se koliko mogu da ustrajem u tome i molim se dragom Allahu dz.s. da nam pomogne i otkloni muku, sto je rekao Edin treba steci Allahovo zadovoljstvo i sve sto radimo treba raditi u ime naseg Gospodara da bi se On smilovao i spustio milost na nas i nasa srca amin,, ali Allah najbolje sto je to dobro za nas ,,, hajr ,,,
selam ,,,

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Čet Mar 07, 2013 11:26 pm

Samko Allah da te nagradi i sve koji mi pokusavaju pomoci vec neko duze vrijeme se lijecim od toga straha i panicnih napada, skoro sam bila na rukju ustanovilo se da imam i sihir rastavljanja,,:( pokusavam izbeci lijekove za smirenje ili antidepresive,jednom sam i popila lijek za smirenje ali mogu reci samo sam dobila vrtoglavicu i nista vise,znaci stalno sam pod abdestom,namazi,zikr,Kur an, sve je u savrsenom redu i uz Allahovu pomoc ide na bolje,, Allah da vas nagradi za ovaj forum ,,
nase je da se molimo Allahu i da steknemo NJegovo zadovoljstvo amin,,,
HVALA VAM PUNO SELAM ,,, :)

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Pet Mar 08, 2013 12:55 am

Amin Nina,i tebe sestro,imam i ja sihir i panicne napade,mafija mi napravila,ima ona svijet ahiret,evo ti savjete kroz moje iskustvo,ja to radi,klanjaj,uci kuran,ako ne znas slusaj el bekare,el bekare pale sihr,svaki dan slusaj,klanjaj,zikri cesto,uci ajetul kursiju cesto,ihlas,felek i nas,kad te napane strah prouci Hasbunallahu ve ni'mel vekil,i uci felek i nas,hodaj radi,kad ti dodje panicni napad ne odapiri se,neka svoje odradi,ne boj se,niko nije umro ili poludio od toga,u SAD-U 40 milijona ljudi pati od takve bolesti,znaci nju brzo aktivira stres,srdzba,sekiracija,to sve izbjegavaj.ima jos nesto,pravilno disi na nos duboko uzdahni lagano kroz usta izdahni,vjezbaj,panicni napadi mogu dolazit od stresa,drugo i od sihra..dzinski napada.slusaj svaki dan el bekare,ta sura pali sihr,muzike se mani,serija harama,nemoj rukju slusati sama,el bekare mozes,sve ti ja dajem savjete iz mog iskustva,savjete ucenjaka,psihologa.ja popijem po potrebi lijek,popij i ti,al ne cesto,pij minerale,vitamine c,b,d itd,da ti ne pane imunitet itd,neka ti Allah dz.s pomogne,s amo ne panici

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Pet Mar 08, 2013 9:17 am

selam svima,halalite mozelimi iko od vas reci zasto mi sad opsjeda razum,subhanallah,sekunda mi dodze da pocinim ubistvo,halalite al sta trebam odradit kad mi zaposjedne razum,selam

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Pet Mar 08, 2013 10:27 am

slavuj sellam,Sejtan l.a te nagovara da ucinis samo ubistvo nedaj Boze,kad ti to dodje prouci 3x Euzu-bismilu,uci ajetul kursiju,felek i nas,opet se testiraj audio rukjom,mozda su sejtanska dosaptavanja,sihr,urok itd...klanjaj uci kur'an ili slusaj el bekare pa ces vidjeti kako nestanu ruzne misli.sellam

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Pet Mar 08, 2013 11:25 am

selam brate samko,da te allah nagradi svakim hajrom insallah,kad si mi dao ovaj savjet,jer ovo je ludilo sta mi se mota po glavi,strahota,i onda mi odjednom udze u razum da allah sacuva svakog ja rabbi,

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Pet Mar 08, 2013 2:13 pm

Amin brate Slavuj i tebe,da ti Allah dz.s pomogne,koje siptome imas?slobodno reci?Imas Enesa vlasnika portala koji lijeci moze ti pomoci,pa EdinaM,Harisa.Uci ovo sto sam ti rekao,znam kako ti je,neboj se nece ti ABD nista biti samo se Osloni na Allaha dz.s,namaz,zikr,kur'an.testiraj se rukjom.

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od EdinM » Pet Mar 08, 2013 3:36 pm

Kad ti dodju crne misli takve, sjeti se uzvisenog Gospodara, Allaha dz.s i sjeti se toga kako bi stao pred njega da sam sebi oduzmes zivot, a znas sta Kuran kaze o samoubistvu. Allah odredjue kad ce kome smrt, a ne mi sami sebi. Drzi se propisa koje nam je Allah propisao, i drzi se sunneta poslanika s.a.v.s i vidjet ces napretka insaaAllah ;) Selam

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pet Mar 08, 2013 6:30 pm

selam slavuj,, ti imas weswese-crne misli, sejtan te nagovara na najogre ali slusaj kada covjek ubije samog sebe on ne ubija sebe vec Allahovog roba,,i onda zna sta mu sleduje, molim dragog Allaha da ti se smiluje i ukloni muku sa tebe, dobro bi bilo da budes stalno pod abdestom, jer to je zastita protiv sejtana,zikr jutarnji i vecernji,namazi, uci sve ovo sto ti je Samko napisao,,,
dobro bi bilo da odes na rukju kod nekog ucaca da se proveris ,,
Allah nam je Kur^an spustio kao lijek zato brate iskoristi ga,,
selam

Odgovori