Simptomi prilikom slušanja rukje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
HanadiS
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Avg 20, 2013 11:30 am

Simptomi prilikom slušanja rukje

Post od HanadiS » Uto Avg 20, 2013 11:41 am

U posljednje vrijeme imam osjećaj kao da se dešava nešto naopako, sve mi ide nizbrdo, a posebno otkako sam konačno našla čovjeka koji je moj savršen par. Slažemo se, lijepo nam je, oboje smo muslimani, nadopunjujemo se, ali nedavno mi je otvoreno priznao da ne može bez mene, ali da ne može da me "voli" kao što je to bilo slučaj do nedavno. Ne želi da se rastanemo, želi da ostanemo zajedno i da se izborimo, a pretpostavili smo da je riječ o sihiru, jer ima par ljudi koji bi rado da nas ne vide skupa, iako smo već planirali započeti zajednički život, uz Allahovu pomoć.

Pročitala sam na netu da je moguće provjeriti postojanje sihra slušajući rukju, što sam sinoć uradila. Našla sam na internetu i pustila sebi na slušalice, sjedila sam potpuno opuštena. U jednom momentu me steglo u prsima da sam jedva disala, pa je popustilo...zatim je mišić na lijevoj nozi počeo titrati i onda stao...negdje na sredini rukje, obje noge od koljena pa na niže kao da su boli milioni iglica, zatim mi je srce ubrzano lupalo, vrućina mi krenula od stomaka ka gore, a na kraju me zabolio želudac. Kad je rukja završila, nestali su i ti simptomi, ali je ostalo ubrzano lupanje srca.
Molim da mi pomognete i kažete, da li su ovo simptomi da postoji neki sihir i da li mi je preporučljivo da i dalje sama sebi puštam rukju i slušam je???

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Simptomi prilikom slušanja rukje

Post od EdinM » Uto Avg 20, 2013 12:07 pm

Allah dragi zna najbolje. Rukjom se provjeri ujutro po ustajanju odmah, ili poslije aksama, jer se cesto zna desiti da covjek procita simptome rukje na netu i pusti sebi rukju i umisli takve stvari. Zato bolje kazem ujutro po ustajanju abdesti se lezi i slusaj, pazljivo slusaj Rukju, ako ti misli budu letjele na stranu dunjaluka i ako stalno odlutas negdje i ne mozes se skoncentrisati na samu rukju to moze biti jedan od simtpoma. Ukoliko je sihr rastavljanja neki od simptoma na supruzniku na kojem je napravljeno moze biti srdzba prema drugom supruzniku, nemarnost, lose ponasanje, svadja itd. Uglavnom sve kroz par dana saberite zajedno, a povrh svega dovu uputite dragom Allahu da vam pomogne. Ako pak vidite da nesto ne stima, preporucujem vam da potrazite ispravnog brata koji lijeci po praksi suneta i Kurana casnog, jer ce vam on dati najbolje smjernice kako i sta da uradite. Da vas Allah nagradi, podari hajra i snage da prebrodite iskusenje. Selam

HanadiS
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Avg 20, 2013 11:30 am

Re: Simptomi prilikom slušanja rukje

Post od HanadiS » Uto Avg 20, 2013 12:48 pm

Hvala na brzom odgovoru.O sim,ptomima rukje nisam uopste nista ni citala,tako da nisam ni znala koji su,pa se zato ovim putem i informisem. Ja sam rukjuslusala netom prije aksama,ne znam da li to igra neku ulogu? Jutrom mi je tesko jer na posao idem jako rano,a rukja traje 40 i kusur minuta.Vidjela sam ovdje na nekoliko postova,ako sam dobro shvatila,da brat Enes lijeci Kur'anom? Hvala jos jednom i Allah vas nagradio. Amin!

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Simptomi prilikom slušanja rukje

Post od EdinM » Sre Avg 21, 2013 8:37 pm

Da brat Enes lijeci ispravno, da ga Allah dragi nagradi.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Simptomi prilikom slušanja rukje

Post od Enes » Pet Avg 23, 2013 4:59 am

Allah lijeci, Enes i ostali samo uce rukju ;-)

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Simptomi prilikom slušanja rukje

Post od EdinM » Ned Sep 01, 2013 10:07 pm

To naravno brate Enese. Pogresno sam se izrazio, ali je poenta shvacena :)

Odgovori