Molim za vas savjet i misljenje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Selma_1888
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Apr 29, 2014 8:01 pm

Molim za vas savjet i misljenje

Post od Selma_1888 » Uto Apr 29, 2014 8:46 pm

Selam,

Obracam se ovdje na forum jer vise neznamo dalje. Radi se o mojoj mami. Prije 5 mjeseci je isla kod hodze koji joj je ucio Rukju i koji joj je rekao da ima sihire. Isla je dosta puta ali nije uopste osjecala neku promjenu na bolje. Posle tog ode njena mama, znaci moja nana kod drugog hodze bez znanja moje mame i taj hodza je rekao da je napravljeno samo na mamu i nije na kucu ili ostalu porodicu, i on je rekao nani da je moze posjetiti u naredni par dana da joj uci Rukju. Vazno je napomenuti da mi zivimo u drugoj drzavi a taj hodza u bosni. Sad je moje pitanje kako moze taj hodza znati da je na nju napravljeno kad ona uopste nije bila prisutna? Prica se nastavlja.... Par dana posle je doso taj hodza kod mame, jer je ona dozvolila da dodje da i to proba jer joj je stvarno bilo lose. Prvi dan kad joj je ucio taj hodza nije osjetila neku promjenu. Sutradan, posle drugog ucenja Rukje ona je klanjala Podne-Namaz. Kad je zavrsila i klanjanje kao obicno zamoli dragog Allaha na bosanski jezik da je sacuva od porokletog sejtana. Samo sto je to izgovorila ona je se sva ukocila na sedzdi. Usta su joj se pocela nekontrolisano uvrcati. Cijelo joj je tijelo bilo ukoceno, ali najvise usta, nije joj dalo pricati. Sad je moje drugo pitanje, da li je moguce da se to desi posle ucenja Rukje i to bas na sedzdi? Medjuvremenu taj hodza se vratio u Bosnu i reko joj da ce on njoj moci pomoci i na daljinu. Sto meni veoma cudno zvuci. Da li je to moguce? Posle tog ucenja njoj jest dosta bolje. Dao joj je da koristi lijek (med, ulje i vodu) 40 dana. Sad je proslo tih 40 dana i taj hodza nam se javio opet. Rekao joj je da bi doso opet joj uciti, 3 dana. Moja mama je pitala koliko bi to kostalo da dodje, jer su oni trenutno u sloboj financiskoj situaciji, i taj hodza je naveo svoju cijenu koju moji roditelji nisu mogli prihvatiti. Oni su se njemu zahvalili na ponudi da dodje ali su iz financiskog razloga morali odbiti, na to je hodza reko da prihvata njihovu odluku ali je naglasio da je to pogresna odluka. Bila bi vam mnogo zahvalna na vasem misljenju o ovome svemu jer stvarno neznamo sta ce mo dalje. Hvala unaprijed. Selam.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Molim za vas savjet i misljenje

Post od Haris » Sre Apr 30, 2014 1:27 am

Esselamu alejkum,

Da bi učač znao na koga je i kako napravljen sihr, džin bi trebao progovorit iz osobe te reći te informacije. Što znači da je potrebno prisustvo osobe.
Moguće je da je spopadnu neke reakcije i na sedždi i mimo sedžde, ništa nije strano.

Hodže nisu nikakvi madžioničari da pomažu na daljinu, i to je klasična varka.

Još je sumnjivije to što se on javlja nakon 40 dana. To ti je kao da tebe doktor iz bolnice zove i kaže dođi na pregled. Hoće malo sutra. Još ako je lupio veliku cifru, to je očit pokazatelj da je neki dobar ekonomista u pitanju i da mu je stanjio budžet.

Fino si ti to sebi skontala sve. Samo ga se klonite i nađite onog ko je istinski spreman pomoć.

Selma_1888
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Apr 29, 2014 8:01 pm

Re: Molim za vas savjet i misljenje

Post od Selma_1888 » Pet Maj 02, 2014 8:13 am

Zahvaljujem Vam se puno na odgovoru.

Odgovori