Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Sangoku
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Feb 12, 2014 10:33 pm

Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Post od Sangoku » Sre Feb 12, 2014 10:43 pm

Esselamu alejkum! Od prije 6-7 godina primjećuju se jako ružne stvari u mojoj porodici.. Konstantna svađa, razdor, itd.. Prije godinu smo išli jednom hodži, i rekao nam je da nam je neko učinio sihre, tj. koja osoba, na što moji roditelji ne vjeruju. Želim znati postoji li neki ''test'' pomoću kojeg mogu ''testirati'' tu osobu, tipa puštanjem na kompjuteru El-Bekare pred tom osobom, da li će se na toj osobi primjetiti neki znaci, i sl?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Post od Haris » Sre Feb 12, 2014 11:44 pm


Sangoku
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Feb 12, 2014 10:33 pm

Re: Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Post od Sangoku » Pet Feb 14, 2014 11:05 pm

Selam. Harise hvala. Ali, ja nisam mislio pod pojmom ''sihirbaz'' na ove hodže sumnjivog načina rada i sl., nego na zle, zavidne ljude, koji se služe bacanjem sihira, da naprave razdor u familiji, da ostvare neki svoj cilj i sl.. Ako shvataš na šta mislim..

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Post od Haris » Pet Feb 14, 2014 11:17 pm

Hmm, vjerovatno je teško prepoznat. Ovisi od okoline. Ali nekad te osobe znaju davat nekakve poklone sumnjive prirode ili tražit nešto od tebe što im i ne treba. Teško je razlučit. Jedino možeš tražit od Uzvišenog da te sačuva smutljivaca. Uči sure Felek i Nas za to.

Sangoku
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Feb 12, 2014 10:33 pm

Re: Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Post od Sangoku » Sub Feb 15, 2014 8:11 am

Hvala Harise, da te Dragi Allah nagradi. Vjeruj, ima tih simptoma, daje poklone, i sl..

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Mar 05, 2014 8:30 am

Sangoku ima jedan nacin,kada ti ta osoba za koju mislis da je potencijalni neprijatelj i uzrok sihira,uradices sledece,Pratiti svaki pokret dok je u gostima kod vas,dali odlazi u wc,prije joj prinesete sok,vodu,kafu..prouci na ono sto je posluzite Fatihu ajetul Kursijju,i slijedi reakcije,ako popije kafu pa zurno ustane znaj da tu ima necega,obucu u kojoj je dosla provjeri ispod imali sta na njoj,imaj pumpicu sa naucenom vodom poprsci malo unutrasnjost obuce..i vidi reakciju..pa nam onda reci jel bilo sta..ako je onda idemo na drugu etapu

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Način prepoznavanja mogućeg sihirbaza

Post od visegrad_1 » Čet Apr 10, 2014 4:20 pm

selam kako ste zasto da pratimo dali ide u wc , jel mu naredi sihribaz da ode u wc i postavi, selam pisite

Odgovori