Važno pitanje...

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
prolaznica
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 12:20 pm

Važno pitanje...

Post od prolaznica » Ned Jul 21, 2013 4:04 pm

Selam.

Imala bih pitati nešto jako važno, nadam se da ću dobiti odgovor.
Naime, davno je ustanovljeno da imam crnu magiju na sebi, pravljenu na mrtvačku vodu i zemlju od strane osobe koja mi je rod rođeni i koja je toliko zla da je bila u stanju naškoditi djevojčici od 2-3 godine (samo da bi napakostila mojoj majci), i hvalila se poslije da mogu ići i na kraj svijeta ali lijeka neću naći. Prođoše godine od tada a ja lijek i ne nađoh, zaista.
Navodno je to toliko jako i često se obnavlja...
Eh sad, bitan dio je da je ta osoba sada teško oboljela (starost), pa se pokajala za sve zauzvrat tražeći halal.
Zanima me, pošto je toj osobi ostalo još malo života, mogu li očekivati poboljšanje nakon njene smrti, kad se to više ne bude obnavljalo...
Znam da sam se ružno izrazila ali, zanima me.

hvala puno

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Važno pitanje...

Post od EdinM » Pon Jul 22, 2013 8:52 pm

Selam Alejkum cjenjena sestro. Molim Allaha s.w.t da ti olaksa.

Prije svega ko ti je ustanovio, sta ti je ustanovio, kakvu crnu magiju, kakvu vodu kakvo sto?. Ko ti je rekao da je ona?...Ispravan ucac rukje "nikad" ne prica o tim stvarima osobi koju lijeci, a pogotovo ne da kaze ko je pravio sihr. Prosle godine a ti nisi nasla lijek?. Jesi ga trazila na pravoj adresi, u apoteci, gdje vec. Ona se razbolila i ti sad se pitas hoces li joj halaliti?...

Draga sestro da ti kazem nesto sto ce ti koristiti inshAllah. Nista se ne desava u nasim zivotima bez razloga, nekom bolest dodje radi iskusenja s kojim Allah dragi zeli da ga ocisti od grijeha, nekom zbog kazne, nekom zbog kadera itd itd itd. Uzrok tvoje bolesti ne mora biti ta "zena" koja ti je pravila "crnu magiju" vec mozes biti sama ti. Koliko si se posvetila dragom Allahu iskrena nijeta?! Ne trebamo biti ostrokriticni na druge po pitanju toga, vec trebamo sami sa sobom rijesiti probleme, jer vecina problema smo mi sami, a da mi to i ne znamo. Prava apoteka za sve probleme jeste casni Kuran, a najbolji ljekar jeste dragi Allah. Sto se te zene tice samo dragi Allah zna kad ce ona umrijeti, moze tako u toj hasti lezati jos dugo dugo godina a da ne umre, tako da ne mozes napisati ostalo joj je jos malo vremena, jer mozes i ti i ja prije nje umrijeti, smrt nam je bliza od kragne za vratom. Da mene pitas sta da uradis, ako ti je ta vec zena po tvom misljenju nanijela zlo ili sta vec jeste da joj draga srca halalis i da se okrenes od toga potuno. Sto se tvog stanja tice i tih opisanih stvari to samo dragi Allah zna kad ce biti i kako ce biti. Tvoje je da se uzdas u Svevisnjeg, da se prihvatis iskerno vjere a ne radi izljecenja, i da dovis Svevisnjem....
I na kraju da ti odgovorim u vezi tvog poboljsanja:

"Zaista Allah nece promjeniti stanje jednog naroda dok on sam sebe ne promjeni" (Er-Ra`d, 11)

Odgovori