Sanjam kako mi ona pravi sihr

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Elif Lam Mim
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Čet Feb 14, 2013 11:05 am

Sanjam kako mi ona pravi sihr

Post od Elif Lam Mim » Uto Jun 18, 2013 7:18 am

Prosli put kad sam se Allahovom voljom izlijecila od sihra, proslo je nekoliko mjeseci, pa sam ja pocela sanjati strasne snove o sihrima i uvijek su bile vezane za jednu te istu osobu (npr. sanjam kako mi ta osoba pravi sihr itd). Odprilike tad su ponovo moji problemi poceli i kasnije se ispostavi da je sihr opet napravljen i ja opet pocnem lijecenje.. nisam skroz izlijecena ali borim se terapijom... i neku noc opet sanjam kako mi ta osoba pravi sihr!! Sanjam kako mi daje vodu da pijem a ja vidim neki kao prah u vodi i odbijem, te voda nakon nekog vremena postade skroz crna. Pocinjem zikriti u sebi pred njom a ona me gleda zlim pogledom. Nakon toga sanjam da idem negdje jesti i kad sam pojela hranu, vidim isto crnilo u svojoj hrani kao sto je bilo u vodi, i ja postajem u snu svjesna da sam pojela njen sihr..

Ovo sam sanjala odma nakon sto sam zaspala poslije sabaha i probudila sam se nakon 45 minuta i sjecala se svakog detalja sna. Da li ovi snovi ista znace? Da li je ta osoba zaista ta koja mi ovo pravi?

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Sanjam kako mi ona pravi sihr

Post od Senad » Uto Jun 18, 2013 7:47 pm

Elif Lam Mim napisao:Prosli put kad sam se Allahovom voljom izlijecila od sihra, proslo je nekoliko mjeseci, pa sam ja pocela sanjati strasne snove o sihrima i uvijek su bile vezane za jednu te istu osobu (npr. sanjam kako mi ta osoba pravi sihr itd). Odprilike tad su ponovo moji problemi poceli i kasnije se ispostavi da je sihr opet napravljen i ja opet pocnem lijecenje.. nisam skroz izlijecena ali borim se terapijom... i neku noc opet sanjam kako mi ta osoba pravi sihr!! Sanjam kako mi daje vodu da pijem a ja vidim neki kao prah u vodi i odbijem, te voda nakon nekog vremena postade skroz crna. Pocinjem zikriti u sebi pred njom a ona me gleda zlim pogledom. Nakon toga sanjam da idem negdje jesti i kad sam pojela hranu, vidim isto crnilo u svojoj hrani kao sto je bilo u vodi, i ja postajem u snu svjesna da sam pojela njen sihr..

Ovo sam sanjala odma nakon sto sam zaspala poslije sabaha i probudila sam se nakon 45 minuta i sjecala se svakog detalja sna. Da li ovi snovi ista znace? Da li je ta osoba zaista ta koja mi ovo pravi?
Ne opterećuje se da li je to ta osoba .

Kako znaš da si bila izliječena?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sanjam kako mi ona pravi sihr

Post od Haris » Čet Jun 27, 2013 8:24 am

Možda se džinni igraju, hoće da naprave razdor između tebe i te osobe. Leži sa abdestom, ajetul kursija i to, špricaj krevet naučenom vodom.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sanjam kako mi ona pravi sihr

Post od elma np » Pet Jun 28, 2013 9:48 pm

Selam alejkum,i ja sam isto sanjala osobe koje mi prave i jos uvek ih sanjam,kada sam pocela sa terapijom ucena voda,med i maslinovo ulje odmah su poceli i snovi,mada sam ja pre lecenja videla ko mi pravi sihre tako da sam videla da su snovi tacni,tako da kod mene je istina pa sam sigurna da je i kod tebe ista situacija znaci u snu ti se pokazuje osoba koja ti pravi sihre,najbolje da nista od te osobe ne uzimas niti da jedes niti pijes,ama bas nista od te osobe da uzimas niti da joj bilo sta dajes ili pozajmljujes.Narocito cuvaj svoje slike!Ako imas fejsbuk ne stavljaj nikako svoje slike,cuvaj dobro sve svoje licne stvari.I jako vazno obavezno budi pod abdestom kada je ta osoba u blizini i jako pazljivo i neprimetno posmatraj njeno ponasanje.Tako npr.mozes primetit razne stvari a sve zavisi sa kakvim dzinima i sejtanima saradjuje ta osoba.Npr kod osobe koja saradjuje sa jevrejskim dzinima mogu se videti razni simptomi:kolutanje ociju i drzanje ruku u dzepovima dok razgovara sa ``zrtvom`` tj. osobom kojoj pravi sihre,unosenje ostataka od ``zrtvine``hrane i soka posle jela u kupatilu,ispiranje samo ``zrtvinog`` tanjira posle jela,ocajnickog pokusaja da dodje do ``zrtvinih`` licnih stvari pa cak i kradje slika,parfema,odece,obuce,ceslja itd.Inace takve osobe uzimaju stvari od zrtve i ako se radi o zapaljivim stvarima obavezno ih zapaljuju u kasnim nocnim satima od 00.00 pa do ujutru pre izlaska sunca,oni te zrtvine stvari stavljaju u posude od gline,stavljaju crvene krpe ili marame preko glave,mrmljaju u sebi neke njima poznate reci i udisu taj miris od tih zapaljenih stvari,to je najcesca vrsta sihra koju prave a koristi se za unistavnje zdravlja,lomova nogu ili ruku,saobracajnih nesreca itd.Malo opsirnije neki drugi put ali uglavnom ni kada se izlecis ne prestaj sa terapijom ucena voda,med i maslinovo ulje.Ja nikako sa tom terapijom ne prestajem.Selam alejkum

Odgovori