kada se nešto izgubi

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Fudo
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 5:58 am

kada se nešto izgubi

Post od Fudo » Pon Nov 21, 2005 4:58 pm

Selam alejkum braco i sestre

Imam jedno pitanje koje je meni u ovom trenutku vrlo važno, pa bih cijenio ukoliko ima neko odgovor koji bi mi mogao pomoći ili da me uputi .

Na poslu mi se desilo da sam zagubio jedan-papir-(dokument) koji je vrlo važan za posao kojim se bavim. Činjenica je da sam taj papir imao , da su ga javno mnogi ljudi vidjeli i gledali u sklopu njihovog posla.

U jednom trenutku kad mi je isti zatrebao , desilo se da ga ne mogu neci ni na koji način. Sve stolove i ormare sam se pregledao po nekoliko puta sam i uz pomoć drugih ali papira nigdje.

Odmah , čima sam to primjetio , poceo sam učiti samo da me dragi Allah sačuva kakvih dušmana , jer svašta je moguće

Znam da ima načina da se pokuša nešto sa istihara namazom ili dovama ,ali nisam siguran da znam pouzdano šta bih i kako trebao učiniti, pa ako možete dati neki savjet bilo bi mi drago.

Hvala unaprijed i da Vas dragi Allah nagradi sve

Fuad

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Pon Nov 21, 2005 10:13 pm

Selam alejkum

Klanjaj dva rekata i i poslje toga zamoli Allaha iskreno da ti vrati izgubljenu stvar.....Ako Allah htjedne vratice ti je....

Hakim biljezi hadis da ako izgubis neku stvar klanjas dva rekata i prije samog selama proucis ovu dovu :
Allahume jaa hadijed dalaali we radded daaleti erdid alejje daalletii bi izzetike we sultaanike fe innehaa ataaike we fadlike...
( Nije mi poznat vjerodostojnost ovog hadisa)

Odgovori