sihre u trudnoci

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
mala21
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Feb 08, 2014 9:52 am

sihre u trudnoci

Post od mala21 » Sub Feb 08, 2014 10:05 am

sellam
imala sam 2 trudnoce koje su propale isla sam kod hodze sto mi je reko da mi je napravljeno dao mi je vodu da pijem da se umivam posle toga opet da mu dodem jako sam zabrinuta ,neznam dali vise ic ljekarima ili samo ovo obavit sa hodzom ,posto mi je reko da sam u potpunosti zdrava ..reko mi je da sam puna zla ,,da mi je 2 puta pravljeno ucio je nadamnom,,,meni se samo smijalo od tog ucenja posle mi je reko da je to normalno jedni placu drugi se smiju,,
vas savjet hvala

mala21
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Feb 08, 2014 9:52 am

Re: sihre u trudnoci

Post od mala21 » Sub Feb 08, 2014 10:10 am

sellam
imala sam 2 propale trudnoce,posle toga otisla sam kod hodze sto mi je rekao da sam pod sihrama pravljeno mi je dva puta ,,dao mi je vodu da pijem i zapise .da mu posle ponvo dodem reko mi je da sam u potpunosti zdrava ,,vise neznam dal da se obracam ljekarima zbog pretraga ili da zavrsim sa ovim hvala puno
postala sam kao izgubljena osoba kao da se vrtim u zacaranom krugu koji nema izlaza

almir1111
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Pet Jan 17, 2014 7:58 am

Re: sihre u trudnoci

Post od almir1111 » Ned Feb 09, 2014 9:17 am

Da ti Allah olaksa,
Samo potrudi se da nadjes ispravnog ucaca, a ovdje na forumu mozes naci ispravne.
Meni je malo taj hodza sumnjiv, otkud on zna da su ti dva puta pravili sihre, a i zapisi su sumnjivi u najmanju ruku, u islamu nema zapisa.
ali isto posjecuj i doktore, i dovi Allahu da ti podari rijesenje problema
Selam

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: sihre u trudnoci

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Mar 05, 2014 8:33 am

Ima dova prije spolnog opcenja koja glasa

Allahumme dzenibni shejtane ve dzinnibishejtane ma rezaktena proucite ovo ,to je jedan od nacina da dzinni ne budu imali udjela u odnosu,u trudnoci mazi stomak maslinovim uljem na kojem je naucena rukja.Cesto jedi hurme isto na kojima je naucen Kur`an..

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: sihre u trudnoci

Post od visegrad_1 » Pet Apr 11, 2014 2:13 pm

Selam sestro 1Pokornost Allahu dz ibadet 2 vijencaj se serijatski , iskreno se pokaji za grijehe ti i tvoj suprug, ondar muz da zapusti bradu ali normalnu ti pokrivena ,ondar nemoj svakog pustat u kucu dali ti pravio ili ne nemoj pustat u kucu ako imamo sta pricat hajmo u dzamiju pa tamo cemo pricat , ondar ako si u haramu iz harama izlazi sihr nista nije drugo nego Allah dz ti se smilovo pa dao ti da se vratis istini , mnogi govore sihr ovo ono a neispitase svoje grijehe nekidan jedan hoce da radi hizdamu ja mu velim ti imas haram prvo ono otkloni i ondar radi , nemoze biti tebi prijateljica ona koja nije pokrivena znase koje sa onom sto nije pokrivena Allah dz kaze za zene kako trebaju se nosat cim to prekrsis eto ih paralelen svijet , nama je Allah dz naredio da mu ibadet cinimo ako nebudemo to radili nas zivot ce biti u strahu tezak zivot

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: sihre u trudnoci

Post od Haris » Pet Apr 11, 2014 9:58 pm

Višegrade grade.. Ništa niščim..

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: sihre u trudnoci

Post od visegrad_1 » Sub Apr 12, 2014 12:39 am

prvo se kaze selam pa ondar daji misljenje da ti iskreno kazem harise ti si sve upravu vijeruj,

Odgovori