brak

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ajla90
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Nov 20, 2014 9:00 am

brak

Post od ajla90 » Čet Nov 20, 2014 9:06 am

.Esselamu alejkum,

Zeljela bih da Vam postavim pitanje i da me posavjetujete. Uskoro se udajem, i sretna sam zbog toga. Medjutim, ima jedna stvar koja me pomalo muci. Moj buduci muz je previse ugrizen u svoju majku. Za svaki korak koji napravi mora nju da upita. Ja zaista protiv njegove majke nemam nista, niti cu ikada da imam, postovat cu je i voljeti kao i svoju, radit cu joj i kuhati kao i svojoj majci. Ali ne bih zeljela da moj muz svojoj majci prica o cemu se mi dogovaramo, i sta mi pricamo. Mi cemo se sa njom i posavjetovati i sve, ali ne bih da mi muz bude zaljubljen u svoju majku, ili da mene pred svima stavlja u drugi plan.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: brak

Post od maslina » Čet Nov 20, 2014 9:47 am

Alejkumusselam!

Lijek za taj problem jeste razgovor! Sve to što si napisala ovdje trebaš reći i budućem suprugu i lijepo mu objasniti i dogovoriti se. Drugog lijeka nema.

ajla90
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Nov 20, 2014 9:00 am

Re: brak

Post od ajla90 » Čet Nov 20, 2014 2:03 pm

maslina napisao:Alejkumusselam!

Lijek za taj problem jeste razgovor! Sve to što si napisala ovdje trebaš reći i budućem suprugu i lijepo mu objasniti i dogovoriti se. Drugog lijeka nema.


Pricali jesmo, i rekao je da majku treba postovati (slazem se u potpunosti) i da ce uvjek radije poslusati majku nego suprugu, po pitanju nekih stvari... Ne znam, mene je jedino strah da sutra kad se ja udam ne bude da sam ja uvjek dojnja ili da neko drugi meni kroji zivot.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: brak

Post od maslina » Čet Nov 20, 2014 3:10 pm

bil hajr. Bit ce zanimljivo. Nadati je se samo da nece pretjerati jer mame (i njeza i njegova) znaju se plaho petljati u svasta, posebno kada je sin u pitanju, jos ako je jedinac onda jos vise. Nijedna nije dovoljno dobra za njenog sina :) da vam Allah podari svako dobro u zajednickom zivotu.

Odgovori