VESVESE

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Islam u srcu
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Maj 17, 2011 10:18 am

VESVESE

Post od Islam u srcu » Sre Apr 03, 2013 7:50 pm

Esselamu alejkum,
interesuje me da mi kazu svi oni koji imaju problema sa sihrom na koji nacin se sihr manifestuje kod njih, kako utice na njihov zivot, da li imaju problema sa vesvesama i koje ih vesvese najvise muce? Da li imate problema sa nezeljenim mislima, one koje vas stalno napadaju, misli koje normalan covjek ne bi pomislio, misli koje vas strase, uznemiravaju koje stvaraju tugu, nervozu, napetost. Kako se borite sa tim?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: VESVESE

Post od Haris » Sre Apr 03, 2013 8:48 pm

Ima vala šta hoćeš :D

Kreneš od misli ko je napravio, zašto je napravio, jel to komšija, tetka, strina, mama, babo, jesil ti sam.. Znači toliko to ide duboko da sumnjaš sam na sebe.. Onda i to, nervoza, napetost, svašta nešto. Treba izbjegavat osamljivanje, ne dopuštat mozgu da razmišlja o tim stvarima.

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: VESVESE

Post od EdinM » Sre Apr 03, 2013 9:12 pm

Kad te takve misli safataju, jednostavno svoj mozak preokupiraj s necim drugim. Kad te zadesi npr strah od smrti, to je cesta pojava, jednostavno izgovori Inna lillahi ve inna ilejhi radziun,to je nesto sto se ne izbjegava. Jednostavno se preokupiraj lijepsim stvarima, nedaj mozgu da te savlada ipak ti upravljas s njim. Selam

Odgovori