Islam

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Islam
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Okt 13, 2011 7:16 pm

Islam

Post od Islam » Ned Mar 30, 2014 8:56 pm

Esselamu alejkum!
Evo otkad nastojim da postavim jedno pitanje vezano za sihr koji se pojede ili popije.
Zanima me da li neko od braće ili sestara ima iskustva sa navedenim sihrom?
Ja se od 2011 godine borim sa džinima i njihovim napadima. Išao sam jednu godinu na rukiju kod jednog učaća i nakon više od godinu dana sam odustao da idem najviše zbog finansijskih razloga. Čitao sam o džinima i sihru i doznao neke stvari uz ALLAHOVU dž.š pomoć i uputu.
Evo neke od simptoma koji se kod mene javljaju:
U snu
Jedno vrijeme sanjam da me neko proganja borim se sa psom u snu,
sanjao sam nekad rijeku, nekakva kupatila, imam napade u snu sanjam neke žene koje me sexualno napadaju itd.
Na javi:
imam problema sa probavom, nekad bolovi u stomaku, česti plinovi, nadimanja, najviše imam problema kada hoću da se abdestim i da klanjm tada nastaju reakcije gdje imam ometanja često gubim abdest pa se nekad i vračam da obnovim a nekad pređem preko toga.
Kad slušam Ku ran nekad ima podrigivanje, osjećaj žgaravice, kolanje džina po tijelu a najviše osjetim reakcije na stidnom mijesetu kako džin reaguje. Jedno vrijeme sam povraćao iz sebe nekakvu tečnost tamno crvenkaste i crne boje međutim sad je stalo ali imam osjećaj da se nije u potpunosti izbacilo zbog simptoma koje i dalje imam a Allah dž.š najbolje zna.
Zanima me dali je neko imao sličnih problema i kakva su iskustva sa navedenim?

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Islam

Post od kamilica » Pon Mar 31, 2014 8:22 am

selam allejkum ,jednu godinu si bijo kod tog ucaca rukje i nista ti nije uradijo,trebao si to ranije skontati ,samo ti je lovu uzimao,i zadrzavao te zar ne,a ti imas slicne simtome kao i ja te snove tvoje sa nekakvim rospijama zenskim likovima koji te uznemiravaju i to po stidnim mjestima i td itd i td ja mislim da ti a i ja imamo jednu zaljubljenu ili zaljubljenog dzina ,ima tu dosta pisanja i tema je malo duza na to sve,ta zgaravica isto imam i ja znaci pojeo si ko i ja ima tu svega i svacega kod tebe jelo se pilo se svugdje mozda se i malo nagraisalo ma svega se naskupilo jos dok se momkovalo ,sve u svemu tako je to moj ahbabu bice bolje ako bogda.

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: Islam

Post od djevojka » Pon Mar 31, 2014 4:27 pm

Ko je pojeo ili popio sihr neka svaki dan sedam dana za redom pomiješa dva litra vode na koju je naučeno, sa dvije velike kašike meda na koji je naučeno (pri tome koristiti plastičnu ili drvenu kašiku) , sa dvije velike kašike maslinovog ulja na koji je naučeno i sa jednom velikom kašikom domaćeg jabukovog sirćeta...
To konzumirati tako što će se prvo ujutro na prazan stomak pojesti sedam hurmi i 15 minuta poslije toga popiti dvije čaše te mješavine... Ostakak popiti u toku dana..

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Islam

Post od Enes » Pon Mar 31, 2014 6:35 pm

Offtopic:Zasto bas plasticnu ili drvenu a ne inox kasiku?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Islam

Post od Haris » Pon Mar 31, 2014 6:41 pm

Meni je nešto amidža spominjao (inače radi oko pčela pomalo), da bi se s medom trebale koristit. E sad nisam nešto siguran da li je sa medom inače, ili samo sa matičnom mliječi. Kao metal ima neki proces kad se spoji sa medom/mliječi. Djeluje mi bezveze, ali eto. @Senad će nam to objasnit. Ako uopšte ima veze sa tim.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Islam

Post od Enes » Pon Mar 31, 2014 6:44 pm

De otidi kod amide pa nam uslikaj vrcaljku ;-) pa da vidimo od kojeg drveta je ili kakva je plastika :-)

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: Islam

Post od djevojka » Pon Mar 31, 2014 7:23 pm

Par prčelara mi je reklo da med ne gubi hranjiva svojstva ako se prilikom upotrebe koristi drvena kašika ili plastična, a kad dodje u dodir sa ovim kašikama koje mi inače upotrebljavamo navodno tada gubi ta svojstva...

Eh sada, ako neko zna više o tome ili ako ja griješim nek me ispravi...

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Islam

Post od Enes » Pon Mar 31, 2014 7:59 pm

Postoji prica u narodu koja ne pije vode.
Prvo skidanje vostanih poklopaca sa lulica prije vrcanja meda, vrsi se sa inox alatom, noz, viljuska, testera i slicno.
Primjer:

Slika


Slika


Slika


Drugo vrcaljka je inox celika i skoro sav med pri vrcanju dolazi do u dodir sa metlanom(inox cak i cink koji je otrovan) povrsinom.
Obicno se sipa u posude koje su od inoxa.

Vrcaljka od inoxa:

Slika


Vrcaljka od pocincanog lima:

Slika


I nakon sve te procedure pri vrcanju i dodira sa svim metalnim povrsinama, najednom med mijenja svojstvo zbog inox kasike :? :? :?

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Islam

Post od kamilica » Pon Mar 31, 2014 8:20 pm

ja mislim da se drvene kasike najvise koriste kada se pravi pekmez,bestilj od sipka ,sljiva pa se mjesa u velikoj tavi sto vri na vatrii jos u nekim kuharskim jelima.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Islam

Post od Haris » Pon Mar 31, 2014 8:51 pm

Opravdano :D Ne znam ni ja :D Da bi meda za džabe, makar ga nogama jeli :D

Odgovori