stah

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
majka22
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sub Jul 05, 2014 10:23 pm

stah

Post od majka22 » Sub Jul 05, 2014 10:41 pm

Selam. Pocela sam da citam pitanja i odgovore sa vase stranice. I stvarano sam svasta novo saznala. Od kako citam ovo sve sa vase stranice toliko sam se isprepadala, stalno razmisljam samo o dzinima i sejtanima. Sve mislim da ce mi se nesto desiti kao i njima. Jednu noc nisam mogla nikako da spavam, sve sam mislila da su oni tu i da ce mi neato uraditi. Gdje god da krenem samo o tome razmisljam. Pokrivena sam i samo molim Boga da mi se nista ne desi ucila sam sure tu noc da sto prije zaspim, ali nisam uspjela zaspati samo nakratko i onda bih se opet probudila razmisljajuci na to. Kada teba da padne noc sve me vise i vise strah. Zato bih zeljela da mi kazete ako mozete molim vas sta je to.. je li sve uredu sa mnom.. ne do dragi Allah da nije sta bilo.. sta vi mislite o ovome? molim vas sto prije ako ikako mozete da mi odgovorite. Allah vas nagradio.

Muslimanka87
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 06, 2014 10:37 am

Re: stah

Post od Muslimanka87 » Ned Jul 06, 2014 2:26 am

Sestro, pokrivena si i vjerovatno upućena elhamdulillah, znači trebala bi znati da se ništa ne dešava mimo Allahove volje. Ubuduće ne čitaj previše ako si toliko plašljiva, jer džini i napadaju u trenutcima velikog straha. Nije logično da neko ko vjeruje u Allaha ima toliki strah od Njegovih stvorenja, pa ljudi su savršenija, inteligentnija bića od džina. Uzdaj se u Allaha, uči zikr pred spavanje i ne zamaraj se bez potrebe. Ako ne možeš spavati, ustani i klanjaj noćni namaz, zikri, uči i slušaj učenje Kur'ana i nećeš imati takvih problema inšAllah.

Odgovori