pitanje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

pitanje

Post od visegrad_1 » Ned Jul 13, 2014 8:53 am

Selam kako ste dali je ovo istina kazu da kad nastupi ramazan Allah dz sve sejtane i dzine zaveze , dali se to odnosi i i na one koji su pravili bolest u ljudskom tijelu evo sada ramazan ja imam vesvese ruzne misli zijevanje itd bolovi strah nemogu postit imam anemiju pao bi , iteresujeme ako je sihr u mom tijelu ili ukorljivo oko sta se desava kad nastupi ramazan sta bude sa sihrom selam pisite

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: pitanje

Post od djetelina » Ned Jul 13, 2014 1:50 pm

Selam,
U mene su jake reakcije, pogotovo prvih dana ramazana. Iftarim se naučenom vodom, nekoliko dana malaksalost, jedan dan mučnina da sam mislila neću moći ispostiti taj dan. Mjesecima nisam osjećala pospanost, u ramazanu se pojavila.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje

Post od visegrad_1 » Ned Jul 13, 2014 6:17 pm

Selam kako ste jednog sam zvao ucaca kaze neradi za ramazan dodi posle bajrama tako mi veli dali je to sihribaz ili ispravan , jesil ti sestro u bosni ili u evropi ako si u bosni sarajevu kome si ti isla da ti uci i ovo me zanima ako ja nisam mogo postit za ramazan imam anemiju padam jel mi grijeh sto sam imo itimni odnos sa zenom svojom posto sam se jako ozenio dali zna neko koliko Musliman treba imat itimni odnos u sedmici koliko puta selam pisite

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: pitanje

Post od djetelina » Ned Jul 13, 2014 7:32 pm

Ja sam u Bosni. Nisam se usudila ići učaču, jedino bih kod Enesa Beganovića, pošto sam gledala na youtube snimak i putem ove stranice nekako zaključila o kakvoj osobi je riječ, ali su mi Zavidovići daleko bili, a i nisam imala kome da se povjerim da ide sa mnom. Tako da sam ja ovo vrijeme iskoristila i napredovala sa učenjem Kur'ana i nijedan dan ne preskočim, a da ne proučim neke sure, nekad samo prevod. Još davno sam naučila harfove i prije nekoliko godina imala želju da učim Kur'an, ali sam sa znanjem stajala u mjestu. Tek otprilike ima jedna godina kako mi se memorija poboljšala, otprilike kad sam počela sa svojim liječenjem.
Eto ako ste u mogućnosti ti i žena, možete otići kod Enesa.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pitanje

Post od Haris » Pet Jul 18, 2014 7:41 am

Višegrade grade, intimni odnos kvari post, a s obzirom da nisi postio, nema grijeha u pogledu toga. Vezano za konzumaciju, po potrebi i želji :D :D

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje

Post od visegrad_1 » Pet Jul 18, 2014 7:05 pm

selam kako ste mi da lije dobro imat itimni odnos kad imas sihr na sebi kad imas siptome srce hoce stat gusenje tegoba nisi srecan ruzne misli vesvese itd dal zna neko selam pisite

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pitanje

Post od Haris » Ned Jul 20, 2014 9:17 pm

Ne vidim neki problem tu. Ukoliko je problem vezan za to, treba se onda trudit maksimalno, ne dopuštat da te savlada.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje

Post od visegrad_1 » Pon Jul 21, 2014 4:03 am

Selam kako ste harise dali treba prestat kad imas ove siptome.Recimi ako jaimam vesvese sad u vezi moje zene dodu mi ruzne misli dali je umeni ljubavni sihr ili rastavljani ili dzinica u meni.Dodemi vesvese o Allahu dz o Kuranu isvojoj supruzi selam pisite

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pitanje

Post od Haris » Uto Jul 22, 2014 1:08 am

Pokušaj da se ne obazireš na to, kao da se i ne dešava.

Odgovori