Trazim pomoc ili savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Selver1992
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Dec 04, 2013 7:07 pm

Trazim pomoc ili savjet

Post od Selver1992 » Sre Dec 04, 2013 7:24 pm

Eesellamu allejkum ...Imam jedno pitanje ili molbu..obolio sam od sihira odnosno dzinice koja je zaljubljena u moje tijelo..isao sam efendiji lijecio se 2 mjeseca i malo mi je bilo lakse imao sam 7 dzina i isjerao ih je efendija samo je osto jedan dzin koji mi stvara probleme u prsima i citavom tijelu nesanicu mi stvara, ruzne snove imam, neravnomjeran rad srca sad je ubrzano sad usporeno bukvalno ih vidim kako hodaju sve crve mrlje kako se pojavljuju i prodje toliko brzo.Efendija kod kojeg idem kaze da dzinica nije muslimanske vjere takodjer po polnim organima osjetim kao da mravi hodaju dijelovi tijela mi utrnu i bole..pijem naucenu vodu mazao sam se maslinovim uljem i pijo tako i med isto sam jeo..ali ta dzinica posto je efendija s njom uspostavio komunikaciju i zeli da predje u nekog drugo insana ali ne islamske vjere vec bilo koje druge..uradio sam i hidzamu 3 casice su mi postavili u donji dio ledja tacnije na krsta prije 2 dana i izvukli su mi nesto u jednoj casi kao ugrusak krvi debljine prsta na ruci i neciste krvi.ali nece na usta da izadje nikako pa bih vas pitao za savjet sta dalje da se radi?

belmin123
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Nov 17, 2013 1:22 pm

Re: Trazim pomoc ili savjet

Post od belmin123 » Uto Dec 24, 2013 5:19 pm

We selam,

Tevba,Namaz, nocni namaz, zikr, ucenje Kur'ana, slusanje Kur'ana.Pokusaj sto vise klanjati u dzematu, i sa Allahovom voljom ce sve bit uredu. Koliko znam moze izaci i na stolicu, tako sam cuo.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Trazim pomoc ili savjet

Post od kamilica » Uto Dec 24, 2013 11:19 pm

pa kad je izaslo sest ,valjda ce i taj sedmi napolje,ali mene brine ipak je tomalo pretjerano da imas sedam komada da nije malo puno pa to je jedna ekipa od sedam komada i odkud hodza zna da ih je istjerao sest,malo me to brine sve tvoje izlaganje i pisanje-

belmin123
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Nov 17, 2013 1:22 pm

Re: Trazim pomoc ili savjet

Post od belmin123 » Sre Dec 25, 2013 1:33 pm

Citao sam u nekom tekstu da je u Enesa kod jednog slucaja bila cijela vojska. Selam

Yasmina
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Dec 27, 2013 6:28 pm

Re: Trazim pomoc ili savjet

Post od Yasmina » Pet Dec 27, 2013 7:54 pm

Selam.Moj problem je vazan za strah od šejtana,koje sanjam u najgorem liku i obliku.Unazad nekoliko godina često sam sanjavala zmije,užasno velike zmije s velikim glavama,od kojih u snu ja bježim,međutim u posljednje vrijeme sanjam šejtane.Kad sam sama,uvijek učim i okrećem se iza sebe,na svaki zvuk ja se trzam.Prije nekoliko sedmica navečer sam krenula na spavanje,i prije spavanja krenula učiti sure,uvijek učim naglas,proučila Euzu i krenula El-Fatihu,međutim pluća su mi zadrhtala i iz mene se čuo još jedan glas,koji kao da je dopirao iz pluća.Ja moram spomenuti da puno stvari u mom životu ne idu kako treba,hvala Allahu dž.š. zdrava sam ali često me nazivaju baksuzom,jer sam puno stvari izgubila u životu što se ponekad ne da objasniti zašto.U zadnje vrijeme sam postala i jako bezvoljna,pomalo mrzovoljna,najradije bih bila samo u kući,ali to često pripisujem svom nezadovljstvu zbog nezaposlenja.Htijela sam otići kod jednog efendije da ga pitam za savjet,igrom slučaja rekao da nazovem drugi dan za termin,u međuvremenu kaže mi osoba koja ga je posjetila da on ima/stavlja cijenu za svoje usluge,što se meni učinilo ne primjereno,s toga odluči da ovdje potražim savjet.Htijela bih spomenuti još jednu stvar.Kad smo usleli u sadašnju kuću,moja tetka je pronašla u vazni sa cvijećem neki svežanj,koji je ona odmotala i tu se nalazio kao neki trn.Prije 5 godina,na jednoj strani kuće je ugledala red ukucanih eksera,hodža joj je objasnio kako da to otkloni.

Ebehric
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Dec 19, 2013 8:06 am

Re: Trazim pomoc ili savjet

Post od Ebehric » Uto Jan 07, 2014 10:56 pm

Esselamu alejkum...Yasmina ja ne bi baš pametovala pošto i sama do prije mjesec dana nisam znala ništa o gajbu .ali sudeći po tvom pisanju ja bi se obratila učaču rukije (npr.Enes Beganović),zavisi odakle si...ili probaj sa audio rukijom na ovoj stranici .
Prvo malo više pročitaj o tome,ima različitih foruma i stranica pa možda pronađeš nekog sa sličnim iskustvom.
Kao prvo 5 namaza ti je OBAVEZA!!! Neznam dali klanjaš ili ne ,al ja bi ti to preporučila!!! Ja sam se na vlastitoj koži uvjerila da je molitva Allahu najbolji i najveći lijek!!!!! Allah najbolje zna šta sam prošla u 25 godina..i sama sam prolazila kroz slične stvari kao i ti pa još i više!!!

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Trazim pomoc ili savjet

Post od EdinM » Sre Jan 08, 2014 12:56 am

Obavezno procitajte topic kako prepoznati sihirbaza, da sebi ne nadjete jos vecih problema nedo dragi Allah. Selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Trazim pomoc ili savjet

Post od Haris » Sre Jan 08, 2014 7:34 am

@Yasmina, da se pogrešno ne shvati, učači rukje imaju potpuno pravo da zacijene svoju uslugu kao i trgovac, frizer, doktor ili bilo ko. Ne možemo očekivati da oni žive od have i da su nama na usluzi. Imaju i oni živote, troškove, račune i td. Tako da nema smetnje da se naplati usluga, ali da je to opet u normalnim ljudskim okvirima, a ne kao što imaju neki po rukji uzimaju i do 500€. Samo što je kod nas prihvaćeno u narodu da se daje hodžama koliko mi možemo halalit, bilo da se radi o rukjama ili nekim drugim učevinama. Možda je to i najbolji sistem. Ako ti neko halali 20 KM, onda ti je halalio, a ne da mu ti kažeš 50 KM i on ti kaže da Bog da ti za lijeka trebalo.

@Ebehric, gajb je ono što je skriveno svima (uključujući meleke, šejtane i td.) osim Uzvišenom Allahu. To se odnosi na neke stvari iz prošlosti i sadašnjosti koje su nama skrivene, a budućnost posebno. Tako, ako neko kaže da zna šta će se desit (tipa vračevi, neke nene sa extra Islamom i td.), LAŽU na kvadrat. Proricanje budućnosti je guranje nosa u gajb, a kako Allah jedini poznaje gajb, proricanje budućnosti se karakteriše kao širk - pripisivanje druga Allahu.

Tako, htio sam samo da skrenem pažnju da ne znamo niko ništa o gajbu, osim da je gajb ono što je skriveno. Da ne bude zabune i prema ostalim čitaocima :)

Odgovori