Vjerujem da imam sihr rastavljanja, kome se obratiti??

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
hopedieslast
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Avg 31, 2014 5:45 pm

Vjerujem da imam sihr rastavljanja, kome se obratiti??

Post od hopedieslast » Ned Avg 31, 2014 5:57 pm

Procitala sam na stranici da su simptomi sihra rastavljanja:
1. Iznenadno pretvaranje ljubavi u mržnju,
2. Stalno sumnjičenje među supružnicima,
3. Neprihvatanje izvinjenja i opravdanja,
4. Uveličavanje povoda za svađu i raskol iako su oni beznačajni.
5. Mijenjanje muževe slike u očima supruge i supruge u očima muža, tako da muž vidi svoju suprugu u ružnom liku, makar ona bila izrazito lijepa. Razlog tome jeste što šejtan koji je zadužen za sihr njeno lice čini ružnim, prikazujući svoj lik na njenom licu. Žena vidi svog muža u strašnom i užasavajućem liku.
6. Odvratnost opsihrenog prema svakom djelu koje poduzima supružnik.
7. Odvratnost prema mjestu gdje boravi supružnik. Tako ćete vidjeti čovjeka koji je van kuće sasvim normalan, ali sa samim ulaskom u kuću osjeti žestoku tjeskobu. Hafiz Ibn Kesir, Allah mu se smilovao, rekao je: “Znak utjecaja sihra na razdvajanje muža od žene je u tome da jedno drugo vide u ružnom liku... ili nečemu drugom sličnom tome.”
Ukoliko imate ove simptome, obavezno se obratite liječniku i pridržavajte se njegovih uputa.

Svih 7 primjetim u svom braku, ali ne znam kome da se obratim, gdje pronaci lijecnika u Sarajevu?
Naravno, trazim covjeka koji zna sta radi, da nije varalica i lazov, neko ko mi uistinu moze pomoci.

Hvala puno,

Bure
Mlađi član
Postovi: 76
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 10:01 am

Re: Vjerujem da imam sihr rastavljanja, kome se obratiti??

Post od Bure » Ned Avg 31, 2014 6:45 pm

Evo jedno jako dobro predavanje na tu temu, mislim da ce te u ovome predavanju dobiti jako puno odgovora na vase pitanje

https://www.youtube.com/watch?v=2E6D4xR0vcs

Odgovori