Ljubavni sihir (?) i još štošta

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Ssn
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Dec 05, 2013 12:48 pm

Ljubavni sihir (?) i još štošta

Post od Ssn » Ned Okt 12, 2014 8:56 pm

Veliki pozdrav svima,
Da ne dužim, krenuću odmah u srž mojih problema.
Naime, sa 18 godina (sada mi je 25) osjetila sam veliki prelom u sebi. Počela sam se osjećati konstantno depresivnom a istovremeno apatičnom. Tako je sa manje ili više promjena i dan danas. Nemam volje ni interesovanja a glavom mi neprestano kolaju svakakve misli. Osjećam kao da je neko istisnuo svu ljubav i sve ono lijepo iz mene i živim kao robot a samo se trudim da se spolja to ne primjećuje.

Od tada osjećam otpor prema muško-ženskoj ljubavi. Imala sam momaka ali sam se potrudila da se udaljim od svih njih. Kad mi se neko približi samo vidim njegove mane. Sa jednim momkom je bilo drugačije ali samo za kratko vrijeme. On je želio brak i djecu a kad god bi to pomenuo meni je dolazilo da se zapalim, izrežem vene da nešto učinim od sebe...samo da me nema.
Isto tako bi bilo kad bi mi pokazao pažnju i ljubav i govorio koliko me voli. Htjela sam samo da ode od mene. Počela sam zapažati samo njegove mane (mada je objektivo riječ o divnoj osobi). Sada nismo zajedno ali smo u odličnim odnosima i on znam sve ovo što sam do sada napisala. Ne mogu bez njega a kad pomene pomirenje meni opet dolazi ona potreba da se uništim.
Da se razumijemo, duboko u sebi želim ljubav, brak i sve što ide iz to. Volim djecu ali se ne mogu zamisliti sa njima.

Saznala sam nedavno tek da sihiri mogu biti uzrok i mojoj depresiji i otporu prema ljubavi/braku/djeci.
Nadam se da mi neko može pomoći savjetom ili sličnim iskustvom.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Ljubavni sihir (?) i još štošta

Post od maslina » Ned Okt 12, 2014 10:43 pm

Po pnome sto pises sasvim moguce da imas problem. Najbrze ces to provjeriti slusanjem rukje. Pogledaj sta pise ovdje, slijedi upute pa javi kako prodje.

http://www.lijecenje-kuranom.com/audio

Odgovori