sumnja na sihr molim pomoc!!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
cvijet88
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Ned Avg 24, 2014 12:12 pm

sumnja na sihr molim pomoc!!!

Post od cvijet88 » Ned Avg 24, 2014 12:37 pm

Esselamu Alejkum. Neznam ni sama odakle da pocnem.Naime, sve je pocelo jedne noci kad sam imala problema u braku otisla sam od covjeka i ni sama vise nisam znala da li se vratiti pokusati ponovo ili ne.i tako ja jednu noc odlucim da klanjam nafilu namaz i da zamolim Allaha dz.s. da me uputi na pravi put. Kada sam pocela klanjat dobila sam neki napad straha nisam se mogla skoncentrisat na namaz pocela se jezit i trest uglavnom nest me skroz omelo jedva da sam uspjela klanjat 2 rekata i odmah otisla leci. Odlucim ja da odem kod jednog ucaca rukje covjek nije poznat nisam prije cula za njega ovako preko interneta nigdje i kad sam otisla u pratnji roditelja i covjeka svog, ucac je poceo da mi uci rukju na uho. prvo stojeci pa poslije sjedeci. od simptoma mi se pojavilo drhtanje trzaji tijela i desna ruka mi se digla i stajala u zraku ja sam umom bila prisutna al nisam mogla da kontrolisem tijelo bila sam kao u transu nekom al svjesna svega. ucac je poceo da pita kako se zove dzin gdje je sihr i takve stvari ali niko se nije javljao nista. kada je zavrsio ucenje ubo me iglama u prste na ruci i poslije na nozi i tek tad sam mogla da dodjem sebi i pricam. ucac rukje js rekao da imam sihr al da je blokada i nezna se nista vise, dao mi maslinovo ulje da pijem i mazem se rekao mi da klanjam, dovim i zikrim i da naucim ajete iz Kur ana da pijem tu vodu i da spricam po sebi i po kuci i sve to u cilju kao da oslabimo dzine kad dodjem za 15 dana. mene sad panika hvata neznam ni jel taj ucac rukje pouzdan da zna da li ja uopste imam sihr neznam ni sama vise sta da mislim, neznam ni sta mi je ciniti sad, strah me da sam ne pocnem umisljat sebi jos vise toga svega.znam samo da trebam ucit i klanjat to stoji ali kako da znam da li je u pitanju sihr i da li se ti simptomi prilikom ucenja rukje mogu javiti zdravoj osobi.nadam se da cete mi malo poblize objasnit to i pomoci.ja sam ako Bog da planirala otici opet za 15 dana ali bi volilo jos nekom otici koji je pouzdan u ucenju i u uspostavljanju takve dijagnoze ali neznam kome tesko je do takvih pouzdanih ucaca rukje sad i doc pa bar ovako pisem i nadam se da ce mi neko strucam odgovorit i dat savjet sta da radim...unaprijed hvala! ESSELAMU ALLEJKUM

Odgovori