Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je Pet Okt 31, 2014 11:23 pm

Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
 Ismet Isaa Jasarevic 
Autoru Poruka
Posmatrač

Pridružio se: Sre Sep 24, 2014 6:57 pm
Post Ismet Isaa Jasarevic
Je li ispravan ucac ?

Allah vas nagradio .

Čet Sep 25, 2014 12:15 pm
Posmatrač

Pridružio se: Sre Sep 24, 2014 6:57 pm
Post Re: Ismet Isaa Jasarevic
Samo bih volio da mi jos neko sa foruma potvrdi da je ispravan , jer ima svega danas :( .

Pet Sep 26, 2014 9:29 am
Posmatrač

Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 8:58 am
Selam alejkum izbjegavajte ovog tipa, tvrdi da ima neke keramete i da je svaki njegov pacijent izliječen, prekrije oči rukom i onda uči ajetul kursijju tvrdeći da ima keramet da vidi gdje je sihr, priča mu je nedosljedna, kaže da može dodirom svog prsta da spali džine da mu je Allah dao taj keramet. Izbjegavajte ovakve tipove idite kod provjerenih ljudi, poput Enesa, nemojte da vam neko na vašoj muci uzima pare vjerujte ima i takvih ljudi.

Uto Okt 07, 2014 3:46 pm
Mlađi član

Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am
bisniak imas li dokaza protiv ovoga jasarevica ja sam isto od tuzle kazem imam jos nekakvih manjih problema ali onoliko koliko sam cuo i vidijo nebih ga ljudi trazili po cijeloj evropi e sto se tice placanja neznam kako uzima ali zna se ko zavli veliku cijenu znaj da radi samo za lovu ,ali pogledajte recimo karamukica pa drndica ima njih koliko hoces ljudi nejmaju svoju cijenu das koliko imas kupis normalno med ko i svugdje nauceno ulje i vodu ko i svugdje i tako ali svasta se prica price su price ,al su djela djela ,sada ljudi koji ovim se poslom bave ima ih podosta da su toliko brzo kapital stvorili imaju auta bijesna kuce sredzene imaju sve i ja se pitam otkud ovolika bolest bas u bosni poslije rata nejma sta nas nece pogoditi neznam ali najvise ima sada ovih koji lijece tako mala bosna a toliko lijecnika i hodza i parapsijologa bijonergicara samo kazem ustani tito iz groba i onu nasu policiju i zakon pa da poceramo te prevarante i ostaplere koje ljudima uzimaju zadnji dinar iz dzepa veceru sa stola uzimaju za neko lijecenje ,da nam bog bude na pomoci

Sre Okt 08, 2014 11:53 am
Posmatrač

Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 8:58 am
100KM i još 100KM od Tuzle do Sarajeva što dođe, kažem ti uzme prekrije oči i uči ajettul kursijju kao ima taj keramet da otkrije gdje je sihr pa onda kaže ima keramet da spali prstom džine i kao to ne može nijedan učač osim njega. Kaže imate sihr u temeljima pa onda kaže ti si popila sihr, rekao pacijentici da je izliječena sutradan stanje isto nikakve promjene i koji to učač rukje izliječi SVAKOG pacijenta od prvog tretmana? Allah je taj koji liječi niko ne može da garantuje ovakve stvari. Ko kaže da je tražen po čitavoj Evropi, da je on toliko tražen ne bi imao vremena da se dopisuje sa ljudima po facebooku, i kad je Meki Torabi došao u Sarajevo stotine hiljada ljudi su mu išli što opet ne znači da je ispravan. Ja ovog tipa ne bih nikom preporučio, ali ljudi traže sebi lijeka pa lako nasjednu na svakava obećanja i priče.

Čet Okt 09, 2014 9:30 am
Mlađi član

pa ja dobro sam reko stanje bosanskog drustva samo kazem nadrljali smo ko zuti lud zbunjen normalan sta se sve radi sa narodom,al hajd kada covjek ima problema pa trazi lijeka a ove ili ovi koe kakvi lijecnici ucaci ili bilo ko boli njiha njonjo ja sam licni poznavao upoznao jednog hafiza iz sarajeva koji mi kaze ja sam isao na noge jednoj fameliji u austriju i od jedne ucene rukije sam je izlijecijo i kaze moj put i sto sam ucijo 1000 evra sam naplatijo i kaze jos usput sam jos nekoliko pacijenata imao i da je skupijo oko 2500 evra za par dana voza frajer najnoviji dzip ,i kaze sve u ime allaha pa pogledajte ljudi moji kako ti koji uce i lijece kako zive zive ko grofovi imaju sve i svasta ,ja se pitam i pitacu se do god sam ziv odkud ovolika masa tih lijecnika u bosni i odkud toliko bolesnih u bosni pa nije valjda da sejtani i dzini samo napadaju bosnjake bosance muslimane ,sada ce neko reci sve je do nas ali ja sam zivijo i u proslom sistemu yuge nase pa to prije jeste bilo ne kazem ali ovo se siri ko neka kuga ma da nam allah bude na pomoci ali ovo nejde na dobro ili smo mi toliko pokvareni bosnjaci bosnje da se na nas lijepe dzini i sejtani samo nas napadaju samo kazem nadrljali smo ko zuti toliko od mene kome se svidza ili kome se ne svidza moje pisanje barem to je moje misljenje selam

Čet Okt 09, 2014 2:06 pm
Site Admin

Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Hajde kamilice, popusti nas malo sa svojom historijom.
Isto radi i taj Isa kao i taj tvoj sto ga navodis.Ode vani, prouci rukju par minuta, naplati 1000 KM i kaze izlijecen si.
Nije vrijedan da se prica o njemu i njemu slicnim.

Čet Okt 09, 2014 8:53 pm
Profil WWW
Mlađi član

enese brate pod jedan taj hafiz nije moj nisam ga ja vezao za sebe ,al sam ga licno slusao sta covjek prica,nemoze meni niko zabraniti moje misljenje,scako ima pravo na svoje misljenje niko nije corav pa da nevidi stanje naseg drustva u kojem se svi nalazimo,istina boli zar ne,hodze zive u bosni ko bubreg u loju ,sta ima tu lose da se jos doda,selam.

Pet Okt 10, 2014 12:09 pm
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 8 Posta ]